Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2009 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
29.12.Nejlepším pravým bekem Theodor Gebre SelassieMiroslav FuksPost pravého beka měl v hlasování o ideální jedenáctku desetiletí FC Vysočina svého lídra už od začátku. Aktuálně liberecký Theodor Gebre Selassie, který z Jihlavy odešel v září 2007 do pražské Slavie, zvítězil se ziskem 242 hlasů. Další pořadí: 131 – Gabriel, 97 - Veselý Michal, 67 - Sláma Radek, 58 - Demeter Michal, 37 - Bartoš Pavel, 29 - Hekerle Vladimír, 14 - Bratršovský Daniel, 10 - Baštař Petr. Theodora jsme kontaktovali telefonicky s žádostí o rozhovor.
24.12.Desetiletí FC VYSOČINA JIHLAVA - ročník 2002/03Miroslav FuksDo třetího ročníku ve II. lize FC Vysočina vstupoval s výraznými posilami. Alespoň z dnešního pohledu lze takto usuzovat. Z Brna v létě přišel zkušený obránce či defenzivní záložní Baštař a vedení klubu se na hostování ze Sigmy Olomouc domluvilo s Ryškou, který v Jihlavě působil i v předchozích sezónách. To však nebylo vše.
23.12.Představujeme talenty FC Vysočina - Stanislav TeclMichal JindraNarozen: 1. 9. 1990
Post: útočník
Výška: 179 cm
Váha: 78 kg
Tým: muži A
22.12.Mezi defenzivními záložníky dominoval Marek ZúbekMiroslav FuksObsazen je i další post ideální jedenáctky desetiletí FC Vysočina a to konkrétně důležité místo středního defenzivního záložníka. Zde dle očekávání dominoval Marek Zúbek, jenž získal 368 hlasů. Zvítězil tak s velkým náskokem 283 hlasů na Karla Večeřu. Další pořadí: 73 - Schneider František, 48 - Lovětínský Michal, 28 - Demeter Michal, 26 - Gába Jiří, 19 - Karlík Karol, 13 - Slavík Lubomír, 10 - Baštař Petr, 9 - Pacholík Michal, 6 - Ryška Aleš. Zúbka jsme vyzpovídali během nedávného halového turnaje.
20.12.Představujeme talenty FC Vysočina - Matěj VydraMatěj VydraNarozen: 1. 5. 1992
Post: Útočník
Výška: 180 cm
Váha: 71 kg
Tým: muži A
19.12.Vysočina přerušila vítěznou sérii EmpaMiroslav FuksV hale SK Jihlava dnes proběhl pravděpodobně nejkvalitněji obsazený halový turnaj v jihlavské historii. Sedmnáctý ročník turnaje pořádaného týmem malé kopané Pohárová středa, který se hrál pod názvem Gaseco Cup, nabídl plejádu fotbalistů s ligovými zkušenostmi. V silné konkurenci se nakonec radoval tým FC Vysočina, o čemž rozhodl závěrečný duel s Empem Jemnice. Několikanásobný vítěz turnaje se tak musel spokojit až s 3. příčkou. Druhou pozici vybojoval silný tým Hradce Králové.
19.12.Vysočina registruje velký zájem o Tecla a VydruMiroslav FuksJihlavští fotbalisté si nyní užívají zasloužené dovolené, ovšem vedení klubu v žádném případě nezahálí. Probíhá množství jednání směrem k doplnění kádru a zároveň klub registruje řadu nabídek na své kmenové hráče. „Největší zájem ze strany českých i zahraničních klubů registrujeme o mladé útočníky Stanislava Tecla a Matěje Vydru. Konkrétnější jednání mezi kluby budou probíhat v příštím týdnu,“ uvedl František Vaculík, zástupce majoritního vlastníka klubu.
18.12.Desetiletí FC VYSOČINA JIHLAVA - ročník 2001/02Miroslav FuksStará mnohokrát posvěcená fotbalová pravda zní „druhý rok bývá pro nováčka nejtěžší“. Stejná myšlenka jistě vířila hlavami fanoušků, sponzorů, trenérů i vedení FC Vysočina. Možná i proto učinil jihlavský management před novým ročníkem maximum pro udržení stávajícího kádru a též pro jeho posílení. Záměr se skutečně podařil, neboť v letní přestávce se na Vysočinu z hostování v Brně vrátil útočník Hošťálek a tým posílilo i velké jméno v podobě zkušeného Kufy.
17.12.Kaplan s Malínkem se rozloučili s profesionální kariérouDENÍK - Edita Palkovičová, Ondrej DudášJiří Malínek a Tomáš Kaplan. To jsou jména, která si většina jihlavské fotbalové veřejnosti spojovala s druholigovým FC Vysočina. Už tomu tak není. Jiří Malínek se s fotbalem v Jihlavě nedobrovolně rozloučil už před více než dvěma lety, kdy ho ze hry vyřadilo vážné zranění kolene.
15.12.Představujeme talenty FC Vysočina - David VacekMichal JindraNarozen: 27. 10. 1991
Post: záložník
Výška: 173 cm
Váha: 60 kg
Tým: starší dorost A
15.12.Nejlepším brankářem jste zvolili Michala VorlaMiroslav FuksNěkolik týdnů trvající anketa o ideální jedenáctku desetiletí FC Vysočina je u konce. Celkem hlasovalo 685 návštěvníků webu, kteří rozhodně neměli lehkou úlohu. To potvrdil boj o post jedničky mezi třemi tyčemi mezi Michalem Vorlem a Branislavem Rzeszotem. Nakonec se s ziskem 296 hlasů radoval strážce mladoboleslavské branky. Další pořadí: 239 - Rzeszoto Branislav, 92 - Vojáček Jan, 38 - Bartoš Jiří, 20 - Tulis Petr. Čtyřiatřicetiletého Michala Vorla jsme kontaktovali a požádali o rozhovor.
14.12.Ve Fanshopu začal lednový výprodej už nyní!Miroslav FuksK tradičnímu lednovému pádu cen suvenýrů FC Vysočina došlo už v pondělí 14. prosince! Drtivá většina sortimentu se dočkala výrazné slevy kolem 30%! Např. aktuální originální dres Hummel tak nyní dostanete za pouhých 400 Kč a nový typ zimní čepice jen za stovku! Suvenýry lze zakoupit v Tipsport baru v Mrštíkově ulici, na dobírku a nebo tento pátek 18.12. od 13:00 do 17:00 hodin ve Fanshopu na stadiónu v Jiráskově ulici. Využijte jedinečné příležitosti ke skvělému dárku!
14.12.Mladší žáci ve finále šestíMiroslav FuksČeské finále halové kopané mladších žáků, které proběhlo ve dnech 12. a 13. prosinec 2009, našim hráčům nevyšlo. Obsadili v něm poslední 6. místo se ziskem 2 bodů a záporným skóre 9:24. Do turnaje vstoupili debaklem od Sparty Praha, ale v dalších zápasech již podávali lepší výkony. Bohužel, třikrát nedokázali udržet nadějné vedení a v posledním zápase prohráli s nejlepším mužstvem a zaslouženým mistrem ze Zlína.
14.12.Po roce se opět sešli všichni trenéři FC VysočinaMiroslav FuksV podvečer v pondělí 14. prosince bylo VIP zázemí stadiónu v Jiráskově ulici zcela zaplněno. Po roce zde znovu proběhlo tradiční setkání trenérů všech týmů FC Vysočina s vedením klubu. Nechyběli ředitel klubu Zdeněk Tulis, členka představenstva Jarmila Vaculíková, sportovní manažer Josef Jinoch či kouč „A“ týmu Luboš Urban. Fotografie z tohoto závěrečného hodnocení a zároveň rozloučení s rokem 2009 najdete ZDE.
11.12.Desetiletí FC VYSOČINA JIHLAVA - ročník 2000/01Miroslav FuksVysněný postup přinesl velké starosti. V létě na stadiónu v Jiráskově ulici probíhaly nejnutnější stavební úpravy (zejména vytvoření sektoru fanoušků hostů a domácích) a velkou změnou procházel hráčský kádr. Mimo jiné skončili zkušení Maléř, Přibyl, Staněk či Chylík a na jejich místa přišlo hned 11 nových tváří! Mnozí z nich však po sobě v Jihlavě zanechali hlubokou fotbalovou stopu.
11.12.Vysočina si dnes naposledy zatrénovalaMiroslav FuksDruholigoví fotbalisté FC Vysočina dnes měli na programu poslední trénink letošního roku. V prestižním duelu „staří“ vs. „mladí“ se nakonec radovali ti dříve narození včetně trenérů Jansy, Urbana a Šmejkala. Hráči se znovu sejdou po dovolené v pondělí 4. ledna na startu velmi náročné zimní přípravy. „Intenzivně jednáme o posílení týmu zejména v defenzivě a na postu brankáře. Zároveň máme zájem o prodloužení působení středního záložníka Jana Grubera,“ uvedl sportovní manažer Josef Jinoch.
10.12.Představujeme talenty FC Vysočina - Filip DvořáčekMichal JindraNarozen: 21. 7. 1994
Post: záložník
Výška: 177 cm
Váha: 68 kg
Tým: mladší dorost A
10.12.Fotbalová akademie Vysočina – komplexní příprava od benjamínků po junioryMiroslav FuksPostupně se tvořící projekt Fotbalové akademie Vysočina začíná být realitou. Ke stávající sportovní přípravě žáků na ZŠ Evžena Rošického totiž v příštím školním roce přibude čtyřletý maturitní obor management sportu na jihlavské Střední škole obchodu a služeb. O bližší objasnění celého projektu a možností zapojení budoucích středoškoláků do něj jsme požádali vedoucího sportovních tříd FC Vysočina Mgr. Pavla Tvarůžka.
10.12.Vysočina v zimě změří síly s prvoligistyMiroslav FuksVesměs prvoligové celky čekají na fotbalisty FC Vysočina během zimní přípravy. Tu zahájí prvním tréninkem v pondělí 4. ledna a v prvních dvou týdnech sehrají v Bratislavě tři duely Tipsport Cupu. Poté je například čekají těžké duely proti Liberci, Slavii Praha či Mladá Boleslavi. Generálku na II. ligu obstará v sobotu 27. února domácí duel proti „béčku“ pražské Slavie. Program zimní přípravy, v němž zatím schází zápasy v týdnu od 15. do 21. února, najdete ZDE. Místa konání jednotlivých zápasů se budou upřesňovat.
9.12.FC Vysočina rozjede fotbalovou akademii!Miroslav FuksProjekt Fotbalové akademie Vysočina začíná nabývat jasných obrysů. Už v příštím školním ročníku bude na jihlavské Střední škole obchodu služeb otevřen čtyřletý maturitní obor management sportu, čímž vznikne přímá návaznost na sportovní třídy FC Vysočina na ZŠ Evžena Rošického. Fotbalistům i fotbalistkám zde bude umožněna rozšířená dopolední sportovní fotbalová příprava.
Další stránky
12>>
 
Historie
Aktuálně

Novým trenérem se stal Jan Kameník!

Pro Jana Kameníka se stává FC Vysočina staronovým působištěm. Mezi léty 2015–2017 působil u mládeže a chvíli pobyl i u A-týmu jako asistent Michala Bílka. Na pozici asistenta trenéra bude působit Jozef Pavlík. Na pozici kondičního trenéra se vrací zpět do Jihlavy bývalý levý obránce Tomáš Josl. Trenérem brankářů bude mladý Matuš Moťovský. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu