19.09.2014, Miroslav Fuks

Patron utkání proti Příbrami: Michal Kadlec

Patron utkání proti Příbrami: Michal KadlecŽádný fotbalista v dresu FC Vysočina dosud neodehrál více minut v zápasech I. nebo II. ligy, než stoper Michal Kadlec. Osmatřicetiletého asistenta v juniorském týmu a trenéra přípravky U11 jsme oslovili, aby se stal prvním „Patronem utkání“ pro domácí ligový zápas FC Vysočina proti Příbrami. S názory a komentáři „Patrona utkání“ se budete pravidelně setkávat nejen na stránkách zápasového časopisu či na klubovém webu, ale i na hrací ploše před vlastním zápasem a v jeho poločase.

Jak hodnotíš dosavadní účinkování FC Vysočina v tomto ročníku SYNOT ligy?
Je jasné, že se vstupem do soutěže nikdo nemohl být spokojen. Strašně důležité bylo, že tým zvládl utkání v Hradci a výrazně zde zvítězil. Čekám, že po tomto výrazném povzbuzení půjdou výkony týmu nahoru a začnou mu naskakovat i body. Ve výhru věřím i v nadcházejícím utkání proti Příbrami.

Můžeš tipnout výsledek a střelce sobotního veledůležitého zápasu?
Věřím, že zvítězíme 3:0! Krom Harby by branku mohli zaznamenat i defenzivní hráči Jánoš a Krejčí.

Vybavuješ si během své kariéry nějaký duel proti Příbrami?
S Příbramí to vždy byly těžké a vyrovnané zápasy. Docela dobře si vybavuji prvoligový duel z prosince 2005, kdy jsme v Příbrami ve velkém mrazu prohráli 2:0. První branku tehdy vstřelil Mendy.