23.11.2014, Miroslav Fuks

Využijte předprodeje vstupenek na Spartu Praha

Využijte předprodeje vstupenek na Spartu PrahaFotbalový vrchol podzimu. Zápas s enormním zájmem fanoušků. Souboj dvou celků s výbornou formou. Obrovská fotbalová výzva pro FC Vysočina. Snaha o prodloužení neporazitelnosti jihlavského týmu. Nejen takto lze charakterizovat zápas 16. kola SYNOT ligy, v němž bude FC Vysočina v neděli 30. listopadu hostit posledního českého mistra Spartu Praha. Tento duel byste si rozhodně neměli nechat ujít! Jak vstupenky získat?

 

Kde a jak zakoupit vstupenky na utkání proti Spartě Praha?

  • on-line nákup vstupenek v omezeném množství do domácích sektorů stadiónu prostřednictvím internetové sítě Ticketportal probíhá od pátku 21. listopadu 2014. Dle stavu prodeje bude průběžně doplňován. Vstupenky lze vyzvednut a uhradit na jednotlivých prodejních místech Ticketportalu (v Kraji Vysočina ZDE) nebo na základě vytištěného voucheru s příslušným čárovým kódem, který lze uplatnit na stadiónu v Jiráskově ulici a to pouze u vstupu č. 6. Při zakoupení vstupenek čtěte pozorně pokyny a tiskněte ty správné vouchery!
  • posledních minimálně 50 kusů vstupenek na kryté tribuny bude možné zakoupit ve čtvrtek 27. listopadu od 17:00 hodin v jihlavském City Parku v rámci autogramiády FC Vysočina
  • fyzický předprodej vstupenek do všech sektorů stadiónu bude probíhat ve čtvrtek 27. listopadu v klubovém Fanshopu pod novou tribunou od 13:00 hodin. Zde je možné zakoupit i permanentky.
  • pozor, nelze předpokládat, že vstupenky budou k dispozici v den utkání!
  • obecný přehled informací k organizaci ligových zápasů FC Vysočina naleznete ZDE
  • místa a vstupenky pro invalidy – informace ZDE

Vstupenky do sektoru hostí?

Vstupenky do hostujícího sektoru lze zakoupit on-line prostřednictvím sítě Ticketportal! K dispozici budou též v rámci předprodeje v klubovém Fanshopu, který bude na stadiónu probíhat ve čtvrtek 27. listopadu od 13:00 hodin. Vstupenky budou k dispozici i v den utkání na podkladně hostujícího sektoru stadiónu (vstup č. 5), jehož brány se otevřou v 13:00 hodin.

Přijďte na stadión včas!

Apelujeme na všechny návštěvníky domácích zápasů FC Vysočina, aby na stadión dorazili alespoň v půlhodinovém předstihu! Stadión se otevře už ve 13:00 hodin. Vyhnou se tak nepříjemným frontám u pokladen a vstupů, budou mít dostatek času nasát atmosféru zápasu, podívat se na rozcvičení obou celků, zakoupit si občerstvení či klubové suvenýry, nalézt své místo na kryté tribuně, pozdravit se s přáteli nebo si zajít na záchod. V neposlední řadě se vám nestane, že na vás nezbude zápasový časopis, který je na pokladnách distribuován ZDARMA jen v počtu 2.000 kusů.

 
Související
Aktuálně

V pátek přijede Sparta B - skončí jarní doba remízová?

Po jednom naskakují body do tabulky jen pozvolna. Své o tom vědí fotbalisté FC Vysočina, kteří ve třech dosavadních jarních duelech vždy pouze remizovali, čímž se v enormně vyrovnané tabulce FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nepříjemně na pouhé tři body přiblížili sestupovým příčkám. Ona 15. pozice aktuálně náleží pátečnímu jihlavskému soupeři – juniorce... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu