M-soft
 
14.09.2007, Miroslav Fuks

Nedělní duel slibuje souboj nejlepší obrany s nejlepším útokem

Nedělní duel slibuje souboj nejlepší obrany s nejlepším útokemFotbalisté FC Vysočina stojí na prahu trojice zápasů proti ligovým či exligovým celkům, které hodně napoví o ambicích mužstva v této sezóně. První velkou prověrkou bude nedělní duel na hřišti Marily Příbram, které v tabulce II. ligy patří 1. příčka s nejnižším počtem inkasovaných branek. Tým trenéra Luboše Zákostelského naopak dosud vstřelil nejvíce gólů z celého druholigového pole. Jak trenér toto zajímavé měření sil vidí?

 
Příbram je v tomto utkání favoritem. My sem přijedeme především s cílem neinkasovat a navázat tak na domácí duel proti Ústí. Hodláme vycházet ze zabezpečené obrany a pokoušet se o rychlé brejky. Pokud se nám podaří udržet vzadu nulu, tak jsem přesvědčen, že zde můžeme vyhrát.

V jakém zdravotním stavu je váš kádr? Máte už jasno o základní sestavě?

Sestava se bude odvíjet právě od zdravotního stavu. Krom Kadlece, Váchy a Rzeszota, kteří zatím nejsou schopní hrát, v tomto týdnu netrénovali ani Mezlík a Faldyna. Oba by snad nastoupit měli. Navíc teploty trápí Čermáka. S určitostí mohu říci, že využijeme služeb Gebreselassieho, který se vrátil ze srazu reprezentační jedenadvacítky.

Jaké jsou silné stránky Příbrami?

Především dokázali nahradit zkušené hráče Polodnu, Otépku a Hunala mladými talenty. Tým se opírá o silnou stoperskou dvojici Penc – Navrátil a o nebezpečné útočné duo Huňa – Klesa.

Na závěr dodejme, že se Jihlava s Příbramí v mistrovském utkání utkala pouze dvakrát a to v historické prvoligové sezóně 2005/06. Z obou utkání však naši hráči vyšli těsně poraženi. Věřme, že do třetice to proti silnému soupeři vyjde a budeme se tak moci radovat ze zisku cenných bodů.

 
Související
Aktuálně

Na start přípravy Svědíkova týmu dorazil i Jan Javůrek

Pod vedením kouče Martina Svědíka a jeho trenérského týmu dnes odpoledne do letní přípravy vstoupili fotbalisté FC Vysočina. Na trávníku stadiónu v Jiráskově ulici dostalo do těla 25 hráčů do pole a trojice gólmanů. Některé známé tváře jarního kádru již scházely, naopak o místo na soupisce bude bojovat řada talentovaných mladíků. Dorazila i první... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu