16.02.2019, Miroslav Fuks

Mucha: Věříme, že konkurence v kádru pomůže naplnění cílů

Mucha: Věříme, že konkurence v kádru pomůže naplnění cílůPředposlední zimní prověrka se FC Vysočina povedla. Ve hře stále bylo dost nedostatků, ovšem herní převaha FCV byla proti Vlašimi zřejmá a podařilo se jí zúročit i gólově. Duel pro klubovou televizi okomentoval asistent trenéra Josefa Mucha.

 

„S průběhem duelu můžeme být spokojení. Odehráli jsme ho tak, jam jsme chtěli. Dobře jsme do něj vstoupili, když jsme proměnili první dvě šance. To nám samozřejmě hodně pomohlo a uklidnili jsme se. Soupeře jsme hodně presovali, utkání nechyběla šťáva a nasazení. Vedle toho nás těší, že jsme neinkasovali žádnou branku. Nutno dodat, že Vlašim několik šancí po našich chybách v rozehrávce měla. Naštěstí je nevyužila. Naopak my jsme dnes byli poměrně efektivní,“ řekl úvodem Josef Mucha.

Jak asistent kouče Radima Kučery viděl debut noviců v kádru – Petra Bredy a Jakuba Petra, kteří oba nastoupili na pravém kraji základní sestavy? „Oba jsou s námi hodně krátce. Bylo znát, že ještě s týmem nejsou sehraní. Chvíli to ještě bude trvat. Čeká nás hodně tréninků, v nichž se budeme soustředit na kombinaci. Věříme, že do mančaftu rychle zapadnou. Oba jsou kvalitní fotbalisté, kteří mají v I. lize něco odehráno. Kuba Petr pro nás bude určitě přínosem díky jeho nadstandardnímu a překvapivému řešení situací v ofenzívě. Věříme, že se chytne i Petr Breda a pomůže svými výkony týmu.“

Při pohledu na střídající hráče a při zohlednění faktu, že na marodce dnes byli Klobása či Chlumecký, lze konstatovat, že v kádru FCV panuje slušná tlačenice na místa v sestavě, že? „Pro trenéry je vždy dobré, že mají z čeho vybírat. Jsme moc rádi, že nám bylo vedením klubu umožněno takové doplnění kádru. Věříme, že konkurence pomůže naplnění cílů, s nimiž do jara vstoupíme,“ zdůraznil Mucha závěrem.

Nabízíme ohlasy na Ježour TV: krom komentáře asistenta trenéra Josefa Muchy přinášíme slova střelce čtvrté branky zápasu – záložníka Filipa Novotného.

 
Související
Aktuálně

Juniorský tým a starší dorosty dnes vstoupily do letní přípravy

„Áčku“ ještě zbývají dva pokoronavirové druholigové duely, ovšem juniorka a oba starší dorosty již dnes zahájily letní přípravu. Není divu, zápasy divizní skupiny D vypuknou už 8. srpna, tedy o dva týdny dříve, než boje ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE. V jakém složení se juniorka začala připravovat? V čem je její příprava specifická? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu