22.08.2007, Miroslav Fuks

V pátek se děti mohou těšit na klubové balónky

V pátek se děti mohou těšit na klubové balónkyPáteční podvečer bude opět ve znamení ligového utkání FC Vysočina! Fanoušci se mohou těšit na zajímavý duel proti na výsluní se vracející legendě, tedy Dukle Praha. K bezesporu atraktivnímu utkání vám přinášíme několik zajímavostí a organizačních upozornění.

 
Balónky zdarma

Rodiče a jejich děti si dovolujeme upozornit, že si v prostoru stánku se suvenýry mohou zdarma odebrat balónky s logem FC Vysočina. Stánek se suvenýry navíc kromě nové podoby minidresů do auta a klubových šál nabídne i aktuální plakát „A“ mužstva FC Vysočina formátu A2. Nadále zde budou v prodeji i permanentní vstupenku pro tuto začínající fotbalovou sezónu.

Rodinný sektor B5

Po vyřešení určitých organizačních nedostatků bude na stadiónu opět k dispozici rodinný sektor B5 na nové tribuně. Ten bude zcela vyhrazen pro děti a jejich rodiče či příbuzné. Zatímco pro všechny sektory stadiónu bude platit jednotné vstupné 50,- Kč a děti do 10ti let budou mít tradičně vstup zdarma bez nároku na místo k sezení, tak do vymezené části B5 všichni bez rozdílu zaplatí pouze 30,- Kč. Podmínkou však bude přítomnost minimálně jednoho dospělého a jednoho dítěte do 10ti let, které takto obdrží svůj lístek a sedadlo na tribuně. Pro větší rodiny přinese dětský sektor finanční úsporu a navíc pro diváky v B5 chystáme další výhody.

Slevy na občerstvení pro permanentkáře

Připomínáme, že majitelé permanentních vstupenek označených „FAN CLUB“ a „PERMANENTNÍ VSTUPENKA“ mohou během celého soutěžního ročníku využívat po předložení permice 10% slevu na pivo a na klobásu! Slev na dané občerstvení však nelze využít opakovaně, neboť majitelům permanentky vždy bude po uskutečnění slevy umístěno razítko do jejich permanentky. Nenechávejte si tedy lístky z permanentky vytrhnout při vstupu na stadión!

Losování tomboly

V neposlední řadě připomínáme majitelům permanentních vstupenek skutečnost, že jsou jejich místa při každém utkání zařazena do slosování o zajímavé ceny. Pravidlem bude, že žádná permanentka nebude během sezóny vylosována více než jednou.

Zázemí pro VIP II.

Majitele permanentních vstupenek typu „VIP II.“ upozorňujeme, že počínaje začátkem této fotbalové sezóny je pro ně ve 3. patře rohového objektu blíže bazénu připraveno zázemí včetně nezbytného občerstvení a toalety. Podmínkou vstupu je předpoložení tohoto typu permanentky platného pro jednu osobu.

Hyundai pro nejlepšího hráče

I v nadcházejícím utkání získá nelepší hráč FC Vysočina víkendové bezplatné zapůjčení nového vozu Hyundai i30, který poskytne společnost IROMEZ, s.r.o.. Nejlepšího fotbalistu z jihlavský řad budou proti Dukle Praha vybírat přítomní novináři.

 
Související
Média
Aktuálně

Michal Veselý: Hráli jsme v době, která byla postavená na partě

Anketa fanoušků a návštěvníků klubového webu o „Jedenáctku dvacetiletí FC Vysočina“ zná svého druhého člena. Mezi nominovanými pravými beky po souboji s Vladimírem Kukoľem zvítězil Michal Veselý. Jsme rádi, že vám i s Michalem můžeme nabídnout aktuální rozhovor. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu