26.06.2015, Miroslav Fuks

Klusáček: Hráči předvedli ostudný výkon

Klusáček: Hráči předvedli ostudný výkonFC Vysočina v letním či zimním období ještě nikdy nezažil tak špatný týden. Úvod letní přípravy 2015 totiž přinesl dvě důrazná varování v podobě výrazných porážek proti Slovanu Bratislava a Dukle Praha. Své si k tomu po utkání s pražským celkem řekl i kouč Luděk Klusáček.

 

Musím říci, že v utkání se Slovanem jsem vzhledem k našemu předchozímu programu chápal některé problémy, které jsme měli na hřišti. Ovšem dnes byl hlavně první poločas ostudný. Hráči by si měli uvědomit, že sice nastupují k přátelským zápasům, ale pořád v nich reprezentují tým a klub. To, co předvedli na hřišti, byla určitě ostuda. Zároveň se musíme zamyslet nad doplněním kádru, které musíme řešit. Je vidět, že odchod některých hráčů z jarní sestavy je citelnější, než se čekalo. Někteří hráči budou muset hodně přidat.

Navíc vám scházela řada hráčů? Jaký je jejich zdravotní stav?
Šourek a Vejmola jsou zranění dlouhodoběji a ještě se nezapojili do tréninku. Nově na marodku přibyl gólman Kotnour. Drobné problémy postihly Kukoľa, Štěpánka a Opluštila, ovšem v jejich případě by se nemělo jednat o něco vážnějšího. V pondělí by se měli hlásit na tréninku. To stejné, krom Marcina, platí u rekonvalescentů Vaculíka, Jungra a Dvořáka.

V tomto týdnu kádr opustil Haris Harba. Jak jeho hostování v Trnavě vnímáte?
Harisovi se během jara nedařilo tak, jak by si představoval, a s jeho výkony jsme nebyli spokojení ani my. Nebyl spokojen s pozicí střídajícího hráče, tudíž projevil zájem odejít. Po vzájemné dohodě jsme mu to umožnili.

 
Související
Aktuálně

Červení v mrazivém sobotním dopoledni porazili žluté

Fotbalisté FC Vysočina završili první týden zimní přípravy tréninkovým modelovým duelem červených proti žlutým. Červení, za něž nastoupilo více zkušených hráčů, v duelu hraném 2 x 30 minut zvítězili 2:1 (1:0), když dvě branky zaznamenal novic Jakub Selnar. Za poražené se trefil Justin Araujo-Wilson. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu