26.04.2008, Miroslav Fuks

Marko je s konečnou remízou spokojen

Marko je s konečnou remízou spokojenPři dvojím vedení na horké půdě exligového Slovácka by možná fanoušci očekávali zklamání trenéra, že duel nakonec skončil nerozhodně. Trenér Karol Marko však zůstal na zemi.

"Rozhodně nejsem z konečné remízy zklamaný. Sehráli jsme kvalitní duel na úrovni dvou špičkových týmů II. ligy. Domácímu týmu usilujícímu o postup do I. ligy jsme zkomplikovali jeho cíl a především jsme početnému publiku nabídli pěkné fotbalové představení, na jehož úrovni jsme se nemalou měrou podíleli. Remíza je určitě spravedlivá a já s ní musím být s ohledem na kvality soupeře spokojen."

 
Jak jste viděl průběh zápasu?

Naplnili jsme naše předzápasová slova, že budeme hrát aktivně. Zejména v první půli se nám to dařilo a byli jsme velmi nebezpeční z brejkových situací. Bohužel, ve druhé půli domácí převzali iniciativu a dokázali vyrovnat. My několik našich kontrů nedotáhli do úspěšného konce a naopak při nás stálo štěstí při několika závarech Slovácka.

V případě výhry na Slovácku jste se mohli hodně přiblížit horním patrům tabulky...

Tímto směrem se mé myšlenky určitě neubírají. Jdeme soustředěně zápas od zápasu s cílem uhrát maximum možných bodů.

Poprvé na jaře v základní sestavě nastoupil Vácha. Co byste řekl k jeho výkonu?

Vláďa Vácha po celé utkání velmi dobře pracoval a dokázal, že si místo v základu zasloužil. Dobře si vedli i střídající Rabušic a Gabriel, kteří domácí obranu dokázali několikrát zaměstnat. Böhm v závěru nahradil vyčerpaného Faldynu.

 

 

 
Související
Aktuálně

Sportovec Jihlavska 2019: ocenění pro kolektivy FC Vysočina!

V důstojném prostředí Gotické síně jihlavské radnice dnes byli dekorování nejlepší sportovci okresu Jihlava za rok 2019. Stalo se tak s tříměsíčním zpožděním oproti tradičnímu březnovému termínu a hned dvojího ocenění se ve 20. ročníku ankety dostalo kolektivům FC Vysočina! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 17:00
SK Líšeň
FC Vysočina Jihlava
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu