12.08.2022, Redakce

Hráči jsou v dobré kondici, říká Kameník

Hráči jsou v dobré kondici, říká KameníkZítra čeká od 10.15 borce z FC Vysočina na Městském fotbalovém stadionu za Vodojemem zápas v Chrudimi. Jde o třetí kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.

 

Jedna výhra a jedna prohra, to jsou současné výsledky MFK Chrudim v zápasech FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. I když je na tom Vysočina s bilancí jedna výhra a jedna remíza lépe, podle hlavního trenéra FC Vysočiny Jana Kameníka se jihlavským poslední zápas proti juniorce Sigmy Olomouc příliš nevydařil.

„Nicméně byl to pro nás impuls, jak se v trénincích dále zlepšovat a jak se na soupeře nachystat. V průběhu týdne se to vyčistilo, hráči jsou až na nějaké drobné výjimky dobře zdravotně připraveni a společně se těšíme na zápas. Máme plnou motivaci jít si za výsledkem a v utkání uspět," řekl k zítřejšímu utkání Jan Kameník.

Podle něj Vysočinu čeká soupeř, který je dobře organizovaný. „Hráči jdou v dostatečném počtu v defenzivě pod míč a vyráží k rychlým protiútokům. Je to soupeř, který si dokáže v blízkosti naší branky poradit. Hráči jsou šikovní a drzí, toto utkání má svoji náročnost, ale jsem přesvědčený, že na utkání jsme dobře připraveni," uzavřel kouč.

 
Související
Aktuálně
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu