24.05.2011, Miroslav Fuks

Fotbalistky už ve středu čeká baráž!

Fotbalistky už ve středu čeká baráž!Vrchol sezóny z pohledu fotbalistek FC Vysočina přichází o něco dříve, než se původně čekalo. Už tuto středu, tedy tři kola před koncem moravské skupiny II. ženské ligy, nastoupí tým kouče Josefa Žampy k barážovému duelu proti vítězi české skupiny – celku FC Slovan Liberec. Úvodní zápas baráže bude sehrán v Krasné Studánce s výkopem od 17:30 hodin. Odveta je na programu už tuto neděli od 15.00 hodin na stadiónu v Jiráskově ulici.

 

Proč je baráž sehrána ještě před koncem ligy? Jihlavské vítězství v soutěži skutečně ještě není definitivní, ale jedině FC Vysočina projevil zájem utkat se postup mezi českou ženskou elitu. Cesta to však bude ještě trnitá, neboť vítěz baráže nejlepších celků z II. lig bude muset přejít ještě přes jednu překážku – předposlední celek I. ligy žen, kterým se staly Pardubice.

„Do zápasu jdeme v plné síle, s velkým odhodláním postoupit, ale zároveň i s určitými obavami. Čekáme hodně těžký zápas proti silnému soupeři, kterého prakticky neznáme. Víme, že Liberec disponuje zkušenějším a vyšším týmem. Každopádně si chceme vytvořit co nejlepší výchozí pozici do nedělní odvety. Doufám, že nás přijdou fanoušci povzbudit,“ řekl ke středečnímu utkání trenér Josef Žampa.

 
Související
Aktuálně

Juniorka ve Ždírci otočila nepříznivý stav a veze vítězství

Juniorský tým sehrál první venkovní divizní zápas na stadiónu ve Ždírci nad Doubravou. Přes vedení domácího celku dokázal nepříznivý stav otočit a navázat tak na úvodní domácí výhru - 1:2 (0:0). Jihlavské branky zaznamenali Ladislav Kolčava a Radek Křivánek. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu