Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2009 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
29.12.Nejlepším pravým bekem Theodor Gebre SelassieMiroslav FuksPost pravého beka měl v hlasování o ideální jedenáctku desetiletí FC Vysočina svého lídra už od začátku. Aktuálně liberecký Theodor Gebre Selassie, který z Jihlavy odešel v září 2007 do pražské Slavie, zvítězil se ziskem 242 hlasů. Další pořadí: 131 – Gabriel, 97 - Veselý Michal, 67 - Sláma Radek, 58 - Demeter Michal, 37 - Bartoš Pavel, 29 - Hekerle Vladimír, 14 - Bratršovský Daniel, 10 - Baštař Petr. Theodora jsme kontaktovali telefonicky s žádostí o rozhovor.
24.12.Desetiletí FC VYSOČINA JIHLAVA - ročník 2002/03Miroslav FuksDo třetího ročníku ve II. lize FC Vysočina vstupoval s výraznými posilami. Alespoň z dnešního pohledu lze takto usuzovat. Z Brna v létě přišel zkušený obránce či defenzivní záložní Baštař a vedení klubu se na hostování ze Sigmy Olomouc domluvilo s Ryškou, který v Jihlavě působil i v předchozích sezónách. To však nebylo vše.
23.12.Představujeme talenty FC Vysočina - Stanislav TeclMichal JindraNarozen: 1. 9. 1990
Post: útočník
Výška: 179 cm
Váha: 78 kg
Tým: muži A
22.12.Mezi defenzivními záložníky dominoval Marek ZúbekMiroslav FuksObsazen je i další post ideální jedenáctky desetiletí FC Vysočina a to konkrétně důležité místo středního defenzivního záložníka. Zde dle očekávání dominoval Marek Zúbek, jenž získal 368 hlasů. Zvítězil tak s velkým náskokem 283 hlasů na Karla Večeřu. Další pořadí: 73 - Schneider František, 48 - Lovětínský Michal, 28 - Demeter Michal, 26 - Gába Jiří, 19 - Karlík Karol, 13 - Slavík Lubomír, 10 - Baštař Petr, 9 - Pacholík Michal, 6 - Ryška Aleš. Zúbka jsme vyzpovídali během nedávného halového turnaje.
20.12.Představujeme talenty FC Vysočina - Matěj VydraMatěj VydraNarozen: 1. 5. 1992
Post: Útočník
Výška: 180 cm
Váha: 71 kg
Tým: muži A
19.12.Vysočina přerušila vítěznou sérii EmpaMiroslav FuksV hale SK Jihlava dnes proběhl pravděpodobně nejkvalitněji obsazený halový turnaj v jihlavské historii. Sedmnáctý ročník turnaje pořádaného týmem malé kopané Pohárová středa, který se hrál pod názvem Gaseco Cup, nabídl plejádu fotbalistů s ligovými zkušenostmi. V silné konkurenci se nakonec radoval tým FC Vysočina, o čemž rozhodl závěrečný duel s Empem Jemnice. Několikanásobný vítěz turnaje se tak musel spokojit až s 3. příčkou. Druhou pozici vybojoval silný tým Hradce Králové.
19.12.Vysočina registruje velký zájem o Tecla a VydruMiroslav FuksJihlavští fotbalisté si nyní užívají zasloužené dovolené, ovšem vedení klubu v žádném případě nezahálí. Probíhá množství jednání směrem k doplnění kádru a zároveň klub registruje řadu nabídek na své kmenové hráče. „Největší zájem ze strany českých i zahraničních klubů registrujeme o mladé útočníky Stanislava Tecla a Matěje Vydru. Konkrétnější jednání mezi kluby budou probíhat v příštím týdnu,“ uvedl František Vaculík, zástupce majoritního vlastníka klubu.
18.12.Desetiletí FC VYSOČINA JIHLAVA - ročník 2001/02Miroslav FuksStará mnohokrát posvěcená fotbalová pravda zní „druhý rok bývá pro nováčka nejtěžší“. Stejná myšlenka jistě vířila hlavami fanoušků, sponzorů, trenérů i vedení FC Vysočina. Možná i proto učinil jihlavský management před novým ročníkem maximum pro udržení stávajícího kádru a též pro jeho posílení. Záměr se skutečně podařil, neboť v letní přestávce se na Vysočinu z hostování v Brně vrátil útočník Hošťálek a tým posílilo i velké jméno v podobě zkušeného Kufy.
17.12.Kaplan s Malínkem se rozloučili s profesionální kariérouDENÍK - Edita Palkovičová, Ondrej DudášJiří Malínek a Tomáš Kaplan. To jsou jména, která si většina jihlavské fotbalové veřejnosti spojovala s druholigovým FC Vysočina. Už tomu tak není. Jiří Malínek se s fotbalem v Jihlavě nedobrovolně rozloučil už před více než dvěma lety, kdy ho ze hry vyřadilo vážné zranění kolene.
15.12.Představujeme talenty FC Vysočina - David VacekMichal JindraNarozen: 27. 10. 1991
Post: záložník
Výška: 173 cm
Váha: 60 kg
Tým: starší dorost A
15.12.Nejlepším brankářem jste zvolili Michala VorlaMiroslav FuksNěkolik týdnů trvající anketa o ideální jedenáctku desetiletí FC Vysočina je u konce. Celkem hlasovalo 685 návštěvníků webu, kteří rozhodně neměli lehkou úlohu. To potvrdil boj o post jedničky mezi třemi tyčemi mezi Michalem Vorlem a Branislavem Rzeszotem. Nakonec se s ziskem 296 hlasů radoval strážce mladoboleslavské branky. Další pořadí: 239 - Rzeszoto Branislav, 92 - Vojáček Jan, 38 - Bartoš Jiří, 20 - Tulis Petr. Čtyřiatřicetiletého Michala Vorla jsme kontaktovali a požádali o rozhovor.
14.12.Ve Fanshopu začal lednový výprodej už nyní!Miroslav FuksK tradičnímu lednovému pádu cen suvenýrů FC Vysočina došlo už v pondělí 14. prosince! Drtivá většina sortimentu se dočkala výrazné slevy kolem 30%! Např. aktuální originální dres Hummel tak nyní dostanete za pouhých 400 Kč a nový typ zimní čepice jen za stovku! Suvenýry lze zakoupit v Tipsport baru v Mrštíkově ulici, na dobírku a nebo tento pátek 18.12. od 13:00 do 17:00 hodin ve Fanshopu na stadiónu v Jiráskově ulici. Využijte jedinečné příležitosti ke skvělému dárku!
14.12.Mladší žáci ve finále šestíMiroslav FuksČeské finále halové kopané mladších žáků, které proběhlo ve dnech 12. a 13. prosinec 2009, našim hráčům nevyšlo. Obsadili v něm poslední 6. místo se ziskem 2 bodů a záporným skóre 9:24. Do turnaje vstoupili debaklem od Sparty Praha, ale v dalších zápasech již podávali lepší výkony. Bohužel, třikrát nedokázali udržet nadějné vedení a v posledním zápase prohráli s nejlepším mužstvem a zaslouženým mistrem ze Zlína.
14.12.Po roce se opět sešli všichni trenéři FC VysočinaMiroslav FuksV podvečer v pondělí 14. prosince bylo VIP zázemí stadiónu v Jiráskově ulici zcela zaplněno. Po roce zde znovu proběhlo tradiční setkání trenérů všech týmů FC Vysočina s vedením klubu. Nechyběli ředitel klubu Zdeněk Tulis, členka představenstva Jarmila Vaculíková, sportovní manažer Josef Jinoch či kouč „A“ týmu Luboš Urban. Fotografie z tohoto závěrečného hodnocení a zároveň rozloučení s rokem 2009 najdete ZDE.
11.12.Desetiletí FC VYSOČINA JIHLAVA - ročník 2000/01Miroslav FuksVysněný postup přinesl velké starosti. V létě na stadiónu v Jiráskově ulici probíhaly nejnutnější stavební úpravy (zejména vytvoření sektoru fanoušků hostů a domácích) a velkou změnou procházel hráčský kádr. Mimo jiné skončili zkušení Maléř, Přibyl, Staněk či Chylík a na jejich místa přišlo hned 11 nových tváří! Mnozí z nich však po sobě v Jihlavě zanechali hlubokou fotbalovou stopu.
11.12.Vysočina si dnes naposledy zatrénovalaMiroslav FuksDruholigoví fotbalisté FC Vysočina dnes měli na programu poslední trénink letošního roku. V prestižním duelu „staří“ vs. „mladí“ se nakonec radovali ti dříve narození včetně trenérů Jansy, Urbana a Šmejkala. Hráči se znovu sejdou po dovolené v pondělí 4. ledna na startu velmi náročné zimní přípravy. „Intenzivně jednáme o posílení týmu zejména v defenzivě a na postu brankáře. Zároveň máme zájem o prodloužení působení středního záložníka Jana Grubera,“ uvedl sportovní manažer Josef Jinoch.
10.12.Představujeme talenty FC Vysočina - Filip DvořáčekMichal JindraNarozen: 21. 7. 1994
Post: záložník
Výška: 177 cm
Váha: 68 kg
Tým: mladší dorost A
10.12.Fotbalová akademie Vysočina – komplexní příprava od benjamínků po junioryMiroslav FuksPostupně se tvořící projekt Fotbalové akademie Vysočina začíná být realitou. Ke stávající sportovní přípravě žáků na ZŠ Evžena Rošického totiž v příštím školním roce přibude čtyřletý maturitní obor management sportu na jihlavské Střední škole obchodu a služeb. O bližší objasnění celého projektu a možností zapojení budoucích středoškoláků do něj jsme požádali vedoucího sportovních tříd FC Vysočina Mgr. Pavla Tvarůžka.
10.12.Vysočina v zimě změří síly s prvoligistyMiroslav FuksVesměs prvoligové celky čekají na fotbalisty FC Vysočina během zimní přípravy. Tu zahájí prvním tréninkem v pondělí 4. ledna a v prvních dvou týdnech sehrají v Bratislavě tři duely Tipsport Cupu. Poté je například čekají těžké duely proti Liberci, Slavii Praha či Mladá Boleslavi. Generálku na II. ligu obstará v sobotu 27. února domácí duel proti „béčku“ pražské Slavie. Program zimní přípravy, v němž zatím schází zápasy v týdnu od 15. do 21. února, najdete ZDE. Místa konání jednotlivých zápasů se budou upřesňovat.
9.12.FC Vysočina rozjede fotbalovou akademii!Miroslav FuksProjekt Fotbalové akademie Vysočina začíná nabývat jasných obrysů. Už v příštím školním ročníku bude na jihlavské Střední škole obchodu služeb otevřen čtyřletý maturitní obor management sportu, čímž vznikne přímá návaznost na sportovní třídy FC Vysočina na ZŠ Evžena Rošického. Fotbalistům i fotbalistkám zde bude umožněna rozšířená dopolední sportovní fotbalová příprava.
Další stránky
12>>
 
Historie
Aktuálně

Ani v generálce Vysočina neztratila zimní neporazitelnost

Generálka na jarní start FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mezi Líšní a FC Vysočina vítěze nepoznala. Brněnský tým šel do vedení po rohu už v 7. minutě. Vysočina, která po celé utkání více držela míč a lépe kombinovala, se zaslouženého vyrovnání dočkala po půlhodině hry z kopačky Jakuba Selnara. Další branky už nepadly, takže Jihlava i v osmém duelu udržela... Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu