19.05.2019, Miroslav Fuks

Lukáš Zoubele: V baráži budou rozhodovat detaily

Lukáš Zoubele: V baráži budou rozhodovat detailyLukáš Zoubele se v sobotu v duelu v Ústí nad Labem vrátil na rodnou hroudu. S kulatým nesmyslem totiž začínal v ústecké části Neštěmice, kde působil osm let, a jeden ročník později odehrál i za Armu ve II. lize. A návrat to byl více než příjemný, neboť zkušený ofenzivní středopolař důležitý duel rozhodl už v první půli hattrickem! Ten byl jeho vůbec prvním v profesionální kariéře.

 

Je to tak. Jsem za to samozřejmě rád. Hlavně mne ale těší, že jsme vyhráli a potvrdili 2. místo v tabulce. Díky tomu se teď můžeme v klidu připravit na baráž a nestresovat se v posledním utkání s Brnem. Jen škoda poslední desetiminutovky, kdy jsme duel zbytečně zdramatizovali. Přesto si myslím, že jsme utkání měli plně pod kontrolou a došli jsme si pro zasloužené vítězství.

Proti Ústí se ti v této sezóně vážně daří...
Ano, už na podzim jsem Armě vstřelil dvě branky a teď jsem přidal hned tři. Asi díky tomu, že jsem rodákem z Ustí, jde o mého oblíbeného soupeře. Moc mne potěšilo, že si na mne diváci vzpomněli a při střídání mne vyprovodili potleskem. Děkuji za to!

Zároveň ses tímto nebývalým střeleckým úspěchem posunul na metu 12 branek za sezónu. To také nepamatuješ...
Nevím, čím to je. Říkám to stále dokola – často jsem byl v kariéře zraněný a nemocný. Poté, co jsem si nechal operativně odstranit mandle, se mi potíže začaly vyhýbat. Konečně jsem byl schopen odehrát většinu zápasů v sezóně. Cítím se fyzicky silný, což je základ. Mám poté i více síly do útočení. Přispívá tomu i určitá ofenzivní volnost, kterou na hřišti mám. Logicky se pak častěji dostávám do zakončení a s tím přichází i branky. Na jaře jsem však mnoho šancí neproměnil. Nepadalo mi to tam a už jsem to měl v hlavě. Naštěstí to zlomil duel se Žižkovem a teď jsem se dokonce dočkal premiérového hattricku.

Přeješ si do baráže některého ze soupeřů?
Těžko říct. Na chvostu I. ligy je to strašně vyrovnané, necháme to osudu. Na baráž se každopádně musíme dobře připravit, kvalitně potrénovat a zkusit ji zvládnout do úspěšného konce. O postup se porveme. Kvalita bude spíše na straně prvoligistů, my zase nebudeme mít co ztratit. Očekávám vyrovnaná utkání, v nichž budou rozhodovat detaily.

 
Související
Aktuálně

Předsezónní rozhovory s Lukášem Vaculíkem a Davidem Oulehlou

Na YouTube kanálu Ježour TV naleznete aktuální rozhovory před startem nového ročníku Chance Národní ligy. S osobami nepovolanějšími - Lukášem Vaculíkem, sportovním ředitelem klubu a předsedou představenstva, a samozřejmě též s koučem prvního týmu Davidem Oulehlou. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu