19.04.2014, Miroslav Fuks

Petr Rada: Musíme zase spadnout na zem!

Petr Rada: Musíme zase spadnout na zem!Vysočina a Bohemians zopakovali v jarní odvetě remízový stav, jenž se zrodil i v podzimním vzájemném duelu. Jihlavský tým toužil po výhře a Klokani se do Vršovic nechtěli vracet s prázdnou. Konečná remíza nakonec asi vystihla dění na hřišti, na čemž se po utkání shodli oba trenéři.

 

Jaká byla úvodní slova jihlavského lodivoda Petr Rady? „Viděli jsme utkání dvou rozdílných poločasů a potvrdilo se, že duel proti Bohemians bude velmi těžký. V první půli jsme hráli poměrně slušně směrem dopředu, vypracovali jsme si nadějné akce a jednu jsme dokázali zakončit brankou. Až do chvíle, kdy jsme inkasovali vyrovnávací branku, jsme hrou navázali na předchozí vydařené duely. Myslel jsem, že vedení v zápase hráče uklidní, ovšem místo toho inkasovali branku, kdy na dorážku správně nezareagovali naši obránci. Druhý poločas měl zcela jinou tvář. Převážně jsme bránili, neudrželi jsme míč a soupeři jsme po našich chybách nabídli tři šance. Naštěstí jsme je přestáli. Zápas tak skončil asi zaslouženou remízou,“ uvedl kouče Petr Rada, jenž ještě doplnil: „Druhá půle byla z naší strany ustrašená a pasivní. Hráči duel rozhodně nevypustili, ale nedokázali navázat na výkon v prvním dějství. Prostě musíme zase spadnout na zem! Někteří si už možná mysleli, že můžeme hrát Champions League, ale to je velký omyl! Musíme dál pracovat, připravit se, bojovat o body a nevidět věci růžově. Jednatřicet bodů ještě jistotu záchrany neznamená!“

Je to zajímavé, ale i hodnocení utkání ze strany trenéra Luďka Klusáčka začalo úplně stejně, jak ze strany v tu chvíli nepřítomného kouče Rady: „Viděli jsme duel dvou rozdílných poločasů. V tom prvním měla navrch Jihlava a já musím přiznat, že jsme měli trochu štěstí, že jsme její převahu přežili. Navíc se nám na konci půle podařilo vyrovnat na 1:1. Ve druhém poločase se nám aktivitu podařilo dostat na naši stranu a dostávali jsme se do šancí. V závěru duelu jsme však přežili dvě stoprocentní příležitosti Vysočiny. Přesto si myslím, že konečná remíza je zasloužená,“ okomentoval duel 25. kola hostující trenér Klusáček.

Pozápasové ohlasy v sestřihu tradičně nabízí Youtube kanál Ježour TV. Krom komentáře trenérů Petra Rady a Luďka Klusáčka z tiskové konference přinášíme i názory střelce jihlavské branky a muže zápasu Lukáše Masopusta a též strůjce gólové přihrávky Adama Jánoše.

 
Související
Aktuálně

Permanentkáři FCV, pro část z vás máme na stadiónu místo!

Po časech epidemie se konečně rozběhly české fotbalové soutěže, ovšem stadióny pod vlivem vládních opatření své brány nemohou otevřít dokořán. Dle ligového protokolu je na nich aktuálně místo pro zhruba 150 osob. FC Vysočina, stejně jako ostatní kluby, s nabídkou vstupu na utkání v první řadě oslovil své sponzory a VIP hosty. Místo však máme i... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 16:00
FC Vysočina Jihlava
SK Slovan Varnsdorf
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu