16.06.2020, Miroslav Fuks

Nábor přípravek: Vysočina vítá 35 nových členů

Nábor přípravek: Vysočina vítá 35 nových členůDíky koronaviru poprvé v červnu a za příjemného slunečného počasí včera na hlavní ploše stadiónu FC Vysočina proběhl tradiční nábor do týmu přípravek. Společně se svými rodiči, prarodiči či sourozenci na něj dorazilo pětatřicet chlapců i dívek z ročníků 2013 až 2015. Věřme, že v budoucnu někteří z nich obléknou ligový dres FC Vysočina!

 

Děti si na hlavní ploše stadiónu za dopovodu obletovaného Ježoura vyzkoušeli pohybové dovednosti a fotbalové základy. Jedno, zda s míčem nebo bez něj. Zatím je jejich rodiče u Ondřeje Šourka, vedoucího týmu přípravek, zapsali do jednotlivých týmů přípravek FC Vysočina a získali informace o termínech nadcházejících tréninků. Z příjemné akce si odnesli zážitek z prvního fotbalového tréninku a odměnu v podobě modrého klubového trička věnovaného obchodním centrem Reiterman a Ježourovy samolepky.

Ti, kteří nemohli dorazit nebo o zápisu nevěděli, rozhodně nemusí litovat. Do tréninkového procesu přípravek se mohou zapojit kdykoli v průběhu června nebo na konci letních prázdnin. Stačí předtím kontaktovat šéftrenéra přípravek Ondřeje Šourka a domluvit se na podrobnostech – tel.: 777 131 769, e-mail: ondrejsourek@seznam.cz.

Několik fotografií z proběhlého náboru naleznete TADY

 
Aktuálně

Vysočina sehraje poslední venkovní duel sezóny – ve Vlašimi

Ojedinělá, v negativním ohledu nezapomenutelná a vlekoucí se fotbalová sezóna jde do finiše. FC Vysočina v sobotu 11. července od 17:00 hodin čeká poslední venkovní duel na půdě FC Sellier & Bellot Vlašim. Jihlavský tým se na středočeském stadiónu představí popáté, přičemž zde dosud nikdy neprohrál. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu