20.01.2022, Petr Chudoba

V sobotu přijedou Živanice

V sobotu přijedou ŽivaniceDalším soupeřem v přípravě na jarní část sezóny bude tým ze třetí ligy hrající ČFL - Živanice. V sobotu 22. 1. 2022 nastoupíme od 11:00 na hřišti Na Stoupách.

V rámci zimní přípravy nás čeká zítra další přípravné utkání proti týmu TJ Sokol Živanice. Zápas se bude hrát opět v areálu Na Stoupách od 11:00 hodin. Se soupeřem jsme se utkali pouze jednou a to v generálce na tuto sezonu, když jsme vyhráli 1:0 po gólu Jakuba Selnara.

Poprvé by se před domácími fanoušky měl objevit stoper Dávid Krčík, který přišel na půlroční hostování s opcí z účastníka Fortuna ligy na Slovensku - Tatran Liptovský Mikuláš.