22.03.2013, Miroslav Fuks

Koloušek: Proti Boleslavi nejsme bez šance!

Koloušek: Proti Boleslavi nejsme bez šance!Při absenci středových záložníků lze očekávat, že v jarní části poprvé nastoupí v základní sestavě zkušený středopolař Václav Koloušek. Proti Mladé Boleslavi bude mít zvýšenou motivaci, neboť právě v městě automobilů s fotbalem začínal. Myslí si, že je Vysočina v pondělí schopna dosáhnout první jarní výhru a potvrdit své podzimní vítězství z Mladé Boleslavi?

 

Výhry proti takto silnému soupeři rozhodně schopní jsme. Každý pro to ovšem na hřišti musíme udělat maximum. Pokud v naší hře nebude scházet bojovnost, agresivita a vůle po vítězství, tak nevidím důvod, proč bychom nemohli uspět. Proti Boleslavi rozhodně nejsme bez šance!

Jaký soupeř Jihlavu v pondělí vlastně čeká? Jak bys charakterizoval hru Mladé Boleslavi?
Boleslavský tým se oproti podzimu změnil. V minulosti se prezentoval více kombinačním projevem, teď se hraje více bojovný a agresivní fotbal. V tomto směru hodně zapracovali. O to těžší zápas nás v pondělí čeká.

V dosavadních jarních zápasech, vyjma pohárového duelu na Spartě, ses nedostal do základní sestavy. Jak jsi tento fakt snášel?
Každý fotbalista chce pravidelně nastupovat v základní sestavě, to je přeci jasné. Trenér Komňacký však složení základní jedenáctky viděl jinak, na což má plné právo, neboť on nese největší zodpovědnost za výsledky a výkony mužstva. Prostě postavil tým, o němž byl v daný moment přesvědčený, že splní jeho představy a bude schopen bodovat. Věřím, že třeba už v pondělí dostanu šanci v základní sestavě a místo v ní si udržím. Víc bych v tom opravdu nehledal.

Jaká atmosféra nyní panuje v kabině? Připouštíte si nebezpečí sestupových starostí?
Nálada nemůže být taková, že bychom chodili se skloněnými hlavami a báli bychom se jít na hřiště v obavě bojů o záchranu. Musíme si věřit a být pozitivní, zároveň však musíme být v každém utkání ještě více zodpovědní a mít ještě větší vůli po vítězství. Pokud každý do zápasu vložíme maximální nasazení a přístup, tak výsledky musí přijít. Právě zápasem s Mladou Boleslaví můžeme náš nepříliš vydařený vstup do jara zlomit. Musíme nadcházející duel zvládnout a poté se v klidu můžeme během reprezentační pauzy připravit na Baník.

 
Související
Aktuálně

Vítaný dárek? Permice na jarní bitvy o postup nebo klubové suvenýry!

Lámete si hlavu nad vhodným vánočním dárkem pro své blízké? Chcete podpořit klub svého srdce? Máme pro vás řešení! Každého jistě potěší permanentní vstupenky na jarní fotbalové bitvy o postup do nejvyšší soutěže! Permice na sedm veledůležitých domácích duelů a též na případnou baráž zakoupíte za 600 Kč! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu