19.07.2010, Fanklub

Vysočina absolvuje v Blšanech herní soustředění

Vysočina absolvuje v Blšanech herní soustředěníHráči FC Vysočina se na sezónu připravují v areálu FK Chmel Blšany. Soustředění zde trvá už od čtvrtka a konec je naplánován na dnešek. FC Vysočina se v místním areálu, jehož součástí je několik tréninkových travnatých ploch, utkala doposud s třetiligovým Chomutovem, který porazila 8:0, dnes hráči zakončí pětidenní soustředění zápasem s Mostem.

 

„Máme zde perfektní podmínky, k dispozici máme 8 hřišť s přírodní trávou, možnost kvalitní regenerace, naprostý klid pro naší práci a celkově se o nás příjemný personál výborně stará. Na přístup hráčů si nemůžu stěžovat, pracují poctivě a kvalitně," zhodnotil průběh soustředění trenér Luboš Urban.

A pokud by jsme měli zhodnotit, soustředění z hlediska nezávislých pozorovatelů, jakožto zástupci fanklubu, tak se patří říci, že v Blšanech panuje výborná a odhodlaná nálada. Mezi vší dřinou, kterou kluci podstupují, si najdou i čas na zábavu, když si třeba po obědě společně sednou k playstationu a hrají golf. Zkrátka sešla se tam opravdu výborná parta lidí, která si uvědomuje, jak těžká sezóna je před námi a náležitě odhodlaně se na ní připravuje!

Pro zajímavost můžeme uveřejnit i program dne a v jakých dvojicích spolu hráči spí na pokojích.

Rozdělení pokojů

Uvarenko - Šimáček
Rožník - Halama
Tlustý - Gabriel
Karlík - Dolejš
Kosak - Demeter
Veselý - Tecl
Gába - Simr
Krutý - Görner
Franěk - Dort
Gavrič - Zelinka
Bača - Šimonek
Urban
Šmejkal
Jansa
Křížek
Šilhan

Program dne

7:30-7:45 Snídaně
9:30 Tréninková jednotka 1. fáze - Hřiště
11:45-12:00 Oběd
15:00 Tréninková jednotka 2. fáze - Hřiště
17:45 - 18:00 Večeře
19:30 - 20:30 Regenerace
21:00 2. večeře
22:30 Večerka

 
Aktuálně

Juniorka Břeclav rozstřílela ve druhé půli

Juniorský tým neztratil divizní bod ani ve 3. kole. Na domácí půdě nedal šanci Břeclavi, přičemž na úvodní branku Vojtěcha Křišťála ze závěru první půle navázali ve druhém dějství gólově úspěšní David Šteffl, Ladislav Kolčava, Matěj Koubek a Filip Vedral - 5:0 (1:0). Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu