30.05.2019, Miroslav Fuks

BARÁŽ: Nápoj a tleskadlo zdarma, fanzóna za tribunou!

BARÁŽ: Nápoj a tleskadlo zdarma, fanzóna za tribunou!Nedělní vypjatá barážová odveta nabídne nejen atraktivní fotbalovou podívanou. Význam jedinečného zápasu podtrhne fanzóna, kterou FC Vysočina ve spolupráci se svými partnery vytvoří na umělé trávě za starou tribunou! Přijít na stadión dříve se tentokrát opravdu vyplatí, neboť v čase od 17:00 do 17:45 se budou rozdávat kupóny na bezplatný odběr nápojů na účet hráčů! A navíc prvních tisíc příchozích obdrží u pokladen papírová tleskadla v designu FCV! Na stadiónu bude v neděli pořádný rachot!

 

Brány stadiónu se otevřou už v 17:00 hodin a ve stejný čas začne fungovat i fanzóna na umělé trávě za starou tribunou. Nabídne originální fotbalovou arénu značky FOUL, skákací hrad Rodinného parku Robinson a lákadla Hitrádia Vysočina - chill zónu s lehátky ve stanu a zábavnou stolní hru „pukec“. Na vše bude dohlížet populární maskot Ježour ve společnosti sličných hostesek, které budou fanouškům malovat na tvář klubové barvy!

Přijít na stadión včas se opravdu vyplatí. A to nejen proto, že se při vstupu dostanete k zápasovému časopisu, který je distribuován zdarma, nasajete atmosféru zápasu, v klidu se najíte (dejte si třeba klobásu za zvýhodněných 50 Kč!) a získáte papírové tleskadlo v designu FC Vysočina. V čase od 17:00 do 17:45 hodin navíc budeme všem příchozím rozdávat kupóny, které jim do skončení zápasu umožní bezplatný odběr piva či nealko nápoje ve stáncích s občerstvením! „S návrhem přišli sami hráči prvního týmu, aby se tak svým příznivcům omluvili za debakl v posledním ligovém utkání proti Brnu. Věříme tedy, že fanoušci na stadión dorazí co nejdříve, aby tato útrata byla co největší,“ doplnil tiskový mluvčí Miroslav Fuks.

Na stadiónu budou pro domácí fanoušky od 17:00 hodin otevřeny 3 vstupy a pokladny. Krom tradičních pokladen u ICOMu a u ZŠ Evžena Rošického bude na baráž znovu otevřena i pokladna u Bazénu v prostoru mezi budovou bazénu a vedlejší přírodní trávou.

Kompletní informace k prodeji vstupenek – ZDE.

Upozornění k parkování!

Pozor, s ohledem na fakt, že prostor vykládky Českých drah v blízkosti stadiónu se v uplynulých měsících proměnil v obrovské překladiště dřeva, není možné tento prostor využívat k parkování diváků fotbalových zápasů! K parkování doporučujeme využít parkoviště v širším okolí stadiónu – u Nemocnice Jihlava, u supermarketů LIDL a Penny Market, vedle Ferony, pod PSJ, u DKO a supermarketu Billa, za soudním areálem z Fritzovy ulice nebo u Mětského vlakového nádraží.

 
Související
Aktuálně

Vojtěch Lampíř: Proti Chrudimi nasadíme dvě odlišné jedenáctky

Po úvodním letním tréninku a rozlosování nového ročníku je před námi další neklamný signál, že se ligový start neúprosně blíží – první letní přípravný duel. Fotbalisté FC Vysočina v něm na domácí půdě nastoupí proti druholigovému sokovi – MFK Chrudim. Duel proběhne na stadiónu v Jiráskově ulici v sobotu 22. června od 11:00 hodin. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu