Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.4.Využijte předprodej vstupenek na Varnsdorf! Brzkým nákupem ušetříte!JIH - VAR 3:1, 21.kolo | Miroslav FuksVysočina vstoupí do poslední třetiny ligy důležitou bitvou o „šest“ bodů! V pátek 5. dubna od 18:00 přivítá dalšího aspiranta postupu a překvapení soutěže – Varnsdorf! Soupeři máme z podzimu co oplácet, takže tento zápas byste si neměli nechat ujít! Vždyť společně jsme silnější! Jak a kde na tento duel zakoupit vstupenky?
1.4.Juniorka se potřetí zaskočit nenechala a Třinec deklasovalaJIH - TRI 7:0, 1.kolo | Miroslav FuksDvakrát po sobě v této sezóně juniorský tým vedl nad Třincem 2:0, aby nakonec 2:3 prohrál. Potřetí se však již zaskočit nenechal a svého soupeře v juniorské skupině o umístění ve spodní části tabulky deklasoval 7:0 (3:0). Hattrick zaznamenal Jan Javůrek, dvakrát se trefil Pavel Časta a po jedné brance zaznamenali Filip Novotný a David Sargsyan
2.4.Lička: Fotbal – příležitost k hrdosti na svůj regionMiroslav FuksFotbalový klub, to nejsou jen profesionální fotbalisté, trenéři, mládežničtí hráči či zaměstnanci klubu, ale i sponzoři, kteří se nemalou měrou podílejí na fungování a ekonomickém zabezpečení klubu. V rámci tradičního bližšího představení reklamních partnerů FC Vysočina naše volba padla na společnost ACO Stavební prvky. Dotazy jsme položili Ing. Lukáši Ličkovi, jednateli společnosti.
2.4.Jak to vidí ředitel?Jan StaněkVážení fanoušci FC Vysočina! Tento sloupek by se klidně mohl jmenovat „Za klukama stojím dál!“ A tím nemyslím, že bych se za nimi chtěl schovávat, ale že jim i nadále věřím. Že začnou hrát fotbal, který od nich očekáváme, a začnou svá utkání přesvědčivě vyhrávat.
3.4.V pátek zásadní bitva o „šest bodů“ proti Varnsdorfu!JIH - VAR 3:1, 21.kolo | Miroslav FuksFotbalisté FC Vysočina v pátek vstoupí do poslední třetiny FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY duelem, který může být z hlediska jejich umístění v tomto ligovém ročníku dost zásadní. Na domácí půdě od 18:00 hodin přivítají největší překvapení soutěže a aspiranta postupu – FK Varnsdorf. Oba celky na 2. a 3. příčce tabulky dělí pouhé tři body, tudíž je před námi velice důležitý zápas o „šest bodů“!
4.4.Hráčem FCV za měsíc březen jste zvolili Pavla ŠulceMiroslav FuksTeprve osmnáctiletý záložník Pavel Šulc zvítězil v tradičně internetové anketě o Hráče měsíce FC Vysočina. Za měsíc březen zvítězil s poměrně výrazným náskokem před dalším nováčkem v kádru – stoperem Mohamedem Tijanim. Třetí příčku obsadil ofenzivní záložník Lukáš Zoubele. Ani tentokrát vám samozřejmě nezůstaneme dlužní rozhovor s vítězem měsíční ankety.
5.4.Vysočina byla za výborný výkon odměněna výhrou!JIH - VAR 3:1, 21.kolo | Miroslav FuksVysočina v důležité bitvě proti Varnsdorfu předvedla svůj nejlepší jarní výkon a zcela po zásluze z něj vytěžila tři body! Svému sokovi tak v tabulce odskočila o šest bodů. Dvě branky vstřelili hráči FCV na konci prvního poločasu, kdy se prosadil Petr Breda a po něm z penalty Lukáš Vaculík. Hosté sice na začátku druhého poločasu z brejku snížili, ale dvougólové vedení vrátil FCV zpět Pavel Šulc - 3:1 (2:0).
5.4.Kučera: Hra měla potřebné parametry a udrželi jsme ji 90 minutJIH - VAR 3:1, 21.kolo | Miroslav FuksTen zápas se FCV vážně vydařil! Jihlavský tým přesvědčivě zdolal Varnsdorf, kterému i s úroky vrátil podzimní porážku a díky lepší vzájemné bilanci tak tabulkový rozdíl mezi oběma kluby činí pomyslných sedm bodů. Jak herně i výsledkově zvládnutý šlágr 21. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY okomentoval trenér Radim Kučera a další jeho aktéři?
6.4.Hráči, trenéři, zaměstnanci i fanoušci vyrazí na jarní úklid!Miroslav FuksV celém Česku vypukl jarní úklid měst, obcí, parků či vodních toků. FC Vysočina se rozhodl jít příkladem a v čele s profesionálními ligovými fotbalisty zorganizoval úklid oblíbené lokality od sportovního areálu Na Stoupách až po jihlavský amfiteátr. Akce se uskuteční v úterý 9. dubna od 13:00 do 15:00 hodin a podpořilo ji Hitrádio Vysočina a Služby Města Jihlavy.
6.4.Dorostenecké "béčko" rozdrtilo KyjovKYJ - JIH 0:8, 19.kolo | Miroslav FuksDorostenecké "béčko" dnes rozstřílelo Kyjov na jeho půdě v poměru 0:8 (0:5) a upevnilo si tak pozici na čele divizní soutěže. Branky do sítě sedmého celku tabulky stříleli Ondřej Nováček, Tomáš Franěk, Oskar Točík, Vít Vraspír a především Šimon Čermák, který se trefil hned čtyřikrát!
6.4.U19: V Pardubicích se zrodila třetí prohra v řaděPAR - JIH 3:0, 20.kolo | Miroslav FuksJarní výsledky prvoligového staršího dorostu se zatím pohybují v sériích. Po vydařeném třízápasovém vstupu do sezóny utrpěli naši mladíci v Pardubicích třetí porážku v řadě a už potřetí za sebou nevstřelili branku. Po 21. kole poklesli na 13. příčku elitní soutěže.
7.4.Juniorka Duklu porazila čtyřmi góly ve druhé půliJIH - DUK 4:1, 2.kolo | Miroslav FuksJuniorskému týmu se v nadstavbové části o konečné umístění zatím daří. Po drtivé výhře nad Třincem s přehledem porazil i Duklu Praha v poměru 4:1. Všechny branky přitom padly ve druhém dějství, přičemž za Vysočinu dvakrát skóroval Lamin Jawo a po jedné brance přidali Martin Svatík a Amir Mašić.
8.4.Rabušic: V Jihlavě jsem se dostal do super partyMiroslav FuksFotbalový klub FC Vysočina vznikl transformací FC PSJ na akciovou společnost v roce 2000. V témže roce zároveň jako první klub v historii kraje pronikl do II. ligy. Za pouhých osmnáct let dokázal sedm sezón strávit v nejvyšší soutěži a díky skvělé práci s mládeží vychovat 13 fotbalistů, kteří nastoupili za český národní tým nebo reprezentaci U21. V rámci nového projektu HVĚZDA VYSOČINY vám nejvýraznější produkty FCV blíže představíme nejen prostřednictvím rozhovoru. Naším cílem je ukázat, že tyto naše hvězdy vyrostly na Vysočině, byly a jsou stále normální kluci z vedlejší vesnice. Každý kluk může být Hvězdou Vysočiny!
9.4.Fotbalisté FC Vysočina se postarali o úklid velké části Březinových sadůMiroslav FuksFotbalisté FC Vysočina splnili svůj slib a dnešní popolední čas věnovali intenzivnímu jarnímu úklidu oblíbené lokality Březinových sadů od sportovního areálu Na Stoupách až po jihlavský amfiteátr. Zapojili se do něj nejen profesionální fotbalisté, ale i hráči juniorky, dorosteneckých výběrů a členové příslušných realizačních týmů. Příkladem šel i ředitel klubu Jan Staněk. Konání akce podpořilo Hitrádio Vysočina a Služby Města Jihlavy.
10.4.Ježourův dotazník: Pavel ŠulcMiroslav FuksNabízíme vám 15. díl videoseriálu FC Vysočina. Převážně nefotbalové dotazy v rámci Ježourova dotazníku zodpovídá talentovaný záložník Pavel Šulc! Jak popsal svůj nedávný největší fotbalový zážitek? Kterému zahraničnímu hráči a klubu fandí? Kde studuje a které předměty si oblíbil?
10.4.Darujte dětem plyšáka!Miroslav FuksV úterý 21. května se uskuteční už osmnáctý Sportovní den FC Vysočina pro handicapované děti ze Základní školy speciální a Praktické školy Jihlava! Pro více než stovku sportujících dětí chceme zajistit co nejvíce radosti a motivace, tudíž vyhlašujeme sběr použitých i nových plyšových hraček!
11.4.Kdo se bude radovat ve šlágru kola pod hradeckými lízátky?HRA - JIH 0:1, 22.kolo | Miroslav FuksNadcházející 22. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY má svůj šlágr jasně daný. Pod hradeckými lízátky v pátek 12. dubna od 18:00 hodin nastoupí domácí Votroci proti FC Vysočina. Dojde tak k velmi důležitému souboji třetího Hradce Králové, který na v tabulce druhou Jihlavu ztrácí pět bodů.
12.4.Vysočina veze velmi důležitou výhru z Hradce Králové!HRA - JIH 0:1, 22.kolo | Miroslav FuksFotbalisté FC Vysočina vybojovali velmi důležitou výhru na stadiónu dalšího aspiranta postupu – Hradce Králové! Třetímu celku tabulky navlas vrátili podzimní porážku a v tabulce FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mu odskočili už na velmi nadějný rozdíl osmi bodů. Bitvu dvou sousedů v tabulce rozhodla 35. minuta a v ní šťastná teč Stanislava Klobásy po střele Jana Javůrka. Jihlava zvítězila zaslouženě, neboť ve druhé půli nedokázali proměnit další nadějné situace po rychlých brejcích.
12.4.Radim Kučera: Vážíme si tří bodů a odskočení v tabulceHRA - JIH 0:1, 22.kolo | Miroslav FuksVysočina učinila možná zásadní krok směrem k baráži o FORTUNA:LIGU. Z Hradce Králové veze velmi cenný tříbodový zisk, čímž potvrdila domácí výhru s Varnsdorfem a oplatila Votrokům podzimní prohru. Tradičně nabízíme slova hlavních aktérů důležitého zápasu.
13.4.Starší dorost odešel z bitvy proti Dukle naprázdnoJIH - DUK 0:4, 21.kolo | Miroslav FuksStarší dorost, výrazně oslabený o zraněné Mikušku a Křivánka, dnes nezvládl důležitý duel s konkurentem v sestupovém boji. Dukla Praha na Vysočině zvítězila výrazně 0:4 (0:0), čímž se tabulkový rozdíl mezi oběma celky smrkl na tři body. Doplňme, že v jihlavské základní sestavě nastoupili hned čtyři mladší dorostenci U17.
Další stránky
123>>
 
Historie
Aktuálně

U19: Výhra s divizním Havl. Brodem

Jihlavský starší dorost dokázal porazit v posledním přípravném utkání divizní A-tým Havlíčkova Brodu 1:0 (0:0). Za domácí se již tradičně trefil útočník Tomáš Zimmermann. Jihlavské již v sobotu 2.3. čeká mistrovský zápas s konkurentem v tabulce Pardubicemi. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu