V září 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
30.9.U17: V Ostravě vybojovali bodOST - JIH 1:1, 11.kolo | David ZemanMladší dorost U17 sehrál těžké utkání na půdě Baníku Ostrava. Hned v 11. minutě se domácí dostali do vedení a měli více ze hry. Vysočina přečkala několik šancí a ve druhé půli se jí podařilo vyrovnat hru a poté i skóre gólem Časty. Do konce utkání už se skóre neměnilo, konečný stav tak byl 1:1 (1:0).
30.9.První tým FC Vysočina dnes převzal trenér Roman KučeraMiroslav FuksPředstavenstvo FC Vysočina se po dlouhých pondělních jednáních rozhodlo přistoupit ke změně ve vedení prvoligového týmu. Počínaje úterým 30. září odvolalo kouče Petra Radu a asistenta Zdeňka Kluckého a zodpovědností za ligové „áčko“ pověřilo dlouholetého trenéra mládežnických týmů FC Vysočina Romana Kučeru.
30.9.Kučera: Musíme zastavit výsledkový a herní pád týmuMiroslav FuksPo Karlu Večeřovi, Františku Komňackém a Petru Radovi se čtvrtým hlavním koučem v prvoligové historii FC Vysočina stal „trenérský odchovanec“ klubu Roman Kučera. Svůj dnešní velmi hekticky a překotný den završil setkáním se zástupci médií, na kterém měl rozhodně co říci.
29.9.Využijte předprodeje vstupenek na sobotní utkání proti Slavii PrahaJIH - SLA 1:0, 10.kolo | Miroslav FuksV sobotu 4. října od 17:00 čeká na hráče a fanoušky FC Vysočina velice důležitý zápas proti Slavii Praha! Vstupenky na tento atraktivní duel 10. kola SYNOT ligy, který přímým přenosem nevysílá žádná televize, lze zakoupit v předprodeji. Jde o duel se zvýšenými bezpečnostními náklady, tudíž standarní vstupné činí 150 Kč. Jak již bylo dříve avizováno, tak toto jednorázové navýšení se nijak nepromítlo do ceny permanentních vstupenek. V článku naleznete veškeré informace o předprodeji a prodeji vstupenek na sobotní utkání.
29.9.U16: Nezasloužená prohra na BaníkuOST - JIH 2:1, 11.kolo | Miroslav FuksMladší dorost U16 sehrál velmi smolné utkání na půdě Baníku Ostrava. Neproměnil řadu velkých příležitostí a naopak v poslední minutě inkasoval branku na konečných 2:1 (1:1). Jediným úspěšným střelcem FC Vysočina v tomto zápase tak byl Dominik Chlumský.
29.9.Juniorka se s Brnem rozešla smírněJIH - BRN 3:3, 12.kolo | Miroslav FuksDuel dvou předních celků Juniorské ligy skončil zaslouženou remízou. Pátá Jihlava hostila třetí Brno, ovšem oba celky v tabulce dělilo jen skóre. Zbrojovka po půlhodině hry vedla 0:2 a byla na dobré cestě za výhrou. Muris Mešanović však stihl do 49. minuty srovnat. Hosté šli ještě jednou do vedení, ale Bojan Spirkoski v 71. minutě vyrovnal na konečných 3:3.
28.9.U19: Slavii nastříleli čtyři gólyJIH - SLA 4:1, 12.kolo | David ZemanStarší dorost U19 chtěl napravit své vekovní zaváhání proti Českým Budějovicím v utkání proti Slavii. Hned v první minutě se prosadil Vitásek, ale netrvalo dlouho a Slavia vyrovnala, poté převzala otěže a Vysočina měla štěstí, že se skóre do poločasu nezměnilo. Ve druhé půli ale Vysočina převzala iniciativu a utkání po gólech Šerého, Kolčavy a Bajera zlomila na svojí stranu. Konečný stav utkání tak byl 4:1 (1:1).
27.9.Vysočina utrpěla první prvoligovou prohru s Duklou PrahaDUK - JIH 4:1, 9.kolo | Miroslav FuksPříznivá prvoligová bilance FC Vysočina s pražskou Duklou je minulostí. Soupeř jí dnes na Julisce udělil tvrdou lekci z jednoduchosti fotbalu a produktivity, a zároveň jí oplatil jarní domácí porážku. Pod konečný stav 4:1 (2:0) se dvěma brankami podepsal Krmenčník a jednou se radovali Beauguel a Považanec. Jihlavský čestný gól zaznamenal Marián Kovář.
27.9.Petr Rada: Stále věřím, že je v silách týmu vyhrávatDUK - JIH 4:1, 9.kolo | Miroslav FuksPo úvodní desetiminutovce se zdálo, že fotbalisté FC Vysočina na Julisce nemohou prohrát a že by si z Prahy mohli odvézt cenný bodový zisk. Přišla však velice smolná vedoucí branka Dukly, domácí celek získal sebevědomí a naopak výkon hostí začal mít sestupnou tendenci. Zatímco tým kouče Kozla se rehabilitoval za vysokou prohru na Slovácku, jihlavská fotbalová deprese si připsala další pokračování.
26.9.U17: Prostějovu nadělili šest gólůJIH - PRO 6:0, 10.kolo | David ZemanMladší dorost U17 chtěl nedpovedené domácí utkání se Sigmou napravit hned proti Prostějovu. A od začátku utkání to bylo patrné, když se Vysočina prosadila už v osmé minutě gólem Smejkala. Další branky přidali Průša, znovu Smejkal, poté dvakrát Polcar a skóre uzavřel Bartók. Uktání tak skončilo 6:0 (2:0).
25.9.Marián Kovář: Vysočina patří na úplně jiné příčky tabulkyMiroslav FuksNa Vysočinu zamířil nedávno v rámci výrazného rozšíření prvoligového kádru. Spolu s levým bekem Matějem Hybšem se stal novým členem základní sestavy, když obsadil pravý kraj záložní řady. Ano, řeč je o jednadvacetiletém ofenzivním záložníkovi či útočníkovi Mariánu Kovářovi.
25.9.Rada: Hrajeme nejen o naše jména, ale o celý klub!DUK - JIH 4:1, 9.kolo | Miroslav FuksFotbalistům FC Vysočina se v probíhajícím ročníku SYNOT ligy zatím více daří na hřištích soupeřů. Po velmi nepříjemné domácí prohře s Příbramí zamíří v sobotu 27. září k těžkému duelu na pražskou Julisku, kde budou chtít navázat na dvě třígólové venkovní výhry – před čtrnácti dny v Hradci Králové a v březnu právě proti Dukle Praha.
25.9.U16: Čtyři branky do sítě ProstějovaJIH - PRO 4:0, 10.kolo | Miroslav FuksMladší dorost U16 o víkendu remizoval se Sigmou a ve středu přidal výhru nad dalším hanáckým celkem, když Prostějov zcela po zásluze zdolal 4:0 (2:0). Dvakrát se trefil Dominik Chlumský a po jedné brance přidali Martin Řezáč a Radek Matulka.
24.9.Pavel Tvarůžek: Moje filozofie je pracovitost, respekt, kolektiv a radost z fotbaluDavid ZemanDalším z trenérů, který se s námi podělil o svojí historii, ale i své plány je hlavní trenér žákovských celků – Pavel Tvarůžek. Většina mládežnických trenérů za sebou má i poměrně bohatou kariéru hráče, výjimkou není ani on, proto jsme se na úvod zeptali, kde vlastně hrával.
24.9.Značka KVINT spojuje kvalitní brandy a fotbalMiroslav FuksFanoušci FC Vysočina od počátku tohoto soutěžního ročníku SYNOT ligy nepochybně zaregistrovali nové logo mezi významnými reklamními partnery klubu. Náleží společnosti XO CZECH, která je výhradním dovozcem a distributorem kvalitních alkoholických nápojů moldavské značky KVINT v České Republice.
23.9.U17: Na Olomouc nestačiliJIH - OLO 1:4, 9.kolo | David ZemanMladší dorost U17 narazil na silného soupeře - Sigmu Olomouc. Od první minuty utkání na hřišti Sigma dominovala a promítalo se to průběžně i do stavu utkání. Jedinou branku Vysočiny vstřelil v 71. minutě z penalty Adam Vlk.
23.9.S Fanklubem na DukluDavid ZemanFanklub FC Vysočina tradičně pořádá výjezd na venkovní utkání, tentokrát na Julisku. Sraz je stanoven na sobotu 27.9. ve 12:15 v hospůdce na Růžku, která se nachází vedle areálu Na Stoupách. Cena výjezdu činí 100Kč pro členy Fanklubu a 120Kč pro ostatní, cena neobsahuje vstupenku na utkání. Zájemci se mohou hlásit na e-mailu zeman.david@psj.cz, popřípadě na telefonním čísle 732 770 383.
23.9.Reprezentace U18 v Jihlavě podlehla BelgiiRedakceReprezentace do 18 let si z prvního ze dvou přípravných utkání proti Belgii odnesla prohru 0:3. Zápas na stadiónu FC Vysočina v Jihlavě sledovala necelá tisícovka diváků. Svěřenci trenérů Pavla Malury a Pavla Hoftycha sice se soupeřem v poli a herně drželi krok, ovšem ve zlomových situacích před oběma brankami výrazně zaostali. Češi mohou soupeři porážku oplatit ve čtvrtek, kdy stejně staré Belgičany hostí v Polné od 15:00.
22.9.U16: Zasloužená remíza proti SigměJIH - OLO 2:2, 9.kolo | Miroslav FuksMladší dorost U16 sehrál velmi náročné utkání proti Sigmě Olomouc a rozhodně v něm obstál. Na domácí půdě vybojoval cennou remízu 2:2 (0:1), když dokázal do remízy dovézt nepříznivý stav 0:2. Branky týmu ve žlutých dresech zaznamenali Pavel Špaček a Dominik Chlumský, který v závěru vyrovnal z pokutového kopu.
22.9.Juniorka v "předzápase" porazila DukluJIH - DUK 3:2, 11.kolo | Miroslav Fuks9. kolo SYNOT má v sobotu na programu utkání Dukla Praha vs. FC Vysočina. V pondělí se v rámci Juniorské ligy uskutečnil "předzápas" juniorských celků obou klubů. V Jihlavě z něj lépe vyšel domácí celek, který vybojoval výhru 3:2 (2:1). Dvakrát skóroval Muris Mešanović a jednou se trefil Jan Kosak.