19.07.2013, Miroslav Fuks

Novým partnerem FC Vysočina je adidas

Novým partnerem FC Vysočina je adidasSpolečnost adidas, světová jedničkou na poli fotbalu, uzavřela partnerství s fotbalovým klubem FC Vysočina Jihlava. Spolupráce s přední sportovní značkou se odráží i ve větších ambicích mužstva.

 

„Jsme přesvědčeni, že FC Vysočina Jihlava má šanci bojovat v následujících sezónách o evropské poháry. Z těchto důvodů se velmi těšíme na budoucí spolupráci a úspěchy,“ říká Karel Ledvinka, country sales manager společnosti adidas.

Jihlavský fotbalový klub dokázal v minulé sezóně poprvé udržet prvoligovou příslušnost. Upoutal tak pozornost nejen mnoha fotbalových fanoušků, ale také médií a významných firem. „Navázání dlouhodobé obchodní spolupráce s renomovanou značkou adidas je jasným důkazem nárůstu renomé, pozice a perspektivy FC Vysočina,“ říká Ing. Zdeněk Tulis, ředitel klubu a místopředseda představenstva.

Sportovní vybavení adidas bude využívat nejen prvoligový celek dospělých, ale postupně ho obléknou i mládežnické týmy FC Vysočina. Na sortiment značky adidas se mohou těšit i fanoušci, kteří jej naleznou v klubovém fanshopu.

Hráči klubu FC Vysočina Jihlava se v oblečení značky adidas poprvé představí tuto neděli při utkání proti pražské Spartě. Nastoupí v unikátní kolekci dresu miTeam, kterou si sami vytvořili. Na své si přijdou i fanoušci, pro které bude během zápasu na umělé trávě připravena atraktivní adidas zóna, kde si budou moci vyzkoušet své fotbalové dovednosti.

 
Aktuálně

Vysočina se ve středu představí v Benešově

Čtvrtý zimní přípravný zápas Vysočinu ve středu 29. ledna zavane do 100 kilometrů vzdáleného Benešova. Duel s třináctým celkem ČFL (skupina A) nahradil původně avizovaný tým FK Pohronie, když slovenský prvoligista utkání odvolal. Zápas na umělé trávě v Benešově vypukne v 18:00 hodin. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu