V únoru 2021 vyšly tyto články:

2.2.Ve středu s Blanskem. Podaří se v přípravě malá odveta?Miroslav FuksPřed třiačtyřiceti dny musela Vysočina vstřebat těžký debakl v domácím duelu s nováčkem II. ligy – FK Blansko. Ve středu 3. února bude mít jihlavský celek šanci na malý reparát v přípravném utkání s tímto sokem. Druhý zimní duel FCV má výkop stanoven na 11:00 na umělé trávě v areálu Na Stoupách.
3.2.Vysočina duel s Blanskem otočila v poslední desetiminutovceJIH - BLA 2:1, 0.kolo | Miroslav FuksVysočina dnes na domácí umělce sehrála druhé přípravné utkání zimního bloku. S Blanskem byla po většinu duelu lepším celkem, ovšem do vedení šli zkraje druhé půle hosté. Jihlava se zasloužené gólové odměny a nakonec i výsledkového obratu dočkala v poslední desetiminutovce, kdy v krátkém sledu skórovali Michal Ševčík a Vojtěch Patrák.
7.2.Vysočinu v úterý prověří další druholigový sok - TáborskoJIH - SEZ 0:1, 0.kolo | Miroslav FuksFC Vysočina netradičně v úterý 9. února nastoupí do třetího přípravného duelu proti FC MAS Táborsko. Jihlavský celek tak znovu čeká soupeř, s nímž se poměrně nedávno poměřil v ligové soutěži. Utkání proti staronováčkovi a 13. celku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY byl v plánu v sobotu, ovšem Jihočeši na poslední chvíli přijali nabídku páteční konfrontace s prvoligovou Mladou Boleslaví.
9.2.Třetí přípravu rozhodla jediná branka - Pince z TáborskaJIH - SEZ 0:1, 0.kolo | Miroslav FuksFotbalová Vysočina poznala ve třetím duelu zimní přípravy první porážku. Ani jedna z domácích jedenáctek, které se vystřídaly během poločasu, nedokázala vstřelit branku do sítě Táborska, takže hostujícímu celku stačila přesná trefa Pince z 57. minuty k nejtěsnějšímu vítězství - 0:1 (0:0).
11.2.Před Vysočinou je dosud nejtěžší prověrka – Viktoria ŽižkovJIH - ZIZ 0:1, 0.kolo | Miroslav FuksPodle slov kouče Aleše Křečka je před fotbalisty FC Vysočina dosud nejtěžší protivník v rámci zimní přípravy. V sobotu 13. února se na jihlavské umělce v areálu Na Stoupách představí 6. celek FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY a jeden z aspirantů postupu – Viktoria Žižkov. Duel můžete sledovat díky živému přenosu na YouTube.
13.2.Druhý zápas FCV v tomto týdnu a druhá porážka 0:1JIH - ZIZ 0:1, 0.kolo | Miroslav FuksFotbalistům FC Vysočina není v tomto týdnu přáno. Ve dvou přípravných duelech byli o něco aktivnějším celkem, vypracovali si více příležitostí, přesto s druholigovými rivaly prohráli shodně 0:1 (0:0). Jedinou dnešní branku zaznamenal žižkovský Ahamada Assadillahi.
14.2.Další vylepšení zázemí fotbalového stadiónu – nová prádelnaMiroslav FuksZázemí stadiónu FC Vysočina v Jiráskově ulici se dočkalo dalšího vítaného vylepšení. Díky investici Statutárního města Jihlava se nového umístění a zejména tolik potřebného rozšíření dočkala prádelna sloužícím všem velkým i malým fotbalistům a trenérům.
18.2.Zimní příprava jde pomalu do finiše – v sobotu doma proti ChrudimiJIH - CHR 5:3, 0.kolo | Miroslav FuksFotbalisty FC Vysočina v sobotu 20. února od 11:00 hodin čeká poslední standardní duel zimní přípravy, když na domácí umělce změří síly s dalším druholigovým sokem – MFK Chrudim. O týden později už jihlavský tým čeká generálka s Duklou Praha a v pátek 5. března ostrý jarní start – doma s Vyšehradem. Sobotní duel můžete sledovat živě díky streamu na Youtube.
20.2.Vysočina proti Chrudimi předvedla velký obrat a zaslouženě zvítězilaJIH - CHR 5:3, 0.kolo | Miroslav FuksVysočina se po dvou těsných prohrách 0:1 potřebovala střelecky chytit a zvítězit. Jenže proti Chrudimi velmi rychle prohrávala 0:2 a vypadalo to s ní bledě. Jenže poté ještě do půle předvedla velký obrat, když snižoval Stanislav Klobása, poté se dvakrát trefil Michal Ševčík a na 4:2 zvýšil Lukáš Červ. Ve druhém dějství Ševčík nádhernou trefou z přímáku zkompletoval hattrick a na konecných 5:3 snížil Sokol.
25.2.Před Vysočinou je generálka na jaro – doma proti Dukle PrahaJIH - DUK 2:2, 0.kolo | Miroslav FuksUž pouze jedno utkání zbývá sehrát fotbalistům FC Vysočina před vypuknutím jarních bojů ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE. Tradiční generálce přeje aktuální jarní počasí, tudíž by nemělo nic bránit tomu, aby jihlavský celek poprvé od počátku prosince nastoupil na přírodním trávníku. V sobotu 27. února od 14:00 změří síly s tradičním sokem a jedním z aspirantů postupu – Duklou Praha.
27.2.Stejně jako na podzim: Vysočina se s Duklou rozešla smírněJIH - DUK 2:2, 0.kolo | Miroslav FuksV generálce stejně jako na podzim. Ano, ani v posledním utkání zimní přípravy nenašel duel FC Vysočina proti Dukle Praha vítěze. Jak v listopadu na Julisce, tak i dnes na velmi dobře připraveném jihlavském trávníku se zrodila remíza. Hosté šli do vedení v 6. minutě díky Hadaščokovi, ovšem velmi dobře hrající Vysočina do půle skóre otočila díky trefám Adama Rittera a Michala Ševčíka. Hosté z nástupu do druhého dějství vytěžili vyrovnávací branku z hlavy Barace – 2:2 (2:1).
28.2.Společnost Isoline nabízí slevu pro fanoušky z VysočinyMiroslav FuksKaždý ocení partnera, který ho dokáže podržet v jakékoliv situaci. Mezi ty naše patří i česká firma ISOLINE, tradiční partner FC Vysočina. Už více než 20 let pomáhá všem aktivním lidem žít zdravěji.
28.2.Jak si FC Vysočina vedl v zimní přípravě?Miroslav Fuks"Jen" šest přípravných duelů a další tři tréninkové modelové duely sehráli fotbalisté FC Vysočina během tradičně dlouhé a náročné zimní přípravy. Získávali tak herní praxi, sehrávali se a ladili formu na jarní boje. Jak si v těchto prověrkách vedli a v jakých sestavách se v nich představili?