26.01.2016, Miroslav Fuks

Dvořák: Nejdůležitější je, že můžeme trénovat na přírodní trávě

Dvořák: Nejdůležitější je, že můžeme trénovat na přírodní trávěŠestadvacetiletý útočník Pavel Dvořák má na svém kontě rovnou padesátku branek v I. či II. ligy. Od svého letního příchodu do FC Vysočina se však ocitl ve stínu Murise Mešanoviće a vstřelení gólu v podzimní části SYNOT ligy se nedočkal. Své kanonýrské vlohy prokázal pohárovým hattrickem do sítě Znojma a znovu o sobě dal výrazně vědět v pondělním přípravném duelu proti Aktobě.

 

Nastoupils po hodině hry místo Radka Voltra a na branky jsi dlouho nečekal. Můžeš nám je popsat?
Oba góly padly po skrumáži, kdy se ke mně balón odrazil a ja doklepával z bezprostřední blízkosti. Šlo o vyústění našeho tlaku a šancí, které jsme si vypracovali.

Jak jsi viděl úroveň utkání a kvalitu soupeře?
Utkání nepochybně mělo kvalitu, ovšem já jsem od soupeře čekal trochu víc. Těžko lze takový zápas srovnávat s mistrovským utkáním.

Užili jste si příznivější klima a návrat na přírodní trávník?
Teplotně jsme včera moc velký skok nezažili, protože foukal studený vítr a pocitově bylo pár stupňů nad nulou. Kvalitní přírodní trávu jsme všichni rádi uvítali. Kvůli ní tady jsme.

Jak jsi zvládl náročné cestování na místo soustředění?
Jak let, tak i cesta autobusem do Vídně a poté z letiště do hotelu proběhly bez problémů.

Našli jste v hotelu vše potřebné?
Ja jsem na hotelu celkem spokojeny, nic nám zde nechybí. Pro mne je opravdu nejdůležitější, že tady můžeme trénovat na přírodní trávě a naše klouby nemusí trpět na umělce.

Pavel Dvořák střílí branku do sítě Aktobe.

 
Související
Aktuálně

Moravská plynárenská: významný partner FC Vysočina

Společnost Moravská plynárenská už takřka dva roky náleží mezi hlavní partnery fotbalového klubu FC Vysočina Jihlava. Moravská plynárenská patří mezi nejrychleji rostoucí dodavatele plynu na jihu Moravy. Svým zákazníkům, k nimž samozřejmě patří i FC Vysočina, nabízí nejvýhodnější plyn na trhu na dobu neurčitou s možností on-line sjednání. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu