SpSM - U13 JIH - 2018/2019

Sezóna:
Juniorky:  tým | aktuality | zápasy U19:  tým | aktuality | zápasy
Dorost B:  tým | aktuality | zápasy U17:  tým | aktuality | zápasy
U16:  tým | aktuality | zápasy U15:  tým | aktuality | zápasy
U14:  tým | aktuality | zápasy U13:  tým | aktuality | zápasy
U12:  tým | aktuality | zápasy U11:  tým | aktuality | zápasy
U10:  tým | aktuality | zápasy U9:  tým | aktuality | zápasy
U8:  tým | aktuality | zápasy U7:  tým | aktuality | zápasy
kolodatumkdedomácíhosté  
1. so 18.8.18   Olomouc  FC Vysočina 9:1 (7:0)

Gól: 69. Kotrba
Sestava Jihlavy: Nečada – Šerý, Hodás, Veselý (C), Polanský – Skoumal, Šilhart, Červený, Dolejší, Pivnička, Půža, Nesvadba, Dobrovolný – Kotrba, Šlechta
2. st 22.8.18 Antonínův Důl FC Vysočina  Kroměříž 6:5 (3:1)

Gól: 58., 78. Nesvadba, 3. Dolejší, 18. Šerý, 27. Šlechta, 53. Červený
Sestava Jihlavy: Nevěčný – Šerý, Veselý (C), Polanský – Skoumal, Šilhart, Červený, Dolejší, Pivnička, Nesvadba, Dobrovolný – Kotrba, Šlechta
3. so 25.8.18   Hodonín  FC Vysočina 5:7 (2:3)

Gól: 19., 48., 58., 89. Kotrba, 34. Skoumal, 44. Červený, 64. Šlechta
Sestava Jihlavy: Pivnička – Hodás, Polanský, Veselý (C) – Skoumal, Červený, Dolejší, Nesvadba, Dobrovolný – Kotrba, Šlechta
4. st 29.8.18   Brno  FC Vysočina 20:2 (10:1)

Gól: 37. Šlechta, 59. Dolejší
Sestava Jihlavy: Nečada – Šerý, Hodás, Veselý (C), Polanský – Skoumal, Šilhart, Červený, Pivnička, Dolejší, Dobrovolný – Kotrba, Šlechta
5. st 5.9.18   FC Vysočina  Líšeň 5:4 (3:2)

Góly: 28., 56., 90. Kotrba, 5., 13. Pivnička
Sestava Jihlavy: Nevěčný, Nečada – Šerý, Hodás, Polanský, Veselý (C) – Skoumal, Šilhart, Červený, Dolejší, Pivnička, Půža, Nesvadba, Dobrovolný – Kotrba, Šlechta
6. ne 9.9.18   Znojmo  FC Vysočina 3:11 (2:3)

Góly: 57., 60., 74., 90. Kotrba, 7., 60. Pivnička, 10., 27. Červený, 53. (PK), 56. Skoumal, 65. Polanský
Sestava Jihlavy: Nevěčný, Nečada – Šerý, Hodás, Veselý (C), Polanský – Šilhart, Skoumal, Červený, Dolejší, Pivnička, Půža, Nesvadba, Dobrovolný – Kotrba, Šlechta
7. so 15.9.18   FC Vysočina  Vyškov 8:6 (4:4)

Góly: 4., 84., 85. Kotrba, 2., 66. Šilhart, 14. Červený, 26. Skoumal, 62. Dolejší
8. so 22.9.18   Prostějov  FC Vysočina 9:7 (5:0)

Góly: 47., 82. Veselý, 52. Kotrba (PK), 58. Šlechta, 64. Fousek, 67. Půža, 86. Šilhart
Sestava Jihlavy: Nečada, Nevěčný–Šerý, Hodás, Polanský, Veselý (C)–Skoumal, Šilhart, Pivnička, Půža, Kotrba, Nesvadba, Dobrovolný–Šlechta, Fousek
9. so 29.9.18   FC Vysočina  Sparta Brno 6:0 (3:0)

Góly: 34., 63. Kotrba, 41. (PK), 68. Dolejší, 53. Šlechta, 65. Skoumal
Sestava Jihlavy: Nečada, Nevěčný–Šerý, Hodás, Veselý (C), Polanský–Skoumal, Šilhart, Červený, Pivnička, Dolejší, Nesvadba, Dobrovolný–Kotrba, Fousek, Šlechta
10. so 6.10.18   Havlíčkův Brod  FC Vysočina 1:12 (0:8)

Góly: 12., 34. 48., 58., 60. Kotrba, 20., 22. Pivnička, 36., 52. Šlechta, 2. Červený, 28., Půža, 35. Skoumal
Sestava Jihlavy: Nevěčný, Nečada–Šerý, Hodás, Polanský, Veselý (C)–Skoumal, Šilhart, Červený, Pivnička, Půža, Dolejší, Dobrovolný, Nesvadba–Kotrba, Šlechta
11. so 13.10.18   FC Vysočina  Žďár n. Sázavou 9:1 (3:0)

Góly: 50., 59 (PK). 75., 86. Kotrba, 5., 60., 65. Pivnička, 18. Dobrovolný, 46. Polanský
Sestava Jihlavy: Nečada, Nevěčný – Šerý, Hodás, Polanský, Veselý (C) – Skoumal, Šilhart, Červený, Pivnička, Půža, Dolejší, Dobrovolný – Kotrba, Šlechta
12. so 20.10.18   Slovácko  FC Vysočina 5:5 (3:3)

Góly: 17., 88. Kotrba, 30. Šlechta, 31. Pivnička, 82. Červený
Sestava Jihlavy: Nevěčný, Nečada–Hodás, Šerý, Veselý (C)–Skoumal, Šilhart, Červený, Půža, Pivnička, Nesvadba–Kotrba, Šlechta
13. so 27.10.18   FC Vysočina  Zlín 5:2 (3:1)

Góly: 32., 43. Kotrba, 22. Červený, 79. Šilhart, 80. Šlechta
Sestava Jihlavy: Nečada, Nevěčný–Šerý, Hodás, Veselý (C), Polanský–Skoumal, Šilhart, Červený, Dolejší, Půža, Pivnička, Nesvadba, Dobrovolný – Kotrba, Šlechta
14. ne 4.11.18   Třebíč  FC Vysočina 9:5 (4:2)

Góly: 41., 67. Kotrba, 35. Dolejší, 61. Červený, 79. Dobrovolný
Sestava Jihlavy: Nečada, Nevěčný–Šerý, Hodás, Polanský, Veselý (C)–Skoumal, Šilhart, Červený, Pivnička, Dolejší, Půža, Nesvadba, Dobrovolný–Kotrba, Šlechta
28. so 23.3.19   Kroměříž  FC Vysočina 15:00  
16. so 30.3.19   FC Vysočina  Olomouc 15:30  
17. so 6.4.19   FC Vysočina  Hodonín 10:00  
19. čt 18.4.19   FC Vysočina  Znojmo 10:00  
20. so 27.4.19   Vyškov  FC Vysočina 10:00  
21. st 1.5.19   FC Vysočina  Prostějov 10:00  
30. st 8.5.19   Líšeň  FC Vysočina 10:00  
22. so 11.5.19     FC Vysočina 13:45  
22. so 11.5.19   Sparta Brno  FC Vysočina 13:45  
23. st 15.5.19   FC Vysočina  Havlíčkův Brod 17:00  
29. st 22.5.19   FC Vysočina  Brno 17:00  
24. ne 26.5.19   Žďár n. Sázavou  FC Vysočina 10:00  
25. so 1.6.19   FC Vysočina  Slovácko 10:00  
26. út 4.6.19   Zlín  FC Vysočina 15:30  
27. st 12.6.19   FC Vysočina  Třebíč 17:00  
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu