11.05.2024, Miroslav Fuks

David Oulehla: Štve mne vyrovnání ze zcela zbytečné penalty

David Oulehla: Štve mne vyrovnání ze zcela zbytečné penaltyNebyl to pohledný zápas. Byla to nefalšovaná záchranářská fotbalová bitva plná nervozity a nepřesností. Vysočina v desátém utkání na příbramském trávníku sahala po historicky prvním vítězství, ovšem nakonec musela brát cenný bod. Co po zápase řekl do novinářských diktafonů kouč David Oulehla?

 

Jeho tým v posledních pěti utkáních vybojoval velmi důležitých 8 bodů, přičemž remíza v Příbrami v enormně vyrovnané II. lize nepochybně představuje důležitý kamínek na cestě ke kýžené záchraně. Jak se podle Davida Oulehly zrodila? „Viděli jsme nehezké utkání, v němž scházela fotbalovost a převažovala bojovnost. Náš výkon nebyl dobrý. Domácí si vypracovali dvě či tři gólové situace, v nichž nás podržel Soukup. Naši šanci neproměnil v první půli Vedral a zkraje druhého poločasu jsme šli do vedení po precizně zahraném rohovém kopu. Příbram 20 minut před koncem vyrovnala z penalty, ale po zbytek utkání jsme další její příležitosti nepřipustili. Naopak mohl v nastaveném čase strhnout vedení na naši stranu Araujo-Wilson. Bod z venku určitě bereme, je rozhodně cenný. Jsme samozřejmě nastavení tak, že každý duel chceme vyhrát, ale zároveň musíme být pokorní. Tento těžký duel jsme mohli klidně zvládnout za tři body, ale také jsme ho mohli i prohrát.“

Domácí ve čtvrtek změnili trenérský tým. Překvapili vás v utkání nějak? „Nemyslím si, sestavu jsme prakticky trefili. Hráli naprosto jednoduchý soubojový fotbal, snažili se o dlouhé nakopávané míče a soustředili se na standardky, které výborně zahrával zkušený navrátilec do sestavy Hušbauer. Ten domácí mančaft na trávníku dirigoval a byl prakticky u všeho. Důležité bylo, že jsme právě standardky uskákali a ubránili. Velmi mne samozřejmě štve vyrovnání ze zcela zbytečné penalty, které předcházel jednoduchý dlouhý nákop do našeho vápna. Myslím si, že pokud by k penaltě nedošlo, tak by domácí vyrovnat nedokázali,“ uvedl Oulehla, jehož tým do konce soutěžního ročníku čekají dva duely.

 
Související
Aktuálně

Zástupci FCV v květnových nominacích mládežnických reprezentací

Ani v květnových nominacích českých mládežnických reprezentací neschází zástupci a odchovanci FC Vysočina. Tradičně vám nabízíme souhrn „našich“ jmen, která v aktuálních výběrech národních týmů figurují. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu