12.11.2012, Miroslav Fuks

Se vstupenkou na Dynamo bude možné získat i Spartu

Se vstupenkou na Dynamo bude možné získat i SpartuPřed Vysočinou je poslední prvoligový domácí duel před zimní přestávkou. Páteční zápas proti Českým Budějovicím má pro jihlavský tým velkou důležitost a směle ho lze označit jako „zápas podzimu“. Ve hře budou body, které by týmu Františka Komňackého mohly ulehčit přípravu na přetěžkou jarní část. Stejně to však vidí i hráči Dynama, tudíž lze čekat velký boj o každý metr hřiště, v němž může sehrát velkou roli podpora diváků!

„Fanoušci FC Vysočina podávají na podzim velmi dobré výkony. Právem útočí na přední příčky v „Lize fanoušků“ Deníku Sport a my věříme, že svoji sílu a úroveň potvrdí i v utkání proti Českým Budějovicím. Netřeba dodávat, že zaplněný a vytrvale povzbuzující stadión by mohl hráčům v jejich snažení velice a pomoci a mohl by být jazýčkem na vahách nadcházejícího vyrovnaného utkání. Zvláště, když náš tým nyní trápí množství absencí. Proto jsme pro fanoušky, kteří si zakoupí vstupenky na Dynamo, připravili snad příjemný bonus. V rámci předprodeje vstupenek, který bude probíhat ve středu a čtvrtek, si budou moci „v balíčku“ zakoupit i lístky na blížící se pohárové utkání proti Spartě Praha. Nijak jim však nebude bráněno v tom, aby si zakoupili výhradně vstupenky na jihočeského soupeře,“ upřesnil marketingový manažer klubu Miroslav Fuks.

Ten se vyjádřil i k otázce na podzim vytvořené a stále více využívané nabídky pro obyvatele Kraje Vysočina, kteří si vstupenky na ligové zápasy mohou objednat prostřednictvím e-mailu vstupenky@fcvysocina.cz: „Tato možnost zůstává nadále v platnosti. V minimálním počtu 5 kusů lze zablokovat jak lístky na České Budějovice, tak i celý balíček včetně duelu se Spartou. Podmínkou však je uhrazení a vyzvednutí těchto vstupenek nejpozději 30 minut před výkopem utkání proti Českým Budějovicím na hlavní pokladně. Později už vstupenky propadnou do běžného prodeje. Rozhodně nebudou uschovány až do pohárového střetnutí.“

Doplňme, že termín prvního utkání osmifinále Poháru České pošty proti Spartě Praha bude upřesněn v nejbližších dnech. Buď bude sehráno ve čtvrtek 29. listopadu anebo o den později v pátek 30. listopadu od 18 hodin. „S ohledem na nárůst počtu prodaných permanentek půjde do běžného prodeje pouze zhruba 1.500 vstupenek. Permanentky jsou samozřejmě platné i pro domácí duely národního poháru. Vstupenky na Spartu, které se neprodají v rámci předprodeje na České Budějovice, budou zařazeny do prodeje až v týdnu před duelem proti pražskému celku,“ uvedl Fuks.

Předprodej balíčku vstupenek na Dynamo a Spartu bude zahájen v klubovém Fanshopu ve středu 14. listopadu, kdy proběhne od 13:00 do 17:00 hodin. O den později, ve čtvrtek 15. listopadu, prodej vyjde vstříc těm, kteří mají volno dopoledne, a Fanshop otevře od 10:00 do 15:00 hodin. Cena vstupenky za zápas se nijak nemění, tudíž balíček bude prodáván za jednotných 200 Kč. Dvojnásobná cena vstupenkového balíčku platí i pro rodinné a zlevněné vstupné.