26.04.2008, Miroslav Fuks

Marko je s konečnou remízou spokojen

Marko je s konečnou remízou spokojenPři dvojím vedení na horké půdě exligového Slovácka by možná fanoušci očekávali zklamání trenéra, že duel nakonec skončil nerozhodně. Trenér Karol Marko však zůstal na zemi.

"Rozhodně nejsem z konečné remízy zklamaný. Sehráli jsme kvalitní duel na úrovni dvou špičkových týmů II. ligy. Domácímu týmu usilujícímu o postup do I. ligy jsme zkomplikovali jeho cíl a především jsme početnému publiku nabídli pěkné fotbalové představení, na jehož úrovni jsme se nemalou měrou podíleli. Remíza je určitě spravedlivá a já s ní musím být s ohledem na kvality soupeře spokojen."

 
Jak jste viděl průběh zápasu?

Naplnili jsme naše předzápasová slova, že budeme hrát aktivně. Zejména v první půli se nám to dařilo a byli jsme velmi nebezpeční z brejkových situací. Bohužel, ve druhé půli domácí převzali iniciativu a dokázali vyrovnat. My několik našich kontrů nedotáhli do úspěšného konce a naopak při nás stálo štěstí při několika závarech Slovácka.

V případě výhry na Slovácku jste se mohli hodně přiblížit horním patrům tabulky...

Tímto směrem se mé myšlenky určitě neubírají. Jdeme soustředěně zápas od zápasu s cílem uhrát maximum možných bodů.

Poprvé na jaře v základní sestavě nastoupil Vácha. Co byste řekl k jeho výkonu?

Vláďa Vácha po celé utkání velmi dobře pracoval a dokázal, že si místo v základu zasloužil. Dobře si vedli i střídající Rabušic a Gabriel, kteří domácí obranu dokázali několikrát zaměstnat. Böhm v závěru nahradil vyčerpaného Faldynu.

 

 

 
Související
Aktuálně

Využijte předprodej vstupenek na Zbrojovku Brno! Brzkým nákupem ušetříte!

Před fotbalisty FC Vysočina je poslední zápas základní části! Nenechte si ujít atraktivní derby dvou exligových celků, které touží po návratu mezi českou elitu! Přijďte svému týmu zafandit proti Zbrojovce Brno v sobotu 25. května od 15:00 hodin! Vždyť společně jsme silnější! Jak a kde na tento duel zakoupit vstupenky? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu