25.05.2019, Miroslav Fuks

Kučera: Musím se omluvit našim příznivcům, fanouškům či sponzorům

Kučera: Musím se omluvit našim příznivcům, fanouškům či sponzorůmBezpochyby úspěšná základní část FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY na Vysočině malinko zhořkla. Jihlavský tým v posledním kole soutěže, které už nic nemohlo změnit na 2. pozici v tabulce a postupu do baráže o I. ligu, výrazně podlehl Zbrojovce Brno. Vysočina nastoupila v kombinované sestavě, ovšem v novém složení základní jedenáctky kouč Radim Kučera rozhodně výmluvu nehledal.

 

„V první řadě se musím omluvit našim příznivců, fanoušků, sponzorům a vůbec všem, kteří se v Jihlavě kolem fotbalu pohybují. Z naší strany byl výkon hodně špatný, zápas nám vůbec nevyšel. A nechci se vymlouvat na značné množství změn v sestavě, protože ty Brno udělalo také. Zásahy do sestavy měly nějaký účel. Šanci dostali ti, kteří během sezóny čekali na herní příležitost. A právě tito hráči mne dnes nejvíce zklamali, čímž vlastně potvrdili, že jsem se v průběhu sezóny asi rozhodoval správně. Této tečky za základní částí ligy je škoda, protože sezónu jsme zvládli dobře a získali jsme celkové velmi cenné 2. místo. Ligový zápas rozhodně lze odběhat a odmakat jinak. Po zápase jsem ani nešel do kabiny, protože mám v sobě hodně emocí. Detailní rozbor zápasu si uděláme s chladnou hlavou zítra interně a pak výsledek zápasu hodíme za hlavu,“ řekl po utkání zamyšlený kouč Radim Kučera.

Nabízíme ohlasy na Ježour TV: krom komentáře trenérů Radima Kučery a Pavla Šustra přinášíme slova útočníka Jiřího Klímy. Větší část dotazů se už točila spíše kolem nadcházející baráže proti Karviné

 
Související
Aktuálně

Juniorka ve Ždírci otočila nepříznivý stav a veze vítězství

Juniorský tým sehrál první venkovní divizní zápas na stadiónu ve Ždírci nad Doubravou. Přes vedení domácího celku dokázal nepříznivý stav otočit a navázat tak na úvodní domácí výhru - 1:2 (0:0). Jihlavské branky zaznamenali Ladislav Kolčava a Radek Křivánek. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu