16.04.2013, Miroslav Fuks

Vstupenky na Teplice lze zakoupit ve čtvrtek

Vstupenky na Teplice lze zakoupit ve čtvrtekPřed námi je další velká fotbalová bitva, která může výrazně promluvit do záchranářských bojů v letošním ročníku Gambrinus ligy! V pátek 19. dubna od 18:00 hodin změří FC Vysočina své síly s tradičně silnými a ambiciózními Teplicemi, které letos řeší nezvyklé sestupové starosti. V předstihu vám přinášíme informace o předprodeji a prodeji vstupenek na tento veledůležitý duel.

 

Pokud nevlastníte některou z permanentních vstupenek, tak jistě uvítáte informace o předprodeji vstupenek na blížící se atraktivní utkání. Vězte, že předprodej na duel proti Teplicím bude probíhat výhradně ve čtvrtek 18. dubna v klubovém Fanshopu pod novou tribunou od 13:00 do 17:00 hodin. „Lze s velkou pravděpodobností předpokládat, že vstupenky budou k dispozici i v den utkání. V pátek 19. dubna budou otevřeny všechny brány a pokladny stadiónu od 16:30 hodin,“ informoval Miroslav Fuks, marketingový manažer FC Vysočina.

Blokace vstupenek pro mimojihlavské

FC Vysočina v tomto ročníku vychází vstříc svým mimojihlavským příznivcům a pokračuje ve stále více využívané nabídce pro obyvatele Kraje Vysočina. Ti si vstupenky na ligové zápasy mohou zablokovat prostřednictvím e-mailu vstupenky@fcvysocina.cz a to v minimálním počtu 4 kusů. Podmínkou však je uhrazení a vyzvednutí těchto objednaných vstupenek nejpozději 30 minut před výkopem daného utkání na hlavní pokladně. Později už vstupenky propadnou do běžného prodeje. Připomínáme ještě jedno pravidlo - při vyzvednutí vstupenek je nutné předložit alespoň dva občanské průkazy potvrzující, že zájemci o vstupenky mají trvalé bydliště v Kraji Vysočina a zároveň mimo okres Jihlava. Objednávky lze zasílat před každým domácím zápasem nejpozději do středy do 9:00 hodin. Později už žádosti nebudou akceptovány. Děkujeme za pochopení.

Za pivo vstupenka zdarma!

Další způsob, jak získat vstupenky na domácí zápasy FC Vysočina, nabízí projekt Gambrinusu! Přijďte s přáteli do jedné ze zapojených provozoven, dejte si pivo Gambrinus a získejte lístek na domácí utkání našeho týmu ZDARMA! Akce startuje vždy ve čtvrtek před zápasem od 17:00 hodin. Neváhejte a přijďte co nejdřív, počet lístků na zápas je omezený!

Seznam zapojených provozoven:

Gambrinus Image Restaurant - Březinova 4248/ 62, Jihlava
Plzeňská Pivnice - T.G. Masaryka, Jihlava
Restaurace Spartak - Erbenova 2651/50, Jihlava
Restaurace Na Hliništi – Na Hliništi 1993/1, Jihlava

  • kompletní informace k organizaci zápasů najdete ZDE

 
Související
Aktuálně

Vítaný dárek? Permice na jarní bitvy o postup nebo klubové suvenýry!

Lámete si hlavu nad vhodným vánočním dárkem pro své blízké? Chcete podpořit klub svého srdce? Máme pro vás řešení! Každého jistě potěší permanentní vstupenky na jarní fotbalové bitvy o postup do nejvyšší soutěže! Permice na sedm veledůležitých domácích duelů a též na případnou baráž zakoupíte za 600 Kč! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu