Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

16.1.Červení v mrazivém sobotním dopoledni porazili žlutéMiroslav FuksFotbalisté FC Vysočina završili první týden zimní přípravy tréninkovým modelovým duelem červených proti žlutým. Červení, za něž nastoupilo více zkušených hráčů, v duelu hraném 2 x 30 minut zvítězili 2:1 (1:0), když dvě branky zaznamenal novic Jakub Selnar. Za poražené se trefil Justin Araujo-Wilson.
12.1.Čtyři nové tváře v kádru: Patrák, Selnar, Želazný a ChocholatýMiroslav FuksKádr FC Vysočina se na startu zimní přípravy rozrostl nikoli o dva, ale hned o čtyři talentované hráče. Ze Sparty Praha do Jihlavy zamířil dvacetiletý útočník Vojtěch Patrák a z Viktorie Plzeň přichází na hostování dvacetiletý křídelník Jakub Selnar. V FCV budou na jaře působit i další dva mladíci.
11.1.Aleš Křeček: Je možné, že v lednu žádný duel hrát nebudemeMiroslav FuksPo více než měsíci dnes před své svěřence znovu předstoupil kouč Aleš Křeček. FC Vysočina totiž zahájil zimní přípravu na jarní část FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Jihlavského lodivoda jsme samozřejmě museli na prahu zimního drilu vyzpovídat.
9.1.S Lukášem Vaculíkem před startem zimní přípravy o aktuálních tématech Miroslav FuksDva dny před startem zimní přípravy jsme o souhrn novinek z kádru FC Vysočina požádali osobu nejpovolanější – sportovního ředitele a předsedu představenstva Lukáše Vaculíka. Vrátí se do týmu gólman Luděk Vejmola? Kteří dva mladí ofenzivní fotbalisté tým posílí? Nejen to se dozvíte z následujícího rozhovoru.
4.1.FC Vysočina: změna na marketingové poziciMiroslav FuksV FC Vysočina došlo s platností od 1. ledna 2021 ke změně na postu marketingového manažera. Po dlouhých letech tuto pozici opustil Miroslav Fuks, neboť v průběhu podzimu zamířil na hlavní pracovní poměr do privátní sféry mimo sportovní oblast. Kompetence marketingového úseku po něm převzal třiadvacetiletý Ondřej Zoubek.
3.1.Tomáš Smejkal přestupuje do JablonceMiroslav FuksOfenzivní záložník Tomáš Smejkal vykročil ve stopách dnešních českých reprezentantů a odchovanců FC Vysočina Lukáše Masopusta a Jana Kopice. Nejproduktivnější hráč podzimní části II. ligy vybíral z řady nabídek a nakonec se rozhodl přestoupit do 2. celku FORTUNA:LIGY – FK Jablonec.
27.12.Podzimní bilance odchovanců a bývalých hráčů FCVMiroslav FuksTen, kdyby se vrátil do Jihlavy! Tato myšlenka asi napadne každého fanouška FC Vysočina při sledování televizních zápasů I. ligy, reprezentace či evropských soutěží. Po fotbalových trávnících se v současné době pohybuje spousta výborných fotbalistů, kteří náleží mezi odchovance FCV nebo alespoň jihlavským klubem prošli. Pojďme si je nyní připomenout prostřednictvím jejich podzimní bilance.
22.12.Lukáš Vaculík: Jsme přesvědčení, že potenciál týmu je výšeMiroslav FuksLukáš Vaculík, dlouholetý záložník FC Vysočina, jedna z klubových legend a rekordman v počtu startů za FCV. Je to teprve půlrok, co zcela opustil hráčskou kabinu a usedl výhradně do manažerského křesla. A hned musel čelit velkým výzvám. Nejen o nich jsme si povídali s tímto sportovním ředitelem a předsedou představenstva FC Vysočina.
21.12.Program zimní přípravy FC VysočinaMiroslav FuksFotbalisté FC Vysočina si po předlouhé podzimní sezóně užívají zasloužené dovolené. Zároveň se však individuálně připravují, aby byli stoprocentně nachystaní na start zimní přípravy. První tým se znovu sejde v pondělí 11. ledna 2021, čímž se rozběhne náročný zimní blok s množstvím tréninků a zápasů.
20.12.Hráči roku 2020? Tomáš Smejkal a Vojtěch Křišťál!RedakcePrapodivný covidový rok 2020 udělal z termínové listiny fotbalových soutěží trhací kalendář, přesto se na klubovém webu uskutečnilo sedm kol ankety fanoušků o „Hráče měsíce“. Z tradičního ročního součtu výsledků tohoto internetového hlasování vyplynuli dva vítězové – podle počtu hlasů se jím stal ofenzivní záložník Tomáš Smejkal a na základě součtu bodů za dosažené umístění triumfoval obránce Vojtěch Křišťál.
17.12.Josef Morkus: Na jaře chceme bojovat o dorostenecké postupy i záchranu juniorkyMiroslav FuksPomalu končí rok 2020, který už navždy bude zapsán jako „covidový“. Celosvětová pandemie výrazně zasáhla prakticky všechny oblasti lidské činnosti a fotbal rozhodně nebyl výjimkou. Zejména ten amatérský a mládežnický dostal velkou ránu z hlediska tréninkového procesu a zejména pak odehraných zápasů. Nejen na toto téma jsme požádali o rozhovor Josefa Morkuse, manažera FKM Vysočina a člena představenstva FC Vysočina.
16.12.Kádr FC Vysočina je nejmladší (nejen) v klubových dějináchMiroslav FuksFC Vysočina podzimní část FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY odehrál s nejmladším kádrem ve své historii, tedy od ročníku 1999/2000. S věkovým průměrem 21 let nepochybně aspiruje na pozici nejmladšího týmu v historii českého profesionálního fotbalu. Přejme si, aby nejen před současnými jihlavskými hráči, ale i před celým týmem byla skvělá fotbalová budoucnost.
15.12.Hráčem FCV za měsíc prosinec jste zvolili Tomáše SmejkalaMiroslav FuksV tradiční anketě fanoušků FC Vysočina o Hráče měsíce se už čtyři měsíce po sobě střídají dva lídři – obránce Vojtěch Křišťál a ofenzivní záložník Tomáš Smejkal, který ji ovládl nyní za měsíc prosinec. Dvaadvacetiletý člen širšího kádru reprezentace U21 přitom v tomto období střídá umístění na 1. nebo 2. pozici.
14.12.Jindřich Březina: Jihlavský sport nutně potřebuje další umělou trávuMiroslav FuksČlánků a rozhovorů o tom, jak covid ovlivnil fotbalisty, trenéry nebo ekonomiku klubů již bylo napsáno hodně. Jistě by ale bylo zajímavé poskytnout i pohled na fungování technických úseků, které zabezpečují chod a údržbu sportovišť. Změnilo se pro ně něco v nelehké koronavirové době? Nejen na toto jsme se zeptali Jindřicha Březinu, technického manažera FC Vysočina Jihlava.
11.12.Hřiště ve Vyskytné prošlo modernizací řešení závlahyMiroslav FuksUž deset let využívají malí i velcí fotbalisté FC Vysočina travnaté hřiště ve Vyskytné nad Jihlavou naproti místní základní škole. To během této doby prošlo rozsáhlou proměnou, která byla z nemalé části financována jihlavským klubem. Aktuálně se podařilo vyřešit technologicky nevhodné řešení systému závlahy.
9.12.Hlasujte pro Hráče měsíce prosince 2020Miroslav FuksNa webu FC Vysočina se můžete zapojit do tradiční ankety „Hráč měsíce“, jež bude posledním dílem k nalezení „Hráče FCV za rok 2020“! Nyní zvolte toho nejlepšího fotbalistu z jihlavského kádru za měsíc prosinec. Hlasovat můžete prostřednictvím infoboxu v pravém sloupci titulní strany klubového webu.
8.12.Souhrn základních hráčských statistik za podzim 2020Miroslav FuksPřinášíme vám základní statistiky hráčů FC Vysočina Jihlava za skončenou podzimní sezónu ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE a MOL Cupu. Jde o bilanci za dvanáct druholigových a tři pohárové zápasy. Jednoznačným střelcem podzimu je Tomáš Smejkal s osmi trefami. Tento mladý záložník je zároveň s deseti asistencemi vůbec nejlepší v celé II. lize.
5.12.Vysočina na Žižkově vybojovala cenný mikulášský bodZIZ - JIH 1:1, 12.kolo | Miroslav FuksVysočina veze z půdy favorizované Viktorie Žižkov velmi cenný bod za remízu 1:1 (0:0). Zároveň se takto velmi dobře loučí s dlouhou podzimní sezónou a potvrzuje, že se jí v ní mnohem více dařilo venku. Škoda, že na stadiónu SK Prosek jihlavské vedení po nádherné trefě Tomáše Smejkala nevydrželo až do konce.
5.12.Aleš Křeček: Velká škoda, že jsme super výsledek neudrželiZIZ - JIH 1:1, 12.kolo | Miroslav FuksCelkem 11 bodů z šesti utkání přivezli jihlavští fotbalisté z venkovních duelů FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY v probíhajícím ročníku. Poslední podzimní bodík přidali na půdě jednoho z favoritů II. ligy – Viktorie Žižkov. Velká škoda, že se mladíkům FC Vysočina nepodařilo nejtěsnější vedení udržet až do konce, stejně jak se to předtím povedlo v Chrudimi či ve Vlašimi.
4.12.Vysočinu čeká tečka za podzimem – v sobotu v exilu Viktorie ŽižkovZIZ - JIH 1:1, 12.kolo | Miroslav FuksFotbalisté FC Vysočina se s pořádně protaženým fotbalovým podzimem rozloučí na půdě Viktorie Žižkov. Jihlavští mladíci proti jednomu z favoritů FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nastoupí v sobotu 5. prosince od 13:30 hodin v jeho dočasném exilu - na stadionu SK Prosek, neboť žižkovský stadión prochází rekonstrukcí.
3.12.Drbna přináší variantu PRO. Čtenářům nabízí placené členstvíInzerceZpravodajské portály projektu Drbna přichází s možností rozšířeného členství „Drbna PRO“. Od prosince mají čtenáři možnost si za měsíční příspěvek zobrazit Drbnu bez bannerů. Tím navíc podpoří lokální médium a přispějí ke kvalitnějšímu obsahu.
3.12.Hráčem FCV za měsíc listopad jste zvolili Vojtu KřišťálaMiroslav FuksPodruhé během tří uplynulých dílů tradiční ankety FC Vysočina o „Hráče měsíce“ zvítězil pravý obránce či stoper Vojtěch Křišťál. Jednadvacetiletý odchovanec klubu za listopad navázal na svůj srpnový triumf. V uplynulém období odehrál kompletní porci minut a hlavou zaznamenal dvě branky, které jeho týmu přinesly důležité čtyři body do tabulky FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.
2.12.Vysočina se s Táborskem dočkala tolik potřebné domácí výhryJIH - SEZ 2:1, 11.kolo | Miroslav FuksVysočina se na poslední podzimní pokus až druhý prosincový den dočkala tolik potřebné první domácí výhry! Důležitý duel proti Táborsku otočily po hostující úvodní brance trefy Lukáše Červa a Farese Shudeiwy! Ve druhém dějství Jihlava skóre dokázala kontrolovat a tak se mladý celek mohl radovat z vítězství 2:1 (2:1)!
2.12.Aleš Křeček: Výhry si velmi cením a věřím, že týmu do budoucna pomůžeJIH - SEZ 2:1, 11.kolo | Miroslav FuksVysočina šla do utkání se Táborskem v nelehké pozici. Prohrát, tak se propadne až na sestupovou pozici. Když hosté v 30. minutě vedli 0:1, tak příznivcům FCV rozhodně nebylo do zpěvu. Naštěstí jihlavští mladíci „zápas podzimu“ otočili a po zásluze si připsali důležitý tříbodový zisk. Jak mrazivý duel okomentoval kouč Aleš Křeček?
30.11.Loterijní zákon a legislativa spojená s hraním hazardních her v ČR: vše, co musíte vědět v roce 2020InzerceV roce 2020 došlo k další novelizaci loterijního zákona, která byla hodně diskutovaná, a s napětím se čekalo, co další novela přinese. Předcházející úpravy zákona o hazardních hrách byly očekávané i z toho důvodu, že zákon byl již zastaralý a předcházející snahy o novelizaci přinesly pouze změny vytvářející pravidla nevyhovující Evropské unii.
30.11.Středeční bitva proti Táborsku má pro Vysočinu velkou důležitostJIH - SEZ 2:1, 11.kolo | Miroslav FuksVelmi těžké a enormně důležité utkání je před fotbalisty FC Vysočina. Poslední domácí duel vleklého covidového podzimu sehrají ve středu 2. prosince od 13:30 hodin proti staronovému druholigovému soupeři – FC MAS Táborsko. Jihlavský celek bude mít jednoznačný úkol – vybojovat první podzimní domácí výhru a vymanit se ze sestupového pásma.
29.11.Hlasujte pro Hráče měsíce listopadu 2020Miroslav FuksNa webu FC Vysočina se po měsíční covidové odmlce můžete zapojit do tradiční ankety „Hráč měsíce“, jež bude dílem k nalezení „Hráče FCV za rok 2020“! Nyní zvolte toho nejlepšího fotbalistu z jihlavského kádru za měsíc listopad. Hlasovat můžete prostřednictvím infoboxu v pravém sloupci titulní strany klubového webu.
28.11.Podzimní domácí prokletí se zlomit nepodařiloJIH - VAR 0:1, 10.kolo | Miroslav FuksVarnsdorfské i domácí prokletí trvá. Bohužel, Vysočina nepotvrdila výhru z Vlašimi a na svém stadiónu nezvítězila ani v pátém podzimním duelu. Porazil ji Varnsdorf, tedy celek, který to na Jihlavu prostě umí a radoval se zde i na jaře. Jedinou branku bojovného duelu vstřelil v 72. minutě Kocourek – 0:1 (0:0).
28.11.Aleš Křeček: Nebyli jsme dostatečně kvalitní a nebezpeční dopředuJIH - VAR 0:1, 10.kolo | Miroslav FuksFotbalová Vysočina se nadále topí v domácím trápení. Výsledkovou krizi v zápasech na svém stadiónu nezlomila ani v utkání proti Varnsdorfu. V duelu dvou koučů z Vysočiny se tak mohl radovat ten, co vede celek ze Šluknovského výběžku – David Oulehla. Co po zápase řekl zklamaný Aleš Křeček?
27.11.F:NL - 10. kolo: FC Vysočina vs. Varnsdorf - stream utkáníJIH - VAR 0:1, 10.kolo | Miroslav FuksFC Vysočina v chladném podzimu ještě zbývá sehrát dva domácí duely v rychlém sledu. Oba bohužel musí proběhnout bez účasti diváků a fanoušků. Jako malou náplast vám na klubovém webu nabídneme živé přenosy všech utkání na jihlavském stadiónu. Věříme, že nám u obrazovek budete držet palce v sobotu 28. listopadu od 13:30 hodin, kdy hostíme nepříjemný Varnsdorf.
 
Historie
Aktuálně

Červení v mrazivém sobotním dopoledni porazili žluté

Fotbalisté FC Vysočina završili první týden zimní přípravy tréninkovým modelovým duelem červených proti žlutým. Červení, za něž nastoupilo více zkušených hráčů, v duelu hraném 2 x 30 minut zvítězili 2:1 (1:0), když dvě branky zaznamenal novic Jakub Selnar. Za poražené se trefil Justin Araujo-Wilson. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu