M-soft
 
07.09.2017, Miroslav Fuks

Neděle na stadiónu FCV: prvoligový fotbal i hokej!

Neděle na stadiónu FCV: prvoligový fotbal i hokej!FC Vysočina ve spolupráci s Xanadu Catering sportovním fanouškům připravil jedinečnou možnost, jak strávit nedělní odpoledne! Na velkoplošné LED obrazovce stadiónu v Jiráskově ulici totiž bude od 15:00 hodin přenášen přímý přenos České televize z hokejového utkání HC Sparta Praha vs. HC Dukla Jihlava! Na něj pak na zeleném trávníku od 18:00 hodin naváže duel HET ligy mezi FC Vysočina a FK Dukla Praha!

 

„Sport na Vysočině zažívá historickou sezónu, když má poprvé v dějinách svého zástupce v nejvyšších soutěžích obou nejpopulárnějších kolektivních sportů v Česku – fotbalu i hokeji. Nedělní časový sled obou atraktivních duelů přímo vybízí k tomu, abychom je spojili v jeden sportovní zážitek. Věříme, že si fanoušci tuto netradiční možnost nenechají ujít a že se tribuny stadiónu začnou plnit už v průběhu hokejového utkání,“ okomentoval vstřícný krok FC Vysočina tiskový mluvčí klubu Miroslav Fuks.

Pro příznivce, kteří na fotbalový stadión dorazí v předstihu, aby si ve sportovním prostředí vychutnali hokejový duel, bude připravena zvýhodněná nabídka Xanadu Catering. Pivo bude od 15:00 do 17:30 čepováno z Beerjetu jen za 30 Kč a nachystáno bude i výhodné menu: klobása + pivo za 80 Kč a párek v rohlíku + limo za 50 Kč.

Hlavní pokladna stadiónu (z Jiráskovy ulice, naproti ICOMu) se v neděli 10. září otevře v 15:00 hodin. Vstup do areálu bude možný pouze s platnou celosezónní permanentkou FC Vysočina či vstupenkou na ligový duel proti Dukle Praha.

 
Související
Aktuálně

Vysočinu v sobotu ráno čeká náročný duel v Sokolově

Hledáte neoblíbeného druholigového soupeře FC Vysočina? Poradíme vám – je jím Baník Sokolov. Rozhodně tedy na jeho půdě, kde Jihlava dosud nikdy v historii nedokázala zvítězit a z šesti duelů vydolovala pouze dvě remízy. V sobotu 18. srpna se Vysočina na západě Čech od 10:15 hodin představí znovu po sedmi letech. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu