20.05.2008, Miroslav Fuks

Ve středu Vysočina zajíždí do Čáslavi

Ve středu Vysočina zajíždí do ČáslaviDruhá nejvyšší fotbalová soutěž v tomto týdnu nabere rychlé tempo. Vzhledem ke kolizi s Eurem byl uspíšen konec soutěže, k čemuž napomůže přesun 27. kola na tuto středu 21. května. Vysočina se v tento den představí od 17:00 v Čáslavi, které jistě bude chtít vrátit nepříjemnou podzimní domácí porážku 0:1. Domácí Zenit je však velmi namočen do záchranářských bojů.

 
„Boj“ o druhé sestupové místo je totiž velmi napjatý a momentálně je takto vedle takřka jistě sestupující Sparty Krč ohroženo dalších pět celků. K záchraně v letošní velmi vyrovnané II. lize nemusí stačit ani klasických 31 – 32 bodů a proto Čáslav půjde do možná klíčového duelu proti Jihlavě s jednoznačným cílem zvítězit. Představenstvo Zenitu se dokonce po posledních neuspokojivých výsledcích odhodlalo k výměně na trenérské lavičce, kde Pavla Medynského vystřídal vicemistr Evropy z roku 1996 Michal Horňák.

S čím k zápasu vyrazí Vysočina? „Na jaře jsme na hřišti soupeře dosud nezvítězili a tuto bilanci bychom rádi změnili právě v Čáslavi. Bojujeme o každý bod a možný posun v tabulce, hráči o své prémie a třeba i o místo v kádru pro příští sezónu. Pro bezpochyby velmi těžký zápas máme k dispozici takřka kompletní kádr, v němž schází pouze zraněný Šamánek a vyžlucený útočník Böhm. Naopak by do utkání mohl naskočit uzdravený Lovětínský, který v sobotu odehrál dobrý zápas za „béčko“. Oproti domácímu duelu proti Fulneku zvažujeme změny v sestavě,“ informoval nás před zápasem asistent trenéra Josef Vrzáček.

 

 
Související
Aktuálně

Posilou Rajmund Mikuš, Jiří Klíma do Mladé Boleslavi

Letní kádr FC Vysočina hlásí další zajímavou posilu. Po Matúši Lackovi tým posílí slovenský ofenzivní záložník Rajmund Mikuš, který se může pochlubit velmi zajímavou produktivitou. Jihlavu naopak opouští odchovanec Jiří Klíma, jenž míří za ambicemi a rozvojem svého potenciálu do prvoligové Mladé Boleslavi. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu