V březnu 2021 vyšly tyto články:

30.3.Křeček: Dostali jsme lekci z produktivityMichal RůžičkaVysočina nezvládla ani třetí jarní zápas, když na půdě favorita soutěže nedokázala bodovat a utrpěla nejvyšší porážku v aktuální sezóně - 4:0. Co po zápase řekl zklamaný Aleš Křeček?
29.3.Vysočina veze z Hradce Králové vysokou porážku 4:0 HRA - JIH 4:0, 14.kolo | Michal RůžičkaVysočina prohrála s domácím FC Hradec Králové vysoko 4:0. V 18. minutě si dal vlastní gól Vedral a poločas skončil 1:0 pro domácí. Votroci potvrdili roli favorita a ve druhé půli přidali další 3 branky a zaslouženě vyhráli 4:0.
28.3.V pondělí jedeme do Hradce Králové, na horkou půdu postupového kandidáta! Michal RůžičkaČeká nás anglický týden. Ve středu jsme doma hráli proti hostům z Ústí nad Labem. Bohužel ani druhý domácí zápas jsme nezvládli za tři body a prohráli 1:2. Podaří se nám napravit domácí porážku a bodovat naplno proti Votrokům? Již zítra od 14:30 na ČT sport.
25.3.Ani na podruhé Vysočina nezvládla domácím utkání a prohrála s Ústím nad Labem 1:2JIH - UNL 1:2, 15.kolo | Michal RůžičkaDomácí Vysočina prohrála s hosty z Ústí, když hned ve druhé minutě ze standardní situace otevřeli hosté skóre. Jihlava o 2 minuty později vyrovnala a poločas skončil 1:1. Když už se Vysočina nadechovala k náporu ve druhé půli, přišel z nenápadné akce centr z levé strany a hlavičkou Ústecký útočník poslal hosty do vedení. I přes velké šance Vysočiny v závěru utkání skončil výsledek v její neprospěch - 1:2.
22.3.Aktualizace zápasůMichal RůžičkaVzhledem k odloženým zápasům Vám přinášíme aktuální přehled následujících zápasů FORTUNA:NÁRODNÍ ligy. Vysočina do toho!
18.3.Jdeme si pro první jarní výhru! Už tento pátek od 15:00 proti Ústí nad Labem. JIH - UNL 1:2, 15.kolo | Michal RůžičkaV prvním jarním kole domácí Vysočina remizovala s pražským Vyšehrad 1:1. Napravit domácí remízu může Jihlava hned v dalším jarním kole proti Ústí nad Labem. Utkání FORTUNY:NÁRODNÍ ligy začíná v pátek v 15:00.
17.3. Adam Ritter: RFA? Pro nás všechny to byla novinkaRedakceAdam Ritter je absolventem Regionální fotbalové akademie Kraje Vysočina (RFA), dlouhodobě mládežnickým reprezentantem a už v roce 2019, v zimní přípravě, nastoupil za A-tým FC Vysočina Jihlava, kdy mu bylo pouhých 15 let. „Hráčům určitě pomůže režim RFA k rozvoji fotbalových dovedností a schopností, po lidské stránce se naučit samostatnosti.“
11.3.Odchovanec Shudeiwa: Mým snem je jednou si zahrát Ligu MistrůMichal RůžičkaOdchovanec Vysočiny Jihlavy Fares Shudeiwa věkem spadající ještě do dorostenecké kategorie U19 je stabilním členem prvního týmu. Nově reprezentant Slovenské republiky v kategorii U19, který prošel regionální Akademií Jihlavy a následně všemi dorosty Vysočiny.
10.3.Pondělní zápas s FC Hradcem Králové odložen!Michal RůžičkaVzhledem k vyššímu počtu osob pozitivně testovaných na výskyt onemocnění COVID-19 rozhodla Krajská hygienická stanice v Hradci Králové o tom, že celý A tým Votroků musí zamířit do karantény. Momentálně to znamená jistě odložení utkání 14. kola FORTUNA:NARODNÍ LIGY. O náhradním termínu Vás budeme informovat.
5.3.Vysočina v prvním jarním zápase pouze remizovala s Vyšehradem 1:1JIH - VHD 1:1, 13.kolo | Michal RůžičkaVysočina se rozešla smírně s Vyšehradem 1:1, i když celý druhý poločas hosté hráli bez Králíčka, který byl vyloučen. Premiérový gól v dospělém fotbale zaznamenal Michal Ševčík z penalty. Bohužel Vysočina nevyužila výhodu početní převahy a v závěru druhého poločasu hosté srovnali z penalty na konečných 1:1.
4.3.První jarní zápas je za dveřmi! V pátek hrajeme s pražským VyšehrademJIH - VHD 1:1, 13.kolo | Michal RůžičkaA je to tu! Od posledního podzimního startu uplynula velice dlouhá doba. Zimní přestávka trvala na den přesně 3 měsíce! Po remíze s pražskou Viktorii Žižkov startujeme v pátek 5. března v rámci FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY s dalším klubem z Prahy - FC Slavoj Vyšehrad!
4.3.F:NL - 13. kolo: FC Vysočina vs. Vyšehrad - stream utkáníJIH - VHD 1:1, 13.kolo | Michal RůžičkaFC Vysočina v prvním jarním zápase vyzve pražský Vyšehrad. Bohužel mistrovské utkání musí proběhnout bez účasti diváků a fanoušků. Jako malou náplast vám na klubovém webu nabídneme živý přenos utkání na jihlavském stadiónu. Věříme, že nám u obrazovek budete držet palce v pátek 5. března od 14:00 hodin. Děkujeme.
1.3.Lukáš Vaculík: Myslím, že budeme silnější, než na podzimMiroslav FuksNejen klimatické, ale též fotbalové jaro konečně klepe na dveře. Bohužel, v době covidové musela nejvyšší soutěž odstartovat už v půli ledna a nyní se start sezóny týká výhradně druhé profesionální soutěže – FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. A to vše bez účasti diváků a fanoušků... O aktuálním stavu prvního týmu FC Vysočina, změnách v kádru či průběhu zimní přípravy jsme hovořili s těmi nejpovolanějšími – sportovním ředitelem a předsedou klubového představenstva Lukášem Vaculíkem a koučem prvního týmu Alešem Křečkem.