18.05.2024, Petr Jindra

Klubová hymna poprvé naživo! Duel s Žižkovem okoření koncert kapely Vigo

Klubová hymna poprvé naživo! Duel s Žižkovem okoření koncert kapely VigoPoslední domácí duel jihlavských fotbalistů je tu. A spolu s ním i poděkování fanouškům za celosezonní podporu. Jaro plné tematických utkání uzavře M-KOVO MATCH, v rámci nějž zazní poprvé v historii naživo klubová hymna. Krom ní si ale kapela připravila i další hity z vlastního repertoáru. Přestože zápas začíná v 17 hodin, vyplatí se na stadion přijít dřív.

 

„Fotbal je vášeň, liga volá nás!“ zpívá se v hymně, kterou v roce 2012 nazpívala pro FC Vysočina kapela Vigo. Po dlouhých dvanácti letech se fanoušci dočkají živé premiéry přímo na stadionu v Jiráskově ulici.

„Letošní sezona byla z klubového pohledu poměrně turbulentní. Po podzimní části to vypadalo na postupové boje. Jaro nám ale nevyšlo podle představ, a tak se situace změnila. Nic to ale nemění na faktu, že nám fanoušci zachovali přízeň, za což jim chceme poděkovat. Proto jsme si pro ně připravili akci v podobě koncertu kapely Vigo. Věříme, že se jedná o dostatečné lákadlo a že v rámci posledního duelu kluky požene dopředu velmi početná kulisa fanoušků,“ vysvětloval marketingový manažer klubu Petr Jindra.

Celé odpoledne bude kombinovat sport s hudbou. Stadion se tradičně otevře hodinu před utkáním, tedy tentokrát v 16 hodin. Hraje se totiž mimořádně od 17 hodin. Koncert Viga začíná zhruba v 16.30. Samotná hymna pak přijde na řadu přibližně v 16.53, kdy stadionem zazní slova „Vysočina ole!“

„Velmi si vážíme tohoto pozvání. Udělalo nám upřímnou radost. Doufám, že se spojení fotbalu a hudby osvědčí a někdy v budoucnu budeme moct spolupráci zopakovat. Moc se na koncert těšíme a věříme, že někteří nerozhodní fanoušci, kteří by zvažovali, zda na fotbal jít, nakonec přijdou. Třeba i kvůli nám,“ lákal příznivce frontman Viga Petr „Iljič“ Kovář.

Během poločasové přestávky tentokrát nebude tradiční poločasová soutěž. Místo ní zahraje právě Vigo dvě písničky ze svého repertoáru. Hudebníci pak své představení dokončení po závěrečném fotbalovém hvizdu. Pro fanoušky mají připravený zhruba třicetiminutový blok, kterým definitivně završí domácí druholigový fotbalový ročník.

Hymnu si můžete poslechnout či stáhnout do svého mobilního telefonu či počítače ZDE

 
Související
Aktuálně

Vojtěch Lampíř: Proti Chrudimi nasadíme dvě odlišné jedenáctky

Po úvodním letním tréninku a rozlosování nového ročníku je před námi další neklamný signál, že se ligový start neúprosně blíží – první letní přípravný duel. Fotbalisté FC Vysočina v něm na domácí půdě nastoupí proti druholigovému sokovi – MFK Chrudim. Duel proběhne na stadiónu v Jiráskově ulici v sobotu 22. června od 11:00 hodin. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu