10.07.2019, Zuzana Michalková

U19 zahájil přípravu pod vedením Luboše Prokopce

U19 zahájil přípravu pod vedením Luboše ProkopceStarší dorost U19 v nadcházející sezoně převzal držitel UEFA Pro licence a trenér FC Hradec Králové od přípravky až po první tým – Luboš Prokopec. Ve své dosavadní kariéře v dorostenecké lize své svěřence dovedl k 1. a 3. místu a s "áčkem" Votroků dokázal dokonce postoupit do I. ligy! V roce 2008 převzal ocenění Trenér mládeže. Poslední dva roky působil v Číně jako koordinátor fotbalového projektu FAČR.

 

Proč vaše kroky vedou právě do FC Vysočina?
Po dvou letech v zahraničí jsem cítil, že se chci vrátit domů. Osobně se znám jak s ředitelem Janem Staňkem, tak i šéftrenérem Romanem Kučerou, kteří mě oslovili. Oba dva jsou důvodem, proč nově působím v FC Vysočina. Znám se také dlouhou dobu s dalšími trenéry a funkcionáři (J. Morkus, P. Procházka, M. Hábl atd.), takže vlastně ani nejdu do neznámého prostředí.

Co od následující sezony očekáváte?
Já osobně očekávám to, že nás fotbal bude společně bavit a podaří se nám společně zvýšit výkonnost každého hráče a potažmo celého týmu. Výsledkovým cílem je jednoznačně postup zpět do nejvyšší dorostenecké soutěže.

Kolik hráčů budete mít k dispozici? Byl jste již s kádrem detailněji obeznámen, nebo hráče budete teprve poznávat?
K dispozici máme 21 hráčů a dva brankáře. Bohužel jsou dva hráči vážněji zranění, věřím ale, že nám ještě v sezoně určitě pomůžou. Kluky budu postupně více poznávat, díky mým kolegům v realizačním týmu (L. Smejkal, J. Budějský a T. Pokorný) už mám ale určitou představu a po prvním společném tréninku jsem byl příjemně překvapený.

Přehled letních přípravných utkání naleznete ZDE

 
Aktuálně

Ohlasy po utkání se Zbrojovkou Brno

Nabízíme ohlasy po skončení sobotního přípravného duelu proti Zbrojovce Brno. Krom pozápasového komentáře trenéra Aleše Křečka přinášíme slova nového středního záložníka Miroslava Turečka. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu