18.01.2019, Miroslav Fuks

Zimní kádr FCV se v sobotu představí doma – proti Vyškovu

Zimní kádr FCV se v sobotu představí doma – proti VyškovuFanoušci FC Vysočina budou mít v sobotu 19. ledna jednu z mála příležitostí, jak svůj tým vidět v zimní přípravě na domácí půdě. Aktuálně velmi široký kádr jihlavských fotbalistů na umělé trávě v areálu Na Stoupách nastoupí od 10:30 hodin proti 7. celku MSFL – MFK Vyškov.

 

Tým trenéra Radima Kučery měl v sobotu původně hrát proti druholigovému Táborsku, ovšem tento záměr ve středu zhatil vývoj Tipsport ligy. Jihočeský klub totiž proklouzl na finálový turnaj zimní soutěže, který se odehraje během nadcházejícího víkendu v příjemných podmínkách na Maltě. Jihlavské vedení tak soupeře pro nadcházející přípravný duel shánět na poslední chvíli.

„Jsme rádi, že Vyškov dokázal na naši nabídku rychle zareagovat a můžeme plánovaný zápas sehrát. Věříme, že půjde o kvalitní prověrku. Opět počítám s tím, že do každého z poločasů nasadíme odlišnou jedenáctku. Půjde o poslední zápas, v němž budeme pracovat se současným velmi početným kádrem a zároveň bude představovat poslední šanci pro testované hráče, aby zabojovali o dres FC Vysočina. O víkendu totiž kádr hodláme zúžit. Oproti vítěznému utkání v Mladé Boleslavi nasadíme nového gólmana Veselého, testovaného brankáře Godulu, do hry se vrátí středopolař Machuča a z juniorky dostanou šanci záložník Nerad a útočník Mašić. Naopak budeme postrádat zdravotně indisponované Tlustého, Klobásu, Turynu a nově i Dujmoviće,“ uvedl po pátečním dopoledním tréninku kouč Kučera.

 
Související
Aktuálně

Tomáš Drastil: Přišlo mi nespravedlivé, aby úsilí klubu bylo ohroženo

Na počátku června došlo ke změně v akcionářské struktuře FC VYSOČINA JIHLAVA. Čtyřicetiprocentní podíl PSJ, a.s., odkoupila firma TGM Fotbal, a.s. Její představitel pan Tomáš Drastil, dlouholetý významný partner FC Vysočina, se stal předsedou klubového představenstva. Jsme rádi, že Vám s ním nyní můžeme nabídnout rozhovor. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu