04.08.2014, Miroslav Fuks

Využijte předprodeje vstupenek na duel proti Bohemians 1905!

Využijte předprodeje vstupenek na duel proti Bohemians 1905!Už to není možné dále odkládat. Fotbalisté FC Vysočina nedokázali v úvodních dvou duelech nového ročníku SYNOT ligy bodovat v zápasech s účastníky evropských pohárů a nyní jsou v situaci, že už nutně potřebují vítězství! V pátek 8. srpna nastoupí od 18:00 hodin na svém stadiónu proti Bohemians Praha 1905, tedy celku, který od léta vede exjihlavský kouč Roman Pivarník! Využijte předprodeje vstupenek a přijďte své hráče v důležitém utkání podpořit! Zaplňme náš stadión!

 

FC Vysočina pro toto utkání přichází se zvýhodněnou nabídkou pro všechny držitele členské karty ALIVE FAČR, která slouží jako doklad prokazující status člena Fotbalové asociace České republiky. Každý, kdo v rámci čtvrtečního předprodeje nebo na pokladně před pátečním utkáním předloží platnou členskou kartu ALIVE FAČR, bude moci zakoupit maximálně 2 vstupenky do sektoru B5 za zvýhodněnou cenu 100 Kč za jednu vstupenku! Nabídka platí jen pro předem stanovený počet míst v sektoru B5! Nelze jí využít v rámci on-line předprodeje na síti Ticketportal.

Zároveň upozorňujeme, že noví držitelé voucherů na celosezónní permanentky, které zakoupili prostřednictvím Ticketportalu, je musí vyzvednout v klubovém Fanshopu či v sídle klubu. Pokud tak chtějí učinit až v den utkání, tak takto musí učinit výhradně s využitím služebního vstupu č. 6.

Kde a jak zakoupit vstupenky na utkání proti Bohemians 1905?

  • on-line nákup vstupenek do domácích sektorů stadiónu prostřednictvím internetové sítě Ticketportal probíhá od pondělí 4. srpna 2014. Vstupenky lze vyzvednut a uhradit na jednotlivých prodejních místech Ticketportalu (v Kraji Vysočina ZDE) nebo na základě vytištěného voucheru s příslušným čárovým kódem, který lze uplatnit na stadiónu v Jiráskově ulici a to pouze u vstupu č. 6.
  • fyzický předprodej vstupenek do všech sektorů stadiónu bude probíhat ve čtvrtek 7. srpna v klubovém Fanshopu pod novou tribunou od 13:00 do 17:00 hodin. Zde je možné zakoupit i permanentky.
  • v den utkání budou vstupenky k dispozici na všech pokladnách stadiónu, který své brány otevře v 16:30 hodin
  • Obecný přehled informací k organizaci ligových zápasů FC Vysočina naleznete ZDE

Vstupenky do sektoru hostí?

Pozor, vstupenky do hostujícího sektoru nelze zakoupit on-line prostřednictvím sítě Ticketportal! K dispozici jsou výhradně v rámci předprodeje v klubovém Fanshopu, který bude na stadiónu probíhat ve čtvrtek 7. srpna od 13:00 do 17:00 hodin. Vstupenky budou v dostatečném počtu k dispozici i v den utkání na podkladně hostujícího sektoru stadiónu (vstup č. 5), jehož brány se otevřou v 16:30 hodin.

Přijďte na stadión včas!

Apelujeme na všechny návštěvníky domácích zápasů FC Vysočina, aby na stadión dorazili alespoň v půlhodinovém předstihu! Vyhnou se tak nepříjemným frontám u pokladen a vstupů, budou mít dostatek času nasát atmosféru zápasu, podívat se na rozcvičení obou celků, zakoupit si občerstvení či klubové suvenýry, nalézt své místo na kryté tribuně, pozdravit se s přáteli nebo si zajít na záchod. V neposlední řadě se vám nestane, že na vás nezbude zápasový časopis, který je na pokladnách distribuován zdarma jen v počtu 2.000 kusů.

 
Související
Aktuálně

Podzimní dorostenecké hodnocení: U17 – Ivan Čermák

V rámci série materiálů, které se ohlíží za podzimními výkony a výsledky mládežnických týmů FC Vysočina, nyní nabízíme pohled na mladší dorostence U17, kteří nastupují v nejvyšší soutěži. Mezi elitou přezimují na 11. příčce se ziskem 16 bodů. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu