M-soft
 
16.04.2013, Miroslav Fuks

Vstupenky na Teplice lze zakoupit ve čtvrtek

Vstupenky na Teplice lze zakoupit ve čtvrtekPřed námi je další velká fotbalová bitva, která může výrazně promluvit do záchranářských bojů v letošním ročníku Gambrinus ligy! V pátek 19. dubna od 18:00 hodin změří FC Vysočina své síly s tradičně silnými a ambiciózními Teplicemi, které letos řeší nezvyklé sestupové starosti. V předstihu vám přinášíme informace o předprodeji a prodeji vstupenek na tento veledůležitý duel.

 

Pokud nevlastníte některou z permanentních vstupenek, tak jistě uvítáte informace o předprodeji vstupenek na blížící se atraktivní utkání. Vězte, že předprodej na duel proti Teplicím bude probíhat výhradně ve čtvrtek 18. dubna v klubovém Fanshopu pod novou tribunou od 13:00 do 17:00 hodin. „Lze s velkou pravděpodobností předpokládat, že vstupenky budou k dispozici i v den utkání. V pátek 19. dubna budou otevřeny všechny brány a pokladny stadiónu od 16:30 hodin,“ informoval Miroslav Fuks, marketingový manažer FC Vysočina.

Blokace vstupenek pro mimojihlavské

FC Vysočina v tomto ročníku vychází vstříc svým mimojihlavským příznivcům a pokračuje ve stále více využívané nabídce pro obyvatele Kraje Vysočina. Ti si vstupenky na ligové zápasy mohou zablokovat prostřednictvím e-mailu vstupenky@fcvysocina.cz a to v minimálním počtu 4 kusů. Podmínkou však je uhrazení a vyzvednutí těchto objednaných vstupenek nejpozději 30 minut před výkopem daného utkání na hlavní pokladně. Později už vstupenky propadnou do běžného prodeje. Připomínáme ještě jedno pravidlo - při vyzvednutí vstupenek je nutné předložit alespoň dva občanské průkazy potvrzující, že zájemci o vstupenky mají trvalé bydliště v Kraji Vysočina a zároveň mimo okres Jihlava. Objednávky lze zasílat před každým domácím zápasem nejpozději do středy do 9:00 hodin. Později už žádosti nebudou akceptovány. Děkujeme za pochopení.

Za pivo vstupenka zdarma!

Další způsob, jak získat vstupenky na domácí zápasy FC Vysočina, nabízí projekt Gambrinusu! Přijďte s přáteli do jedné ze zapojených provozoven, dejte si pivo Gambrinus a získejte lístek na domácí utkání našeho týmu ZDARMA! Akce startuje vždy ve čtvrtek před zápasem od 17:00 hodin. Neváhejte a přijďte co nejdřív, počet lístků na zápas je omezený!

Seznam zapojených provozoven:

Gambrinus Image Restaurant - Březinova 4248/ 62, Jihlava
Plzeňská Pivnice - T.G. Masaryka, Jihlava
Restaurace Spartak - Erbenova 2651/50, Jihlava
Restaurace Na Hliništi – Na Hliništi 1993/1, Jihlava

  • kompletní informace k organizaci zápasů najdete ZDE

 
Související
Aktuálně

Nenechte si ujít setkání s ředitelem klubu Janem Staňkem!

Přijďte na tradiční diskuzní setkání s ředitelem klubu Janem Staňkem! Nahlédněte společně s ním pod pokličku chodu a řízení FC Vysočina a přijďte se zeptat na vše, co vás na téma vašeho oblíbeného fotbalového klubu zajímá! Nepochybně zajímavá a velmi otevřená beseda se uskuteční dva dny před úvodním domácím duelem – ve středu 25. července od 18:00... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu