26.04.2005, Redakce

Sedláka dělí od přestupu do Vietnamu jen formality!

Defenzivní levonohý hráč FC Vysočina Petr Sedlák se dnes vrátil ze čtrnáctidenní zkoušky ve vietnamském klubu FC Nam-Dinh. Nyní mu již pouze formality brání v jeho exotickém angažmá. "Na zkoušce, jejíž součástí byly tréninky a tréninkové zápasy, jsme společně s českým útočníkem Tomášem Jakusem uspěli a s klubem jsme podepsali smlouvy. Stali jsme se tak prvními Čechy v jejich profesionální soutěži. V pátek bych si v Jihlavě rád zatrénoval, musím vyřídit veškeré úřední formality a v příštím týdnu bychom měli do Vietnamu odletět," informoval nás Petr Sedlák. "Ve Vietnamu jsem poznal zcela jinou kulturu a mentalitu. Chovali se k nám výborně, měli jsme k dispozici českého tlumočníka a především jsme byli nadšeni zájmem veřejnosti a médií o fotbal. Vždyť na náš zápas s prvním týmem přišlo 20 tisíc diváků. V soutěži jinak nastupuje hodně Nigerijců, Brazilců či Rusů, přičemž i zde platí omezení v podobě možného startu pouze tří zahraničních hráčů."

 
Informace o změně Sedlákova dresu doplnil ředitel FC Vysočina Ing. Zdeněk Tulis: "V současné době dolaďujeme podmínky čtyřměsíčního hostování s opcí na následný přestup. Zároveň záleží na domluvě mezi ČMFS s Vietnamským fotbalovým svazem. Náš klub by za transfer obdržel odstupné a navíc se pro nás ve Vietnamu rýsuje velice zajímavá možnost lednového soustředění."
 
Aktuálně

Moravská plynárenská: významný partner FC Vysočina

Společnost Moravská plynárenská už takřka dva roky náleží mezi hlavní partnery fotbalového klubu FC Vysočina Jihlava. Moravská plynárenská patří mezi nejrychleji rostoucí dodavatele plynu na jihu Moravy. Svým zákazníkům, k nimž samozřejmě patří i FC Vysočina, nabízí nejvýhodnější plyn na trhu na dobu neurčitou s možností on-line sjednání. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu