TO: T.o.m.cz : Ok jdu volat Fergusonovi Smajlík

Zkoušel jsi někdy hrát fotbal? Při tom se musí občas i běhat. Smajlík

05.08.2007, 23:03

TO: DaWe_ bylo to na CT2 v nejakym tom souhrnu kola. Vypadal fakt desive.

DaWe_ | FCV
05.08.2007, 22:56

TO: T.o.m.cz : Prosím ozvi se panu Zákostelskýmu, že ty dokážeš dát jednoduše několik gólů za zápas, takovej útočník jako ty by se mu určitě hodil Smajlík Smajlík

DaWe_ | FCV
05.08.2007, 22:55

TO: Falk : Ve všem s tebou naprosto souhlasím Smajlík . Včetně toho s Tuldou Smajlík

TO: Paolo : Kde jsi toho jejich maskota viděl? Smajlík

05.08.2007, 22:53

TO: T.o.m.cz hmm a nikdo z nich nebruslil ani neplaval. Faldyna tam je od strileni golu. Vim, ze chtit po utocnikovi strilet goly jsou dost kacirske myslenky, ale hold uz jsem takovej. Smajlík

TO: fisher91 neni nekde na netu fotka, protoze todle je fakt hroznej mastok. To je jeste horsi nez ten brnenskej.

fisher91 | Důl/FCV
05.08.2007, 22:43

To : Paolo:Že jo to vzali nějakýho diváky v triku a na hlavu mu narazili balón Smajlík

05.08.2007, 22:36

TO: Paolo
Ty jsi viděl že by solidně přihrál? Já teda ne...

05.08.2007, 22:34

Teda ten kladenskej maskot "Gol" nic moc... Jak na neco takovyho tam zvladli prijit.

05.08.2007, 22:27

TO: T.o.m.cz "když za celej zápas neudrží balon a kazí přihrávku tak na něj musí zbytek týmu makat." todle nezni jako slova chvali. Ja v tomdle jsem kopyto, takze bych jich urcite moc nedal. Navic by me moje goly urcite bolely, protoze by to byli spis tece tvrdych strel. Teda proc nehrajes za acko FCV, kdyz je tak snadny davat goly z vapna? Jen by sis tam stoupl a kdyz bys zvladl dat 3-4 goly za zapas, tak trener by te urcite stavel...

TO: LH Bartos toho taky dopredu moc nepredvedl. Cela obranna ctyrka nebyla schopna dat prihravku po zemi a to je dost spatny.

05.08.2007, 22:19

TO: Paolo
1) Neřekl jsem že Faldyna je špatnej útočník, dává goly tak doufám že mu to vydrží co nejdýl
2) Zkus si jít někdy zahrát fotbal ty, neběhej jen stůj před soupeřovou brankou a zkoušej tečovat nebo dorazit každou střelu. Kolik dáš asi golu?? Pokud nejseš uplne "kopyto" tak se trefíš vícekrát než ostatní... Smajlík

LH
05.08.2007, 21:48

Kadlec v důsledku zdravotních problémů toho v přípravě moc neodehrál a v zápase to bylo vidět, ve druhém poločase jednou zatáh za záchranou brzdu za cenu žluté karty. Určitě nebyl nejlepším hráčem zápasu, ale snad se rozehraje. Bartoš hlavně v prvním poločase hrál špatně, ale on nikdy neuměl pořádně bránit, spíš dokázal podpořit útok (je to taky v minulosti "násilně" přeškolený záložník). Potom co se zkouší Gebre v záloze, tak vlastně na tento post není konkurence a to je špatný. Drga taky nic moc, ale poté co přišel na hřiště Mezlík, tak aspoň dokázal podpořit ofenzívu. Tulis možná hodně chce, ale kvalita zatím chybí...O Váchovi je zbytečné se vyjadřovat, když máme tři jasně lepší útočníky. Vácha dostal příležitostí už dost a nikdy se pořádně nechytil.

Falk | FCV
05.08.2007, 21:26

DaWe: Když jinak nedáš Smajlík ...
První půle samotného zápasu hrůza a děs. Neschopnost si přihrát, u většiny míčů byli naši později a HFK byl prostě fotbalovější, z čehož pramenil i první gól v naší síti, kde jednoznačně zaspal Drga a oba stopeři. Tulis byl bezmocný. Naše dvě šance v první půli byli odrazem naší hry. Veselka zakončil hodně zbrkle, což není nic neobvyklého. Ale jako bojovníka pro tým ho beru. Druhá šance byla po rohu a následném závaru na druhé straně, takže jsem vlastně viděl až tu tyč na konci celé akce.
Do druhé půle to bylo vlastně to samé, až do 55. minuty, kdy přišel na plac Mezlík, který vystřídal hodně nenápadného Čermáka a hru jednoznačně rozhýbal, a který se mi taky líbil ze všech hráčů nejvíc. Výborně ovšem po vstupu na plac zahráli i Simr, který také nahrál na ná první gól, a Rabušic, který má sice strašně rád míč, ale i tah na branku, což je u útočníka hodně důležité. Pak už konečně každá útočná akce smrděla gólem.
Co se týče Faldyny, tak první gól hlavou nebyl až tak jednoduchý jak se možná zdá, protože při tom centru visel ve vzduchu hodně dlouho a perfektně mířil. Při druhé gólu šel zase jako buldok až do gólu. Tenhle gól ovšem jednoznačně vypracoval Gebre, který ekvilibristicky vrátil míč z malého vápna před branku. Gebre sám o sobě v první půli nic moc, ale ve druhé předvedl svůj obrovský fyzický fond, protože se mi zdálo, že, když už střed zálohy hostí tak nějak odpadal, on běhal jako na začátku.
Je tedy jasné, že útočnou vozbu budeme mít asi hodně silnou, a toho je potřeba využít.
Naopak obrana....Kulantně řečeno nic moc. Chvílemi hořala jak papír. Bartoš si tenhle zápas za rámeček asi nedá, Drga jednoznačně zavinil první gól a ani stoperská dvojice mě tentokrát nijak zvlášť nepřesvědčila.
Tulis v brance je podle mě smolař. Za celý zápas ne něj jdou tři střely. Jedna do náručí, druhá z 5 m k tyči, potřetí někdo lízne centr a on dostane dva góly. Nejsem si jist, že by tyhle dva góly Braňo chytl.
On Ťulda asi strašně dře, prostě chce dokázat, že chytat opravdu umí. Stačí se podívat na rozcvičování, kde jede absolutně naplno. Já osobně bych mu moc přál, aby se chytl a dokázal, že není prominentní synek, jak si ho někteří zarámečkovali. Ale je fakt, že zatím prostě nechytne nic moc navíc. To co musí, má.
Jinak ten hlasatel se mi docela líbil, protože nebýt jeho, tak kotel bez bubeníka byl hodně marnej, čemuž odpovídal i atmosféra po dvě třetiny zápasu.

FrantaK | Jihlava
05.08.2007, 21:24

Tak s Pivkem jsem problém neměl, protože jsem přišel asi o 30.minut dřív než začal zápas, takže jsem byl asi druhý na řadě a pak jsem si chodil vždycky tak okolo 30.minuty v poločase a to tam nikdo nebyl.

05.08.2007, 21:22

T.o.m.cz : Souhlasím s Tebou, že z malého vápna by to dokázal dát jako Faldyna klidně i Petr Čech, ale probuď se. Petr Čech by si nikdy nenašel v tom malém vápně místo tak jako Faldyna. Smajlík
Líbila se Ti někdy hra Siegla? Mne taky ne, ale nebýt jeho, tak Sparta za jeho éry nevyhrávala jeden titul za druhým, protože byl pravidelně každý rok nejlepším střelcem ligy.
Ber to tak, útočník je tam od toho, aby dával góly a je jedno, jestli je bude dávat, božskou rukou jako Maradona nebo jak. A Faldyna je dal a ty bys za ně měl bejt rád.
Mimochodem Vácha byl nic moc.

DaWe_ | FCV
05.08.2007, 20:58

TO: BuddyO : Jj taky jsem ve frontě na pivo prostál půlku prvního poločasu Smajlík

TO: Falk : Klidně se rozkecej teď, ať je co číst Smajlík

BuddyO | FCV
05.08.2007, 20:56

No me nastvali akorat ty fronty na pivo. To se fakt jako nedalo Smajlík Prostat 30 minut na jedno pivo se mi podarilo naposledy na festivalu.

Falk | FCV
05.08.2007, 20:49

Taky přidám pár postřehu z pátečního duelu.
Při koupi lístků s rodinou ( v 18:10 !) v pokladně u školy jsem chtěl lístek na B2, B1, B3. Dozvěděl jsem se, že tam mají lístky jenom do B5. Koupil jsem tedy 3 lístky do B5 a zaplatil jsem 150 Kč ( vytištěná hodnota lístků byla 90 Kč ), což znamená, že 60 Kč za mě si shrábli ti mladíci do vlastní kapsy. Pokusil jsem se ozvat, že by mělo stačit pouze jedno dítě do 10 let, ale oba mladíci společně s ochrankou tam začali něco blekotat, že do 10 let musí být všechny děti ( zřejmě včetně mě ). Protože se za mnou začala tvořit fronta, zbaběle jsem to vzdal. ( Kluci holt od mě dostali sponzorský dar na 3 piva. Jak se rozdělí, nechám na nich ).
Myslel jsem, že se ještě dostanu i hodnocení zápasu, ale můj příspěvek ohledně vstupu na stadion je tak dlohý, že se o zápase rozkecám až zítra. Dojmů mám tedy rozhodně dost a dost.