26.06.2015, Miroslav Fuks

Klusáček: Hráči předvedli ostudný výkon

Klusáček: Hráči předvedli ostudný výkonFC Vysočina v letním či zimním období ještě nikdy nezažil tak špatný týden. Úvod letní přípravy 2015 totiž přinesl dvě důrazná varování v podobě výrazných porážek proti Slovanu Bratislava a Dukle Praha. Své si k tomu po utkání s pražským celkem řekl i kouč Luděk Klusáček.

 

Musím říci, že v utkání se Slovanem jsem vzhledem k našemu předchozímu programu chápal některé problémy, které jsme měli na hřišti. Ovšem dnes byl hlavně první poločas ostudný. Hráči by si měli uvědomit, že sice nastupují k přátelským zápasům, ale pořád v nich reprezentují tým a klub. To, co předvedli na hřišti, byla určitě ostuda. Zároveň se musíme zamyslet nad doplněním kádru, které musíme řešit. Je vidět, že odchod některých hráčů z jarní sestavy je citelnější, než se čekalo. Někteří hráči budou muset hodně přidat.

Navíc vám scházela řada hráčů? Jaký je jejich zdravotní stav?
Šourek a Vejmola jsou zranění dlouhodoběji a ještě se nezapojili do tréninku. Nově na marodku přibyl gólman Kotnour. Drobné problémy postihly Kukoľa, Štěpánka a Opluštila, ovšem v jejich případě by se nemělo jednat o něco vážnějšího. V pondělí by se měli hlásit na tréninku. To stejné, krom Marcina, platí u rekonvalescentů Vaculíka, Jungra a Dvořáka.

V tomto týdnu kádr opustil Haris Harba. Jak jeho hostování v Trnavě vnímáte?
Harisovi se během jara nedařilo tak, jak by si představoval, a s jeho výkony jsme nebyli spokojení ani my. Nebyl spokojen s pozicí střídajícího hráče, tudíž projevil zájem odejít. Po vzájemné dohodě jsme mu to umožnili.

 
Související
Aktuálně

Permanentkáři, potvrďte své místo na stadiónu pro duel s Hradcem!

Fotbalové stadióny pod vlivem vládních opatření své brány stále nemohou otevřít dokořán, ale volných míst přibývá! Dle aktuálního limitu je na nich místo pro zhruba 300 osob. FC Vysočina, stejně jako ostatní kluby, s nabídkou vstupu na utkání v první řadě oslovil své sponzory a VIP hosty. Místo však máme pro část držitelů permanentních vstupenek,... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu