18.07.2013, Miroslav Fuks

Předprodej na Spartu v pátek 19. července

Předprodej na Spartu v pátek 19. červenceLos nového ročníku Gambrinus ligy přisoudil FC Vysočina na samotný úvod soupeře z nejatraktivnějších! V neděli 21. července se v Jihlavě od 20.15 hodin představí slavný klub a tradiční aspirant mistrovského titulu - AC Sparta Praha! Vysočinu tak na úvod bezesporu čeká těžký duel na vyprodaném stadiónu, ve vynikající atmosféře a to vše v přímém televizním přenosu. Nabízí se tedy otázka „Kdy a kde zakoupit vstupenky?“.

 

„Počet prodaných permanentek se už v tuto chvíli zdárně blíží tisícovce a další stovky celosezónních vstupenek odebírají naši reklamní partneři. Prodej permanentních vstupenek je logicky naší prioritou, tudíž bude pokračovat až do čtvrtku 18. července. Další možnost zakoupit permanentku poté bude až v den zápasu v klubovém fanshopu, popř. nadále on-line přes Ticketportal,“ uvedl k prodeji permanentek Miroslav Fuks, marketingový manažer klubu, který doplnil informaci o datu zahájení prodeje vstupenek na Spartu Praha: „Upozorňujeme, že do prodeje půjde jen zhruba 500 míst na domácí tribuny! Fanoušci budou mít dvě možnosti, jak vstupenky na tento magnet úvodního kola Gambrinus ligy zakoupit. První variantu představuje předprodej v klubovém fanshopu, který bude zahájen až v pátek 19. července od 10:30 hodin. Jedna osoba bude moci zakoupit maximálně 5 vstupenek. Druhou možnost bude tentýž den nabízet síť Ticketportal, kde bude v nabídce omezený počet vstupenek. Předpokládáme, že veškeré vstupenky z pokladen zmizí už v průběhu pátku. Pokud se tak nestane, tak budou v průběhu dalších dní doprodány prostřednictvím sítě Ticketportal.“

Vstup všech fanoušků na stadión budou provázet přísná bezpečnostní opatření sledující zejména vnášení pyrotechnicky a nebezpečných předmětů. Fanoušci se symboly hostujícího klubu (dresy, šály, vlajky, čepice atd.), kteří budou mít zakoupeny vstupenky na běžné tribuny, nebudou z bezpečnostních důvodů vpuštěni do domácích sektorů stadiónu FC Vysočina.

Vstupenky do hostujícího sektoru

Kapacita sektoru hostí na stadiónu FC Vysočina činí pro fotbalový ročník 2013/14 maximálně 300 fanoušků. „Stejný počet lístků půjde do předprodeje. Dvě stovky vstupenek do hostujícího sektoru bude prodávat zákaznické centrum Sparty Praha na Letné a zbývající stovku lístků bude možné zakoupit v rámci předprodeje vstupenek na stadiónu FC Vysočina v pátek 19. července od 10:30 hodin. Lze předpokládat, že veškeré vstupenky budou vyprodány už v předprodeji. FC Vysočina z bezpečnostních důvodů nehodlá kapacitu hostujícího sektoru navyšovat. Zájemci nad uvedenou kapacitu 300 osob nebudou na stadión vpuštěni,“ zdůraznil marketingový manažer Fuks.

Každý fanoušek hostí bude při vstupu do svého sektoru povinen předložit doklad totožnosti s aktuální fotografií. Důvodem je zamezení vstupu nežádoucích osob. Zároveň bude podroben důkladné osobní prohlídce s důrazem na vnášení alkoholu, pyrotechnicky a nebezpečných předmětů – tyto předměty budou zabaveny a daná osoba nebude na stadión vpuštěna bez nároku na vrácení vstupenky.

Zjevně podnapilé osoby budou při vstupu do sektoru hostí podrobeny dechové zkoušce. Pokud zkouška podnapilost potvrdí, tak nebudou do sektoru vpuštěny.

  • obecný přehled informací k organizaci ligových zápasů FC Vysočina naleznete ZDE

 
Související
Aktuálně

Dvacetiletí FC Vysočina - ročník 2014/15

Spokojenost sportovního vedení klubu s jarními výkony vedlo ke snaze udržet pohromadě stávající úspěšný kádr a uskutečnit v letním přestupovém období jen menší kádrové změny. „Především mne těší, že jsme mužstvo neoslabili, protože jsme udrželi dva naše špičkové hráče – Harbu a Masopusta, kteří si řekli o pozornost špičkových klubů.“ Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu