20.01.2011, Miroslav Fuks

S permanentkou na jaro budete u toho!

S permanentkou na jaro budete u toho!Fotbalisté FC Vysočina začali zbrojit na jaro a zimní přípravu na postupové boje by neměli podcenit ani diváci a fanoušci! Přímo se nabízí doplnění šatníku a vybavení domácnosti ze sortimentu klubových suvenýrů a právě teď je ta pravá chvíle k zakoupení permanentní vstupenky! Ti, kteří tak již neučinili na podzim, mají šanci nyní, neboť FC Vysočina od 10. ledna zahajuje prodej permanentek na jaro! Využijte výhodného předplatného na sedm nervydrásajících duelů a zajistěte si své místo na jedné z krytých tribun! Zároveň si tak zablokujete místo na tribuně pro možná jedinečný fotbalový ročník 2011/12!

 

Vlastnit permanentku na FC Vysočina by mělo být ctí každého fanouška klubu. To je prostě základ! Koupí permanentní vstupenky každý fanoušek malou, ale rozhodně důležitou měrou, přispívá na chod svého klubu. FC Vysočina si všech nových i pravidelných permanentkářů velice váží a proto přichází se zajímavými výhodami. Speciální ceny a bonusy nabízí všem registrovaným členům Fanklubu!

Ceník permanentek do sektorů A2, A3, B1, B4

- standardní jednotná cena pro jarní část činí 350,- Kč
- členové Fanklubu (nutno mít zaplaceno roční členský příspěvek, nebo jako nový člen zaplatit 100 Kč pro jaro 2011) uhradí jen 300 Kč + za 100 Kč obdrží klubovou pletenou šálu „SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME“ (ve Fanshopu v prodeji za cenu 200 Kč)!
- více o výhodách členství ve Fanklubu zjistíte ZDE.

Výhody pro majitele permanentek

-  stálé místo na daný fotbalový ročník
- úspora 70 Kč oproti ceně běžných vstupenek
- s koupí permanentky můžete za doplatek pouhých 50 Kč zakoupit dětské tričko „Rostu s Ježourem (vel. 4, 6, 8 a 10 let, aktuální cena ve Fanshopu 180 Kč) či speciální tričko „Společně to zvládneme" (vel. M, L, XL a XL, aktuální cena ve Fanshopu 120 Kč)
- bezplatný vstup na zápasy "B" týmu v MSFL
- zvýhodněná cena permanentky pro předplatné na další sezónu
- přednostní nákup permice pro následující sezónu

Kde permanentky objednat a zakoupit?

Veškeré permanentky si můžete zakoupit výhradně na stadiónu FC Vysočina Jihlava ve správním sídle klubu v Jiráskově ulici – vždy ve čtvrtek od 10.00 do 15.30 hodin. Tyto celoroční vstupenky si též můžete objednat či zamluvit u pracovnice klubu paní Mazačové (mobil: 777 946 217 nebo e-mail: tereza.mazacova@email.cz).

 
Aktuálně

Filip Vedral bude na jaře hostovat ve Vlašimi

Filip Vedral, dvaadvacetiletý odchovanec FC Vysočina, stráví jaro na hostování v druholigové Vlašimi. Urostlý stoper do Sellier&Bellot odchází za pravidelným herním vytížením. Ve středočeském klubu, který přezimuje na 14. příčce FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY a vede jej exjihlavský trenér Daniel Šmejkal, ho čeká 14 náročných záchranářských bitev. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu