27.05.2017, Miroslav Fuks

Josef Jinoch: Jsem rád, že jsme utkání zvládli se ctí

Josef Jinoch: Jsem rád, že jsme utkání zvládli se ctíTěžkou tečku za ligovým ročníkem 2016/17 zvládli fotbalisté FC Vysočina se ctí. Nezopakovali výsledkové blamáže z posledních kol předchozích let a obrovskému favoritovi utkání dokázali vzdorovat. Plzeň zvítězila zaslouženě, ovšem o jihlavské porážce rozhodly vlastní branky Davida Štěpánka. Jak utkání 30. kola ePojisteni.cz ligy zhodnotil kouč Josef Jinoch?

 

„Myslím, že jsme z naší strany odehráli kvalitní zápas. Prohráli jsme, ale o plzeňském vítězství paradoxně rozhodly dva vlastní góly. Jsem rád, že si kluci dokázali, že se mohou poměřit s každým. Škoda, že jsme nevyužili jednu z brejkových situací ke vstřelení branky a zdramatizování utkání,“ řekl Jinoch úvodem a odmítl, že by měl před utkáním obavy z výsledkové blamáže proti o titul bojujícímu soupeři.

Lodivod FC Vysočina okomentoval i nelehké skládání základní sestavy na závěrečný duel sezóny: „Nastoupili jsme ve složení s prakticky všemi zdravými fotbalisty, kteří byli k dispozici. Na lavičce jsme měli hráče z širšího kádru nebo z juniorky. Znovu opakuji, že jsem rád, že jsme utkání zvládli se ctí.“

Nabízíme pozápasové ohlasy na Ježour TV: krom komentáře trenéra Josefa Jinocha z tiskové konference přinášíme i slova střelce branek a jihlavského smolaře v jedné osobě – Davida Štěpánka.

 
Související
Aktuálně

Sportovec Jihlavska 2019: ocenění pro kolektivy FC Vysočina!

V důstojném prostředí Gotické síně jihlavské radnice dnes byli dekorování nejlepší sportovci okresu Jihlava za rok 2019. Stalo se tak s tříměsíčním zpožděním oproti tradičnímu březnovému termínu a hned dvojího ocenění se ve 20. ročníku ankety dostalo kolektivům FC Vysočina! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 17:00
SK Líšeň
FC Vysočina Jihlava
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu