05.03.2015, Miroslav Fuks

Klusáček: Výkonem se chceme omluvit za Slovácko

Klusáček: Výkonem se chceme omluvit za SlováckoNebyl to v pátek 27. února příjemný večer. Chlad, večerní čas, nižší atraktivita soupeře a především přímý televizní přenos na stadión FC Vysočina přivábily podprůměrný počet diváků, kteří navíc sledovali hodně nevydařenou jarní domácí premiéru svého týmu. Jihlavští fotbalisté zaslouženě podlehli Slovácku 0:1 a po zápase byli za svůj výkon zahrnuti oprávněnou kritikou fanoušků. V čem trenér Luděk Klusáček s odstupem několika dnů vidí příčiny pokaženého pátečního večera?

 

„Především bych chtěl říci, že kritika, která na nás po utkání se Slováckem ze všech stran mířila, byla oprávněná. Jak hráči, tak si i my trenéři si plně uvědomujeme, že náš výkon byl velmi špatný. Celý týden pracujeme na tom, aby náš výkon proti Jablonci byl diametrálně odlišný. V sobotu bychom se všem fanouškům FC Vysočina chtěli zajímavým a bojovným výkonem omluvit za poslední utkání. Uvažujeme hned o několika změnách v sestavě,“ zdůraznil Klusáček.

Čeká vás velice silný a ve výborné formě hrající soupeř? Na jaké aspekty hry Jablonce si budete muset dát největší pozor? Na které hráče své svěřence upozorníte? „Jablonci i v zimě pokračoval v kvalitním doplnění svého kádru, které započal v letní přestávce. Jde o tým, který je velice silný po fotbalové stránce, zároveň však disponuje potřebnou agresivitou. V kádru Jablonce lze nalézt hned několik výrazných individualit. Fanoušky FC Vysočina asi budou nejvíce zvědaví na klubové odchovance – Jana Kopice a Lukáše Masopusta, pokud tedy nastoupí v úvodní jedenáctce,“ uvedl jihlavský lodivod.

S kterými fotbalisty pro sobotní utkání nemůžete počítat? Jak jsou na tom Hanuš, Nerad či Jánoš? „Jedna absence bude vynucená, když kvůli žlutým kartám budeme postrádat stopera Krejčího. S plným tréninkem už začal gólman Hanuš a my tak můžeme uvažovat o jeho zařazení do sestavy. Nejdříve pro příští zápas v Českých Budějovicích můžeme počítat se středopolaři Jánošem a Neradem. Delší absenci očekáváme u stopera Šourka,“ informoval Luděk Klusáček.

 
Související
Aktuálně

Oulehla: Kluci šli na hranici svých možností, odvedli maximum

Úsilí fotbalistů FC Vysočina vybojovat tolik potřebné vítězství bylo na trávníku doslova hmatatelné. Ani s pozměněným herním rozestavením však na Vlašim nestačilo. Zrodila se tak remíza, která byla určitě cennější pro hosty. Zvlášť, když přes úhony přečkali možná klíčový moment utkání z 16. minuty. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu