archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2007 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
27.2.Vysočina i díky brance Víta zdolala VarnsdorfVAR - JIH 0:2, 10.kolo | Miroslav FuksHistoricky první měření sil mezi Jihlavou a Varnsdorfem skončilo v rámci druhého dne blšanského soustředění zaslouženým vítězstvím druholigového favorita 2:0. Druhý celek ČFL uhrál poločasovou bezbrankovou remízu, ale v závěru již neodolal trefám Jiřího Víta a Michala Rabušice.
27.2.Poslední posilou FC Vysočina se stal Jiří VítMiroslav FuksDen před uzávěrkou jarních přestupů získala FC Vysočina velmi kvalitní posilu v osobě defenzivního hráče Jiřího Víta (nar. 18.8.1977). Tento zkušený hráč byl před startem zimní přípravy vyřazen z prvního kádru Mladé Boleslavi a nyní míří do Jihlavy na půlroční hostování s opcí na přestup. Zároveň se tak vrací na místo, kde již hostoval na jaře 1999 v celku tehdejšího FC PSJ hrajícího MSFL.
25.2.Bohemians starším dorostencům udělily lekciMiroslav FuksDnešní přípravný duel se našim starším dorostencům vůbec nepovedl. Po zásluze prohráli se stejně starým výběrem Bohemians 1:4 po poločase 0:2. Jedinou branku našeho celku vstřelil Luděk Procházka.
24.2.Hradec naší juniorce vrátil prohruMiroslav FuksHradecké juniorce se vydařila odveta. Zatímco v závěru ledna „votroci“ na domácí půdě Vysočině podlehli 3:0, nyní se na jihlavské umělé trávě radovali z výhry 3:1 po poločase 2:0. Jedinou branku našeho celku zaznamenal v 59. minutě Naniaš. Mnohem více než prohra či výkon však kouče Tomáše Jansu mrzí zranění útočníka Vladimíra Pešky.
22.2.Ptejte se Petra Faldyny!Miroslav FuksDlouhodobé hlasování návštěvníků webu FC Vysočina o „Nejlepšího hráče podzimu“ je u konce! S těsným náskokem před gólmanem Braněm Rzeszotem zvítězil podzimní kanonýr mužstva Petr Faldyna. Na třetím místě skončil Ivo Svoboda a bramborová pozice zůstala na Michala Kadlece. Petra Faldynu jsme u příležitosti jeho „triumfu“ krátce vyzpovídali a stejnou možnost nabízíme i vám prostřednictvím OFFLINE ROZHOVORU, který naleznete ZDE. Otázky budou zodpovězeny po návratu FC Vysočina ze soustředění, tedy v období od 5. do 7. března.
22.2.Proběhne den otevřených dveří s autogramiádou a besedou s ředitelem!Miroslav FuksNa základě četných přání fanoušků proběhne v pondělí 5. března od 16:30 hodin „Den otevřených dveří stadiónu FC Vysočina“. V jeho rámci se uskuteční i tradiční předsezónní debata fanoušků s ředitelem klubu Zdeňkem Tulisem a zároveň i autogramiáda kompletního „A“ mužstva FC Vysočina!
21.2.Marodka se vyprazdňuje, zraněný je však BalážMiroslav FuksPřed dnešním přípravným duelem FC Vysočina na půdě Českých Budějovicích může trenéra Milana Bokšu těšit vyprazdňující se marodka týmu. Uzdravili se totiž Vladyka, Kadlec, Gorol a Cihlář. Velkou ránou však je zranění největší zimní posily Libora Baláže, který si poranil koleno v průběhu prvního poločasu pátečního modelového utkání proti juniorce.
21.2.Vysočina remizovala na půdě Českých Budějovic 1:1CEB - JIH 1:1, 8.kolo | Miroslav FuksFotbalisté FC Vysočina vezou z půdy prvoligových Českých Budějovic cennou remízu 1:1. Naši hráči do zápasu vstoupili velmi dobře a již v 10. minutě se díky trefě Faldyny ujali vedení. Domácí ještě do poločasu vyrovnali Táborským na konečných 1:1.
21.2.Proti Znojmu byl výsledek mnohem lepší než hraJIB - ZNO 5:1, 9.kolo | Miroslav FuksNaše juniorka na domácí umělé trávě změřila síly s rivalem z MSFL 1.SC Znojmo a zaznamenala vysokou výhru 5:1 po poločase 2:0. Dva góly našeho týmu vstřelil Vácha a po jedné přidali Nešpor, Kříž a Čermák. Nutno však dodat, že naši hráči na rozdíl od soupeře maximálně využili svých gólových příležitostí, a že předvedená hra konečnému rozdílu ve skóre neodpovídala.
20.2.Dorost si připsal cennou výhru nad SláviíMiroslav FuksNetradičně dnes dopoledne sehráli starší dorostenci FC Vysočina přípravný duel proti prvnímu dorosteneckému týmu pražské Slavie. Díky brance Bendy a vlastnímu zásahu si připsali cennou výhru 2:1 po poločasu 2:0.
20.2.V útrobách „komínu“ vznikla posilovnaMiroslav FuksV tomto týdnu se v útrobách nového rohového objektu stadiónu FC Vysočina tzv. „komínu“ podařilo zprovoznit posilovnu, která ještě více zkvalitní tréninkový proces všech žákovských, dorosteneckých i dospělých týmů klubu. Vznikla investicí FC Vysočina v dosud nevyužitém přízemí „komínu“ situovaného blíže budovy plaveckého bazénu.
18.2.Starší dorost zdolal Mladou Boleslav i v odvetěMiroslav FuksTotožným vítězstvím 1:0 jako před čtrnácti dny skončilo odvetné utkání našich starších dorostenců proti Mladé Boleslavi. Jedinou branku do sítě druhého celku ČFL a nejpravděpodobnějšího postupujícího do extraligy vstřelil ve 44. minutě Zbyněk Tlačbaba. Ten poměrně z úhlu propálil gólmana poté, co dostal dlouhý míč za obranu a individuálně se prosadil.
16.2.„Áčko“ sehrálo modelové utkání proti juniorceJIH - JIB 3:1, 7.kolo | Miroslav FuksTrenéři „A“ i „B“ mužstva FC Vysočina by v současné době dali dohromady dvanáct zraněných či nemocných hráčů a proto se rozhodli o víkendu hráčům naordinovat volno a sehrát v pátek dopoledne modelové přípravné utkání 2 x 35 minut. Úspěšnější v něm byl dle očekávání první tým, který zvítězil 3:1. Po prvním poločase však juniorka dokázala uhájit vedení 1:0.
14.2.Demeter s Peteříkem jsou na testech v MaďarskuDENÍK - Ondrej DudášJihlava - Jihlavští fotbalisté Michal Demeter a Tomáš Peteřík možná brzy změní působiště. Oba hráči jsou na testech v desátém týmu maďarské první ligy FC Tatabánya. „Dostali možnost a prostor hledat si nové angažmá. Pokud si nic nenajdou, budou na jaře v B- týmu,“ řekl ředitel FC Vysočina Zdeněk Tulis. Nepřímo tak naznačil, že šance na návrat Michala Demetera, který se před začátkem zimní přípravy nedohodl s jihlavským klubem na nové smlouvě, je stále reálný.
14.2.Starší žáci skončili na halovém mistrovství „až“ čtvrtíMiroslav FuksStarší žáci FC Vysočina se v uplynulém víkendu zúčastnili Halového mistrovství ČR v Třebíči, kam postoupili na základě vítězství v kvalifikační skupině. Po mimořádně vyrovnaném průběhu skončili svěřenci trenéra Petra Kuchty na bramborovém 4. místě. Rozdíl mezi prvním a pátým týmem však činil pouhé tři body.
13.2.Kdo k Faldynovi? Variant je hodněDENÍK - Ondrej DudášJihlava - Na jaře bude Vysočina jejich služeb potřebovat víc než kdy jindy. Pokud chce Jihlava zpátky do první ligy, musí si postup vystřílet; úkol pro vyvolené. Bez gólů to prostě nepůjde. Trenér Milan Bokša může vybírat z osmi mužů. Vsadí na kombinaci zkušenosti a dravého mládí, nebo zvolí jinou variantu? Má jich celkem dost.
13.2.Simr: Čekám na telefonDENÍK - Ondrej DudášBrno - Táhlé jednání nebere konce. Útočník Pavel Simr zřejmě zamíří do Jihlavy až v létě. Dřív by kvůli operaci očí žlutý dres stejně nenavlékl. "Tenhle týden čekám na telefonát od lékařky ze Zlína. Je možné, že operaci podstoupím třeba už tuto středu. To ale znamená tři měsíce bez fotbalu," říká krutou realitu třiadvacetiletý brněnský útočník, který před dvěma lety vystřílel Jihlavě postup do nejvyšší soutěže.
12.2.Jarní konkurenci mezi stopery rozšíří Radim DitrichMiroslav FuksHledání tolik potřebné posily středu jihlavské obrany pro jarní část II. ligy skončilo. Do FC Vysočina na půlroční hostování přichází čerstvě dvaadvacetiletý 185 cm vysoký stoper Zlína Radim Ditrich (nar. 13.2.1985), který byl v Jihlavě v posledních čtrnácti dnech na testech a nastoupil ve čtyřech přípravných duelech.
12.2.Vysočina hlásí změnu v plánu přípravných utkáníMiroslav FuksPlán únorových přípravných duelů FC Vysočina doznal korektur. Zrušeno bylo nedělní dvojutkání v Českých Budějovicích, které se uskuteční až ve středu 21.2. Půjde však výhradně o duel „A“ týmů. Zároveň byl zrušen zápas juniorky ve čtvrtek 22.2. s Českými Budějovicemi, protože náš „B“ tým se stane náhradním soupeřem Znojma, které se proti Jihlavě střetne právě ve středu 21.2. O nadcházejícím víkendu tak budou mít oba dospělé týmy FC Vysočina volno, ještě předtím je však čeká v pátek 16.2. od 10:00 hodin vzájemné přípravné měření sil.
11.2.Juniorka se s Velkým Meziříčím rozešla smírně 1:1Miroslav FuksZatímco starší dorostenci na začátku zimní přípravy smetli divizní Velké Meziříčí 6:1, jejich kolegové z juniorky se stejným týmem pouze remizovali 1:1. Skóre duelu otevřel ve 22. minutě kapitán Wasserbauer z penalty za zákrok na Pešku. Soupeř však o chvíli později vyrovnal na konečný výsledek. Převaha našeho „béčka“ již ke změně skóre nevedla.