19.07.2013, Miroslav Fuks

Novým partnerem FC Vysočina je adidas

Novým partnerem FC Vysočina je adidasSpolečnost adidas, světová jedničkou na poli fotbalu, uzavřela partnerství s fotbalovým klubem FC Vysočina Jihlava. Spolupráce s přední sportovní značkou se odráží i ve větších ambicích mužstva.

 

„Jsme přesvědčeni, že FC Vysočina Jihlava má šanci bojovat v následujících sezónách o evropské poháry. Z těchto důvodů se velmi těšíme na budoucí spolupráci a úspěchy,“ říká Karel Ledvinka, country sales manager společnosti adidas.

Jihlavský fotbalový klub dokázal v minulé sezóně poprvé udržet prvoligovou příslušnost. Upoutal tak pozornost nejen mnoha fotbalových fanoušků, ale také médií a významných firem. „Navázání dlouhodobé obchodní spolupráce s renomovanou značkou adidas je jasným důkazem nárůstu renomé, pozice a perspektivy FC Vysočina,“ říká Ing. Zdeněk Tulis, ředitel klubu a místopředseda představenstva.

Sportovní vybavení adidas bude využívat nejen prvoligový celek dospělých, ale postupně ho obléknou i mládežnické týmy FC Vysočina. Na sortiment značky adidas se mohou těšit i fanoušci, kteří jej naleznou v klubovém fanshopu.

Hráči klubu FC Vysočina Jihlava se v oblečení značky adidas poprvé představí tuto neděli při utkání proti pražské Spartě. Nastoupí v unikátní kolekci dresu miTeam, kterou si sami vytvořili. Na své si přijdou i fanoušci, pro které bude během zápasu na umělé trávě připravena atraktivní adidas zóna, kde si budou moci vyzkoušet své fotbalové dovednosti.

 
Aktuálně

Juniorka Břeclav rozstřílela ve druhé půli

Juniorský tým neztratil divizní bod ani ve 3. kole. Na domácí půdě nedal šanci Břeclavi, přičemž na úvodní branku Vojtěcha Křišťála ze závěru první půle navázali ve druhém dějství gólově úspěšní David Šteffl, Ladislav Kolčava, Matěj Koubek a Filip Vedral - 5:0 (1:0). Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu