06.10.2015, Miroslav Fuks

Na pohárové osmifinále proti Sigmě už tuto sobotu!

Na pohárové osmifinále proti Sigmě už tuto sobotu!Nadcházející víkend je ve znamení kvalifikačních duelů a SYNOT liga má reprezentační pauzu. I proto si FC Vysočina na sobotu naplánoval přípravný duel proti Sigmě Olomouc. Los osmifinále MOL Cupu však Jihlavě přisoudil právě hanáckého soupeře, tudíž je vše jinak! S ohledem na další okolnosti se oba kluby domluvily, že úvodní pohárový duel v Jihlavě sehrají už tuto sobotu 10. října od 14:00 hodin!

 

„Termín tohoto duelu se rodil poměrně komplikovaně, když nebylo jednoduché sladit představy obou klubů ve vazbě na jejich zápasový a tréninkový program. Navíc jsme nechtěli hrát v úředně stanovenou středu 21. října, kdy by došlo ke kolizi MOL Cupu a domácího hokejového duelu HC Dukla proti Šumperku. Přistoupili jsme tedy na kompromisní sobotní termín s netradičním výkopem již od 14:00 hodin,“ okomentoval zrod úvodního duelu pohárového osmifinále Miroslav Fuks, tiskový mluvčí FC Vysočina.

Vstupenky na utkání proti Sigmě Olomouc budou stát 100 Kč. V prodeji budou v síti Ticketportal, v rámci čtvrtečního provozu klubového Fanshopu a poté na pokladnách stadiónu v Jiráskově ulici, který své brány otevře v 13:00 hodin. Otevřeny budou pouze 3 pokladny – hlavní, u školy a pro hostující fanoušky.

Veškeré permanentní, volné a VIP vstupenky jsou na tento duel v platnosti! Pro držitele VIP vstupenek bude otevřen pouze jeden prostor pro občerstvení v zázemí VIP Exclusive. Děkujeme za pochopení.

Přijďte Vysočinu podpořit v boji o postup mezi osm nejlepších celků MOL Cupu!


 
Související
Aktuálně

Podzimní dorostenecké hodnocení: U17 – Ivan Čermák

V rámci série materiálů, které se ohlíží za podzimními výkony a výsledky mládežnických týmů FC Vysočina, nyní nabízíme pohled na mladší dorostence U17, kteří nastupují v nejvyšší soutěži. Mezi elitou přezimují na 11. příčce se ziskem 16 bodů. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu