10.05.2024, Petr Jindra

Představujeme partnera: Betonové prvky, které rozzáří nejen vaši zahradu. Takový je DITON

Představujeme partnera: Betonové prvky, které rozzáří nejen vaši zahradu. Takový je DITONDlažby, obrubníky, ploty či stříšky. Ale také ozdobné prvky zahradní architektury či palisády. To vše a mnoho dalšího vyrábí společnost, jejíž kořeny sahají na Jihlavsko. Protože ale během 25 let existence expandovala do celého Česka a setkáte se s ní i na Slovensku či v Rakousku, pyšní se nyní více než 350 zaměstnanci. Krom toho všeho DITON podporuje jihlavské fotbalisty. Pomáhá s výchovou fotbalových nadějí na Vysočině.

 

DITON s.r.o. patří mezi přední české výrobce betonových prvků pro stavebnictví a zahradní architekturu. Za 25 let působení na trhu se z původní malé výrobny nedaleko Jihlavy krok za krokem stala úspěšná firma se šesti moderními výrobními závody v Otnicích u Brna, v Čeperce u Pardubic, v Přerově, Stříteži u Jihlavy, Paskově a slovenských Malženicích.

Současná produkce pokrývá stavební materiál pro rozsáhlé možnosti realizací v podobě dlažeb, plotů, zdí a stříšek, obrubníků, palisád, schodů, svahových tvárnic a opěrných stěn, ale i prvky zahradní architektury, městského mobiliáře, dopravního stavitelství, vodohospodářských objektů, kanalizací a dalších sítí.

Mimořádné obliby se dostalo výrobkům v dokonalých imitacích dřevěných či kamenných povrchů. Bohatě pojaté specializované výrobní programy nabízejí vždy ucelený soubor produktů pro kompletní řešení stavby. DITON pozvedl nabídku stavebních materiálů a prvků zahradní architektury tuzemského trhu na zcela novou úroveň.

Nevěříte? Přesvědčte se o tom na webových stránkách https://www.diton.cz/, nebo ještě lépe – návštěvou některého z exkluzivně řešených výstavních center. Po takové návštěvě pak už výrobky DITON budete snadno poznávat všude kolem sebe. O kvalitě výroby nepochybujte, DITON dlouhodobě každoročně a opakovaně získává prestižní ocenění kvality od renomovaných nezávislých hodnotitelů. Je hrdým mnohonásobným nositelem ocenění Excelentní kvalita, Nejlepší výrobce stavebnin, držitelem certifikátu Česká kvalita / Osvědčeno pro stavbu, držitelem mezinárodně uznávaných certifikátů IMS, QMS a EMS dle evropských standardů. Právem tedy můžeme říci, že DITON udává směr vývoje v tomto segmentu stavebnictví.

 
Aktuálně

Zástupci FCV v květnových nominacích mládežnických reprezentací

Ani v květnových nominacích českých mládežnických reprezentací neschází zástupci a odchovanci FC Vysočina. Tradičně vám nabízíme souhrn „našich“ jmen, která v aktuálních výběrech národních týmů figurují. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu