30.05.2010, Miroslav Fuks

Urban: Remíza byla spravedlivá

Urban: Remíza byla spravedliváSérie neporazitelnosti fotbalistů FC Vysočina nadále trvá, což potvrdil i těžký duel na půdě Dukly Praha. Jak kouč Luboš Urban viděl tento poslední duel Jihlavy venku v této sezóně? "Potvrdilo se, že nás čeká velmi těžký zápas. Nastoupili proti sobě dva na jaře úspěšní a kvalitní soupeři, kteří předvedli velmi taktický a obezřetný boj."

 

Vše navíc umocnilo úmorné vedro. V úvodu jsme přežili 2 velké šance Dukly a poté jsme hru solidně kontrolovali a v závěru první půle jsme se mohli ujmout vedení. To se nám nakonec o 5 minut později po akci Gabriela, Dolejše a Fraňka povedlo díky polovlastnímu gólu. Bohužel, poměrně brzy bylo vyrovnáno, když domácí získali míč po chybné rozehrávce mezi Šimáčkem a Dortem. V závěru jsme byli pod tlakem Dukly, která velmi hrozila ze standardek. V konečném účtu si myslím, že remíza je zasloužená. Na Dukle se vyhrává strašně těžce.

Překvapila vás něčím Dukla?
Oproti očekávání udělali 2 změny v sestavě, ale tím nás nezaskočili. Na Duklu jsme byli velmi dobře připraveni, měli jsme dostatek informací.

Měli jste řadu absencí. Navíc absentoval dvorní nahrávač Krutý...
Veselým, Zelinka a Mešanović v tomto ročníku už nenastoupí. Navíc Muris, který u nás hostuje do 30. června z Jablonce, ve čtvrtek 27.5. v Praze prodělal operační zákrok na pravém koleni. Nález bohužel odhalil přetržený křížový vaz, který si vynutil plastickou korekci. Jeho fotbalová absence se odhaduje na 5 - 6 měsíců. Přejeme mu bezproblémovou rekonvalescenci a brzký návrat na trávníky!
Krutý nám pro svalové problémy velmi scházel. Rozehrává skoro všechny naše standardky a byl nyní ve výborné formě. Místo něj nastoupil Demeter, který zápas začal nervózně, ale poté se velmi dobře rozehrál a dokázal, že II. ligu může hrát. Pro nás je to jedině dobře! Další cenné zkušenosti v závěru zápasu získal i dorostenec Kosak.

 
Související
Aktuálně

Vojtěch Lampíř: Proti Chrudimi nasadíme dvě odlišné jedenáctky

Po úvodním letním tréninku a rozlosování nového ročníku je před námi další neklamný signál, že se ligový start neúprosně blíží – první letní přípravný duel. Fotbalisté FC Vysočina v něm na domácí půdě nastoupí proti druholigovému sokovi – MFK Chrudim. Duel proběhne na stadiónu v Jiráskově ulici v sobotu 22. června od 11:00 hodin. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu