22.07.2005, Redakce

FC Vysočina má dvě výrazné posily!

Trenér FC Vysočina Karel Večeřa se dnes dočkal příchodu dvou výrazných posil svého mužstva. Kádr nováčka Gambrinus ligy posílili zkušení hráči Marek Zúbek a Bronislav Rzeszoto!

 
Brankář Branislav Rzeszoto (3.11.1975) přichází na přestup z kyperského klubu Apoel Nicosia a měl by v týmy vytvořit vyrovnanou dvojici s Michalem Vorlem. Rzeszoto má na svém kontě 2 starty za slovenskou reprezentaci a v minulosti působil v Žilině, Spartaku Trnava a především je známo jeho úspěšné angažmá ve Zlíně.

Jihlavský rodák a odchovanec Bedřichova Marek Zúbek (5.8.1975) se na Vysočinu vrací po více než dvaceti letech jako hostující hráč z Baníku Ostrava. Vedení klubu ho získalo na roční hostování s možnou opcí na přestup. Zúbkovo jméno bylo dlouhá léta spojeno s brněnským klubem. Minulé léto však přestoupil do Ostravy, kde se příliš neprosadil a na jaře tak hostoval v 1. FC Brno. Tento zkušený stoper či defenzivní záložník má za sebou i 3 reprezentační starty za Česko a působení v belgickém Lommelu.

Naopak širší kádr prvoligové Vysočiny opouštějí mladíci David Komínek, Ivan Čermák, Michal Vávra a Štěpán Wasserbauer, kteří se vrací do třetiligové rezervy připravující se na svoji premiéru v této soutěži.

 
Aktuálně

Zvolte dva stopery pro Jedenáctku dvacetiletí FCV!

Třetím dílem pokračuje anketa fanoušků a návštěvníků klubového webu, z níž vzejde vskutku exkluzivní a reprezentativní „Jedenáctka dvacetiletí“! Děje se tak u příležitosti 20. výročí vzniku akciové společnosti FC Vysočina Jihlava a dvaceti let působení klubu v českých ligových soutěžích. Na řadě je důležitý post dvojice stoperů, tudíž máte možnost... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu