10.05.2022, Redakce

Poslední domácí zápas slibuje skvělou podívanou

Poslední domácí zápas slibuje skvělou podívanouDevětadvacáté kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY a tedy pro naše hráče poslední domácí zápas a zároveň předposlední zápas letošní sezóny slibuje podle trenéra A týmu Jana Kameníka pěknou podívanou.

 
Borci z FC Vysočina se na zítřejší utkání proti Příbrami připravují velmi pečlivě. „Je to poslední domácí utkání, máme poslední možnost se ukázat před domácími diváky a zapomenout na nepodařený výkon ve Vyškově, kde jsme utkání nezvládli jak po stránce výsledkové, tak po stránce výkonové," zhodnotil krátce trenér jihlavského A týmu Jan Kameník s tím, že Vysočina má co napravovat.

„Máme jednoznačnou motivaci utkání zvládnout a získat další body do tabulky a bojovat o vyšší příčky, hráči to vnímají stejně," naznačil Kameník.

Příbram je v tabulce FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY na desátém místě a má pětatřicet bodů. „Za poslední dobu mají její výkony vzestupnou tendenci, utkání dokážou zvládat jak výkonově, tak výsledkově, dokázali si poradit se silnými soupeři, nečeká nás nic jednoduchého, budeme muset udělat vše proto, abychom zápas zvládli s maximálním nasazením a výkonem," informoval Kameník.

Vysočina v tabulce zaujímá osmé místo a má prozatím osmatřicet bodů.
 
Související
Aktuálně

Jak fotbalisté strávili mezidobí a co je čeká v zimní přípravě?

Fotbalisté FC Vysočina si včera naposledy společně zatrénovali a nastoupili na zaslouženou dovolenou. Odpočívat však nebudou dlouho. Zanedlouho se vrhnout na plnění individuálních tréninkových plánů, aby byli stoprocentně nachystaní na start zimní přípravy. První tým se znovu sejde v pondělí 9. ledna 2023, čímž se rozběhne náročný zimní blok s... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu