20.05.2008, Miroslav Fuks

Ve středu Vysočina zajíždí do Čáslavi

Ve středu Vysočina zajíždí do ČáslaviDruhá nejvyšší fotbalová soutěž v tomto týdnu nabere rychlé tempo. Vzhledem ke kolizi s Eurem byl uspíšen konec soutěže, k čemuž napomůže přesun 27. kola na tuto středu 21. května. Vysočina se v tento den představí od 17:00 v Čáslavi, které jistě bude chtít vrátit nepříjemnou podzimní domácí porážku 0:1. Domácí Zenit je však velmi namočen do záchranářských bojů.

 
„Boj“ o druhé sestupové místo je totiž velmi napjatý a momentálně je takto vedle takřka jistě sestupující Sparty Krč ohroženo dalších pět celků. K záchraně v letošní velmi vyrovnané II. lize nemusí stačit ani klasických 31 – 32 bodů a proto Čáslav půjde do možná klíčového duelu proti Jihlavě s jednoznačným cílem zvítězit. Představenstvo Zenitu se dokonce po posledních neuspokojivých výsledcích odhodlalo k výměně na trenérské lavičce, kde Pavla Medynského vystřídal vicemistr Evropy z roku 1996 Michal Horňák.

S čím k zápasu vyrazí Vysočina? „Na jaře jsme na hřišti soupeře dosud nezvítězili a tuto bilanci bychom rádi změnili právě v Čáslavi. Bojujeme o každý bod a možný posun v tabulce, hráči o své prémie a třeba i o místo v kádru pro příští sezónu. Pro bezpochyby velmi těžký zápas máme k dispozici takřka kompletní kádr, v němž schází pouze zraněný Šamánek a vyžlucený útočník Böhm. Naopak by do utkání mohl naskočit uzdravený Lovětínský, který v sobotu odehrál dobrý zápas za „béčko“. Oproti domácímu duelu proti Fulneku zvažujeme změny v sestavě,“ informoval nás před zápasem asistent trenéra Josef Vrzáček.

 

 
Související
Aktuálně

Kameník: Jsme přesvědčení, že kádr je konkurenceschopný

Už třetí týden probíhá letní dril fotbalistů FC Vysočina. Na její průběh, hodnocení odehraných duelů, odchovance v přípravě či nové tváře v kádru jsme se zeptali osoby nejpovolanější – kouče Jana Kameníka. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu