V září 2023 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.9.U19: Vysoká domácí porážka proti SlaviiJIH - SLA 1:7, 9.kolo | Josef VrzáčekJihlavský starší dorost se v domácím prostředí nedokázal vyrovnat kvalitě vedoucího týmu nejvyšší ligy staršího dorostu pražské Slavie a schytal vysokou porážku 1:7 (0:5). Za domácí dokázal alespoň snížit skóre v 85. minutě Tomáš Zimmermann. Po 9. kole se tedy nachází na 12. místě velmi vyrovnané tabulky.
28.9.FC Vysočina proti Prostějovu potřebuje zvítězitJIH - PRO 2:1, 11.kolo | Miroslav FuksČtyři dny po pohárovém svátku se mohou fanoušci FC Vysočina těšit na další domácí duel. Zatímco proti prvoligovému Hradci Králové mohli jihlavští fotbalisté hrát uvolněně, tak v neděli 1. října je od 17:00 hodin čeká o poznání větší tlak. Proti Prostějovu by potřebovali zvítězit a po dlouhých pěti kolech konečně bodovat naplno.
27.9.Vysočina byla lepším týmem, ale do osmifinále MOL Cupu postoupil HradecJIH - HRA 0:1, 3.kolo | Miroslav FuksFotbalová Vysočina doplatila na efektivitu v koncovce i v pohárové soutěži. Proti prvoligovému Hradci Králové byla zcela vyrovnaným soupeřem, ve druhém dějství byla rozhodně aktivnějším celkem, ovšem své příležitosti zúžitkovat nedokázala. Votroci měli ve 2. půli prakticky jedinou šanci a tu v 72. minutě díky Haisovi proměnili – 0:1 (0:0).
27.9.David Oulehla: Odehráli jsme utkání dobrých parametrůJIH - HRA 0:1, 3.kolo | Miroslav FuksGólově bídná a na body chudá série nejtěsnějších porážek FC Vysočina pokračuje. Už pátou branku o gól z posledních šesti mistrovských duel dnes zaknihovali jihlavští fotbalisté. Prvoligovému Hradci Králové byli více než vyrovnaným soupeřem, ovšem branky se, na rozdíl od svého soka, nedočkali. Nabízíme vám pozápasová slova kouče Davida Oulehly.
25.9.MOL Cup: Dokážeme přes Hradec Králové postoupit mezi nejlepších 16?JIH - HRA 0:1, 3.kolo | Miroslav FuksFotbalisté FC Vysočina v úvodních dvou kolech MOL Cupu splnili roli favorita a bez potíží si proklestili cestu k prvnímu cíli – zajímavému měření sil proti prvoligovému soupeři. Ani opakování losovacího aktu je nepřipravilo o výhodu domácího prostředí, takže se fanoušci mohou už tuto středu 27. září od 18:00 hodin těšit na pohárovou bitvu proti Hradci Králové!
25.9.U17: Smolná porážka v BrněBRN - JIH 3:2, 8.kolo | Matyáš FuksJihlavští mladší dorostenci nedokázali udržet slibný výsledek z prvního poločasu se silnou Zbrojovkou Brno a odváží si tak krutou porážku 3:2 (2:1). Za Vysočinu se trefil Karel Jančok a z penalty Dominik Holec. Vysočině tedy po 8. kole náleží poslední místo v tabulce nejvyšší ligy mladšího dorostu.
24.9.Vysočina vedení neudržela a z Prahy se vrací s prázdnouSPB - JIH 2:1, 10.kolo | Miroslav FuksFotbalová Vysočina nezvítězila ani v pátém utkání v řadě a propadá se do středu druholigové tabulky. Na žižkovském stadiónu, který je domovem juniorky Sparty Praha, přitom díky tečované střele Matúše Lacka dlouho vedla. Ve druhé půli však neproměnila dvě nadějné šance a o jakýkoli bodový zisk během sedmi minut přišla, když skórovali Hranoš a Mokrovics – 2:1 (0:1).
24.9.David Oulehla: Porážku budu kousat ještě hodně dlouhoSPB - JIH 2:1, 10.kolo | Miroslav FuksPět zápasů, čtyři těsné porážky a jedna remíza. To jest smolná bilance posledních zápasů FC Vysočina. Dnešní dopolední prohra na trávníku juniorky Sparty mrzí o to více, že Jihlava šla do vedení a měla šance svůj náskok navýšit. O komentář jsme samozřejmě požádali kouče Davida Oulehlu.
24.9.U19: Zasloužený bod ze ZbrojovkyBRN - JIH 1:1, 8.kolo | Josef VrzáčekJihlavští starší dorostenci dokázali vybojovat bod po výsledku 1:1 (0:0) proti velmi silné Zbrojovce Brno, která prozatím v probíhajícím ročníku nejvyšší dorostenecké ligy na domácí půdě neztratila jediný bod. Za Vysočinu vyrovnával v 86. minutě Tadeáš Záruba. Dorostenci si tedy drží klidný střed tabulky a po 8. kole jsou na shodném 8. místě velmi vyrovnané tabulky.
20.9.Dojede si Vysočina v neděli do Prahy pro bodovou a střeleckou injekci?SPB - JIH 2:1, 10.kolo | Miroslav FuksFC Vysočina v neděli uzavře první třetinu zápasů FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY v probíhajícím soutěžním ročníku. K utkání 10. kola nastoupí v neděli 24. září na stadiónu Viktorie Žižkov, který je domovským stánkem juniorky Sparty Praha. Duel proti tradičně nepříjemnému a nevyzpytatelnému soupeři má výkop stanoven na 10:30 hodin.
19.9.S Hradcem už ve středu 27.9., s Prostějovem až 1.10.Miroslav FuksFanoušci FC Vysočina se v příštím týdnu mohou těšit hned na dvojici zajímavých domácích zápasů! Ve středu 27. září nakonec až od 18:00 hodin náš tým v rámci 3. kola MOL Cupu změří síly s prvoligovým Hradcem Králové. A o čtyři dny později v neděli 1. října se v Jihlavě od 17:00 hodin představí Prostějov v duelu 11. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.
18.9.U17: Vysoká domácí porážka s LibercemJIH - LIB 0:5, 7.kolo | Matyáš FuksMladší dorostenci nedokázali navázat na minulý úspěšný zápas a na domácí půdě podlehli Slovanu Liberec 0:5 (0:2). Brankář Štěpán Kadlec měl po celý zápas plné ruce práce. Po neúplném 7. kole jim tedy náleží předposlední příčka.
17.9.U19: V domácím prostředí stále neporaženi!JIH - LIB 3:0, 7.kolo | Josef VrzáčekJihlavští starší dorostenci dokázali navázat na velmi dobrý výkon v Mladé Boleslavi a ustrážili tři body i v domácím utkání s Libercem po výsledku 3:0 (1:0). Za Vysočinu se v prvním poločase trefil Tomáš Zimmermann a v druhém přidal dva zásahy Tomáš Udržal. Po neúplném 7. kole jim tak náleží 4. příčka.
15.9.Vysočina proti Brnu doplatila na vyloučení SvobodyJIH - BRN 0:1, 9.kolo | Miroslav FuksTradičně vypjaté derby proti Zbrojovce Brno se na jihlavském stadiónu odehrálo před slušnou návštěvou a nabídlo zajímavý ofenzivní fotbal a sporné verdikty sudího. Vysočina byla v první půli o něco lepším celkem, jenže její úsilí zmrazilo v 55. minutě vyloučení Svobody. Výhodu hosté zužitkovali brankou Alijagiče a svůj náskok udrželi až do konce utkání.
15.9.David Oulehla: Běžte se podívat do kabiny, jak je hráčům po zápaseJIH - BRN 0:1, 9.kolo | Miroslav FuksFotbalisté FC Vysočina proti exligovému Brnu odehráli kvalitní utkání a mohli z trávníku odejít se vztyčenou hlavou. Jejich obrovské úsilí však tentokrát nebylo odměněno body a museli přijmout první domácí porážku v soutěžním ročníku. Jak duel, který nabídl několik sporných momentů, jež jeho vývoj nemalou měrou ovlivnily, viděli jeho hlavní aktéři?
12.9.Vysočina Brno už dlouho neporazila – změňme to tento pátek!JIH - BRN 0:1, 9.kolo | Miroslav FuksSportovní fanoušci na Vysočině se mohou těšit na fotbalový svátek a zápas podzimu. V pátek 15. září hostí jihlavští fotbalisté hlavního favorita FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY – exligovou Zbrojovku Brno. Někdejší jihomoravské derby má výkop stanoven už na 17:00 hodin a vy byste si ho rozhodně neměli nechat ujít. Navíc, pro prvních 300 příchozích bude ZDARMA k dispozici porce grilovaného vepřového masa!
11.9.Fila, Farka a Trešl v nejcennějším dresuMiroslav FuksMladíci FC Vysočina se neztratili na proběhlých reprezentačních srazech. Křídelník Lukáš Fila a levý bek Dominik Farka debutovali ve výběru U20 a gólman Matyáš Trešl s reprezentací U18 ovládl domácí mezinárodní turnaj Ježek Cup.
10.9.U19: Zasloužené tři body z venkovní půdyMBA - JIH 1:3, 6.kolo | Matyáš FuksJihlavští starší dorostenci poprvé v sezoně okusili chuť vítězství z venkovní půdy a odváží si důležité tři body z Mladé Boleslavi 1:3 (1:2). V prvním poločase se trefili Tadeáš Záruba s Adamem Kryštofem a v druhém uzavřel dějství Tomáš Zimmermann.
10.9.U17: První vítezství v sezóně!MBA - JIH 1:3, 6.kolo | Matyáš FuksMladší dorostenci poprvé po nevydařeném vstupu do soutěže i přes početní nevýhodu zvítězili na půdě silné Mladé Boleslavi 1:3 (0:2). Za Vysočinu se dvakrát trefil Jan Bartes a jednu branku přidal v druhém poločase Jiří Novotný.
5.9.U17: I podruhé doma bez boduJIH - DUK 1:4, 5.kolo | Matyáš FuksJihlavští mladší dorostenci si i přes nadějný úvod do zápasu nedokázali poradit s Duklou Praha a na domácí půdě prohráli 1:4 (1:1). Jediným domácím střelcem byl již ve 4. minutě zápasu Tomáš Sklenář. Reprezentační pauzu tedy musí přečkat na posledním místě tabulky.