FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2018/2019

kolodatumkdedomácíhosté  
1. ne 22.7.18 ČT Sport Brno  FC Vysočina 1:3 (0:2)
2. pá 27.7.18 sestřih  FC Vysočina  Pardubice 1:0 (1:0)
3. pá 3.8.18 sestřih  Znojmo  FC Vysočina 0:3 (0:2)
4. pá 10.8.18 sestřih  FC Vysočina  FC Táborsko 2:1 (1:1)
5. so 18.8.18 sestřih  Sokolov  FC Vysočina 2:2 (0:0)
6. pá 24.8.18 sestřih  FC Vysočina  Vítkovice 2:2 (0:1)
7. ne 2.9.18   Varnsdorf  FC Vysočina 1:0 (0:0)
8. so 15.9.18 sestřih  FC Vysočina  Hradec Kr. 0:1 (0:0)
9. pá 21.9.18 sestřih  FC Vysočina  Vlašim 3:0 (0:0)
10. so 29.9.18   Třinec  FC Vysočina 1:2 (1:0)
11. pá 5.10.18 sestřih  FC Vysočina  Chrudim 2:0 (0:0)
12. ne 21.10.18   Žižkov  FC Vysočina 0:1 (0:0)
13. pá 26.10.18 sestřih  FC Vysočina  Prostějov 1:0 (0:0)
14. ne 4.11.18   Č. Budějovice  FC Vysočina 2:0 (0:0)
15. pá 9.11.18 sestřih  FC Vysočina  Ústí n. L. 4:1 (2:0)
16. so 24.11.18 sestřih  Pardubice  FC Vysočina 0:0 (0:0)
17. po 4.3.19 videa  FC Vysočina  Znojmo 2:1 (1:1)
18. ne 10.3.19   FC Táborsko  FC Vysočina 1:1 (1:1)
19. so 16.3.19 sestřih  FC Vysočina  Sokolov 1:0 (1:0)
20. pá 29.3.19   Vítkovice  FC Vysočina 1:0 (0:0)
21. pá 5.4.19 sestřih  FC Vysočina  Varnsdorf 3:1 (2:0)
22. pá 12.4.19 sestřih  Hradec Kr.  FC Vysočina 0:1 (0:1)
23. út 16.4.19 videa  Vlašim  FC Vysočina 1:1 (0:1)
24. po 22.4.19 videa  FC Vysočina  Třinec 2:1 (1:1)
25. ne 28.4.19 videa  Chrudim  FC Vysočina 4:3 (0:1)
26. pá 3.5.19 sestřih  FC Vysočina  Žižkov 4:1 (3:0)
27. st 8.5.19   Prostějov  FC Vysočina 1:1 (1:0)
28. ne 12.5.19 sestřih  FC Vysočina  Č. Budějovice 1:1 (1:1)
29. so 18.5.19   Ústí n. L.  FC Vysočina 2:3 (0:3)
30. so 25.5.19 sestřih  FC Vysočina  Brno 1:6 (1:3)
Baráž út 28.5.19 sestřih  Karviná  FC Vysočina 2:1 (2:0)
Baráž ne 2.6.19 sestřih  FC Vysočina  Karviná 1:1 (1:0)
 

Pořadí střelců ligy

18 – Ledecký (CEB) 12 – Magera (BRN), Zoubele. 11 – Štěpanovský (BRN), Musiol (TAB), Petráň (PCE). 9 – Klobása, Hadaščok (VLA), Táborský (CEB). 8 – Klíma.

Bilance FC Vysočina

Góly: 12 – Zoubele. 9 – Klobása. 8 – Klíma. 6 – Vaculík. 4 – Urblík. 3 – Tlustý, Šulc. 2. – Levin, Petr. 1 – Breda.

Starty v utkáních: 28 – Zoubele. 27 – Klíma. 25 – Vaculík, Javůrek. 23 – Novotný. 20 – Machuča, Preisler. 19 – Klobása. 17 – Tlustý, Šefčík. 16 – Fulnek, Štěpánek. 15 – Levin. 14 – Šulc, Vedral. 13 – Chlumecký, Tijani. 12 – Petr. 10 – Šlein. 9 – Jawo. 8 – Turyna. 7 – Breda. 6 – Urblík. 5 – Šumský, Schumacher. 4 – Veselý. 3 – Vízek. 2 – Pavlík, Čáp, Nerad.

Červené karty: 1 - Schumacher, Preisler

Žluté karty: 5 - Zoubele. 4 - Klíma, Chlumecký, Tijani. 3 – Šlein, Machuča, Klobása, Petr, Jawo, Preisler, Štěpánek.. 2 – Levin, Šulc, Vaculík, Javůrek, Vejmola. 1 – Vedral, Šefčík Veselý, Urblík, Fulnek, Schumacher.

Diváci: celkem – 32.540 / doma – 17.245

 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 18:00
FC Vysočina Jihlava
FC Zbrojovka Brno
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu