23.03.2011, Miroslav Fuks

Trenér Vrzáček upozorňuje na kvality Sezimova Ústí

Trenér Vrzáček upozorňuje na kvality Sezimova ÚstíFotbalové jaro v pátek vstoupí do svého čtvrtého dějství, které z pohledu FC Vysočina představuje domácí duel proti Sezimovu Ústí. Opět je tedy před námi důležitý duel v postupovém boji, v němž není místo pro domácí zaváhání. Jak nebezpečný soupeř se proti jihlavským fotbalistům postaví? V čem spatřovat dosavadní skvělé výkony týmu z Táborska? Na to jsme se zeptali trenéra Josefa Vrzáčka.

 

Sezimovo Ústí má kvalitně poskládané, houževnaté a pracovité mužstvo. Projevuje se na něm velmi dobrá práce trenéra Luboše Zákostelského. Jeho tým z posledních jedenácti zápasů prohrál pouze jednou a to 0:1 doma s Vlašimí. Daří se mu i na jaře, kdy získal 7 bodů za výhry nad Zlínem a Sokolovem a za remízu na Spartě. Zvláště otočení nepříznivého stavu proti Tescomě ukazuje na sílu tohoto celku. Jejich 29 bodů v tabulce rozhodně není dílem náhody. Čeká nás velice těžký duel proti zkušenému soupeři!

Na kterého hráče soupeře byste chtěl upozornit?
Těch fotbalistů, kteří by si upozornění zasloužili, je tam více. Výborní jsou oba stopeři, záložníci Javorský, Jasanský a Kostečka a velký pozor si musíme dát na útočníky Vukadinoviče a Macha, který je nejlepším střelcem týmu.

Budete ve svých poznatcích vycházet i z podzimního duelu, v němž Vysočina utrpěla porážku?
Jen částečně, ovšem pro hráče je tento zápas vhodným varováním. Oba celky se od té doby změnily a pro nás jsou cennější poznatky z posledních zápasů Sezimova Ústí, které jsme viděli osobně. Tedy z duelů se Spartou B a Zlínem
Jak vycházíte s trenérem Zákostelským, kterému jsme na lavičce Jihlavy dělal na počátku podzimu 2007 asistenta? Jste spolu v kontaktu?
Ano, naše vztahy jsou velmi dobré a jsme spolu v kontaktu. Jde o mladého, pracovitého a velmi seriózního kouče.

Uvažujete o změnách v základní sestavě?
Můžeme být spokojeni s našim výsledkem ve Znojmě, ale nikoli s výkonem. I proto o změnách ve složení základní sestavy vážně uvažujeme.

K nadcházejícímu utkání se vyjádřil i kapitán Filip Dort: „Na podzim jsme v Sezimovu Ústí doslova vybouchli. Na druhou stranu od té doby tento tým, který se chtěl před sezónou soustředit na záchranu soutěže, uhrál velké množství bodů a daří se mu i na jaře. Jde o kvalitní a zkušený celek, kterému máme, co vracet!“

  • připomínáme, že hráče můžete povzbudit přímo do kabiny a to vzkazem ZDE!

 
Související
Média
Aktuálně

Jan Staněk: Chceme těžit z podzimní sehranosti týmu

Podzimní část FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY dopsala svůj šestnáctizápasový příběh. FC Vysočina se vyrovnal se smolnou baráží o postup i letními změnami v kádru a znovu potvrdil roli jednoho z favoritů na postup. Tým se od počátku druholigové soutěže držel v čele tabulky a nakonec přezimuje na příjemném 2. místě tabulky se ziskem 32 bodů. Znamená to... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu